Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczynki widze ze poewra macie niezłego 🙂
Eluska odpoczęłabyś w końcu 😉 ja nawet nie mam siły na gotowanie, dziś jajko sadzone i basta 😜
Bobas to trochę wyniesie Was poród w tym szpitalu
Ania Twoje doświadczenia z wczoraj z porodówki przypominają moje z zeszłego piątku, załoga ze zmiany wieczornej - MASAKRA a ja na prawdę miałam dość silne skurcze i myślałam ze to już 🤢 swoja droga ciekawe skąd my to mamy wiedzieć jak to nasze 1sze dzieci 😮 zero wyczucia normalnie 😠 😠 trzymaj się gagatku 😘
ja mam nadzieje ze koniec jest bliski bo brzucho mam tak nisko ze 😮 prawie na kolanach mi leży jak siedzę 🙃 a mąż się śmieje WRDENIAK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Eluśka najwyższy czas na odpoczynek! należy Ci się 🙂

bobas nie widziałam tego linka 🙂 oglądałam tego użytkownika ale kupiłam u innego 🙂 na sztuki worki 🙂

qrka też bym się wściekła gdyby mnie to spotkało i ... niewykluczone że spotka! 😞
a może musisz do kolekcji zobaczyć na niebie X to może wtedy ruszy? 😜

a ja zjadłam i padłam...fuu chyba dość kalafiora jak na ten sezon... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez juz jestem.
Pojechalam do tego sklepu kupilam pare zeczy takich jak wkladki,balsam ktory cudnie pachnie brzoskwinkami az sie juz doczekac nie moge az sie dzis nim wysmaruje na noc 😜
Veet zapodalam do nog , i znalazlam jeszcze jakis do bikini wjec zobaczymy czy cos zdziala 😁
Oj wsumie macie racje koniec wakacji to i sezon sie skonczyl na bob.
To co zamowinie na bob z Angli 😎 hehe
Eluska ty to zeczywiscie masz tak malenki ten brzuszek ze szok tylko pozazdroscic.
Ja wzucilam jeszcze pranie, odgzalam obiadek najadlam sie z moim i leze teaz odpoczywam troszke mnie plecki bola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe to stój na dworze i wypatruj 😁 😁

padne ze śmiechu jak zobaczę X-a na niebie przecież 😁 😁

Loli a zamówienie z Anglii na bób? hmm...pomyślę 😁 na razie jestem tak najedzona że zaraz padne! idę się powylegiwać do wanny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się pojechać na tą działke bo mnie nuda rozniesie w domu 😁
będe leżała w domku ewentualnie stala i wypatrywała X na niebie 😁
Nie rozpisywać się tu ! 😜
Można ewentualnie się rozpakowywać ale wtedy wysyłac mi eska 😁
ale się teraz najdałam mm rybcia ale mi smakowało 😁
teraz tylko czekam i zaraz jade 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie dam chyba rady nadrobic zaleglosci, nadrobilam z 50 stron ale jeszze 100 zostalo, a wy dalej piszecie, musialabym caly dzien czytac... nabralam ochoty na te worki 🙂 to aga ile ich kupilas? ja tez wlasnie musze zapakowac śpiwór, jakieś nieużywane rzeczy i kołdry, tylko nie wiem jakie rozmiary kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik ok, mamy pozwolenie na rozpakowywanie się!! dziękujemy hehehee 🤪 baw się dobrze na działeczce!

Aniu a kupiłam trzy różne rozmiary, podam Ci mojego sprzedającego
http://allegro.pl/show_user.php?uid=15254803

ja jestem mega zadowolona, właśnie takie kołdry czy śpiwory spakowałam, poduszki i zajmują dużo mniej miejsca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś byliśmy w Obi i Castoramie, ale tam jest strasznie drogo jakoś 🤨 Takie same lampy w sklepikach osiedlowych są tańsze i to sporo 🙂 Za sam karnisz zapłaciliśmy 81zł a taki sam w Castoramie kosztował ponad 90zł za sam pręt. I do tego te ozdobne końcówki trzeba doliczyć i całą resztę 🥴 Więc się nie opłaca w takich molochach kupować. Coś znajdziemy na pewno tylko trzeba trochę czasu poświęcić na szukanie.
A Ci panowie dalej grzebią...Posikam się zaraz i pokupkam na panele 😁 Co chwilę mam skurcze i mały wali mnie po szyjce 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lolinko to powiedz mi co warto obejrzeć 😜 Jacie co chwilę mam skurcze 🤨 Ej no muszą przejść bo niedawno przyszedł do mnie Krystian i powiedział, że dzisiaj mnie porywa na lody i spacer 🙃 Ale blado to widzę bo długo im schodzi z tym centralnym 😠 A tak już mi się sikuuuu chce , że zaraz po nogach poleci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ściągnęłam "duże dzieci', ale jeszcze nie oglądałam, może dzisiaj wieczorkiem, ale z reklam wygląda fajny 🙂
no i jeśli nie widziałaś to polecam strasznie KAC VEGAS, nie znam lepszej komedii 😉

dziewczyny macie pozdrowienia wszystkie od czekoladki naszej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie wieczorem obejrzę te Duże dzieci 🙂 hmm z lektorem widziała Brzydką Prawdę, ale taka średniawa była.

a czekoladka nie ma dostępu do neta, ale tylko jak jej się poukłada to na pewno do nas wpadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziewczyny, czy potraficie mi powiedzieć jak to jest mieć te skurcze? bo nie wiem czy to co ja mam to są skurcze czy co? 🙂 bolało Was tak wcześniej? np. taki skurcz żoładka, jak się śliwek przejadło,albo czegoś ciężkostrawnego? 🙂 to coś podobnego? czy jak będę miała ten skurcz odpowiedni to będę o nim wiedziała, że to on? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...