Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

poważnie byś się nie zgodziła? ale mi tego nie będzie jakiś niewiadomo kto robił, tylko lekarz...zresztą! nie mam pewności czy jemu akurat o to chodzi, bo pomyśl...czy on by się zgodził żebym mu tam z bólu krzyczała czy wyszła zapłakana z gabinetu? nie kazał mi przyjść po godzinach, czyli wszystko jest legalnie...
nie wiem nie wiem...
chyba wątek założę i zobacze co dziewczyny mi napiszą inne 🙂

Elu ten leżaczek nie jest niezbędną rzeczą, więc może będzie tak że jakaś ciotka czy wujek Wam kupią 🙂 a babka jest dziwna że chce tyle za niego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli czyli Ty też na nie....uhhh 🙂 w sumie to racja, nic mi się nie dzieje, nie boli mnie, nie cierpię, mała fika w brzuszku ładnie, nie mam jakiś chorób...więc po co? hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloo brzusie jak tam?
  • Elus super ze to znalazlas .Co do masazu szyjki tez by mnie nikt nie zmusil chyba zeby bylo trzeba mialam to przy corce i dziekuje a to robi polozna zeby rozwarcie postepowalo jak sa bole i boli jak cholera wiec sie dobrze zastanowcie ,u mnie tez pada ciagle zgroza
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ja bym chciala zeby mi wywolali wczesniej ale tylko przez to ze jak tego nie zrobia to sie bede okropnie martwic przez to co o tej cukrzycy wyczytalam, a jakbym jej nie miala to nie chcialabym wywolywac. to nie jest dobre dla dziecka, chyba ze cos sie dzieje, ze wody zielone czy cos a tak oo to nie, dzidzia wie kiedy wyjsc
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Aguss jak masz male rozwarcie i bole to pomaga ale tak to watpie w to ,a u mnie co jakis czas skurcze brzuch twardy i chyba wody mi sie sacza non stop zmieniam wkladki jutro do lekarza ide zobacze co mi powie ,ciekawe co tam dziewczyny napisza na tym watku w sumie na kazda to inaczej dziala tak jak OXY
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    z tego co wiem to pierwsze podaja na wywolanie zastrzyki i kroplowki tak bynajmniej miala moja kuzynka pozniej jak rozwarcie nie chce sie posunac to masaz szyjki a i tak miala ciezko urodzic przechodzila to dwa razy przy kazdym dziecku i to po terminie
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hej dziewczynki 🙂 ja jestem przespałam się jeszcze trochę ☺️ ale dobrze mi to zrobiło 🙂
    niunia po spanku na razie cichutko 🙂
    a Ania pytałaś o dezynfekcję - ma być w ostatnim tygodniu wrzesnia
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dosik da tylko tyle ze rozwarcie sie wieksze zrobi a jak boli nie ma to sie nie da urodzic to w tym momencie podaja OXY.Aguss jak rozwarcia nie ma to moze temu chce ci to zrobic zeby cos sie ruszylo
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Loli podobno to już są skurcze przepowiadające, mój też się napina pare razy dziennie, ale mi to zupełnie nie przeszkadza...nawet czasami jak się nie dotknę do tego nie czuję...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Loli to jak to mowia sa skurcze przepowiadajace mnie to ostatnio nonstop pobolewa brzych jak na okres nawet teraz a modle sie zeby mnie nie wzielo bo jeszcze do jutra musze przetrwac
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Aga nie denerwuj się, jak będziesz u niego zapytaj o wszystko na spokojnie, a tak jak piszesz to on jest lekarzem i wie lepiej niż my wszystkie razem wzięte. Wtedy zdecydujesz. 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no nie wiem, pewnie dlatego żeby coś ruszyło ( jeśli dziewczyny jemu w ogóle o to chodziło! no ale raczej tak...) może samo ruszy wcześniej, jeszcze czas jest żeby nad tym pomyśleć 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Musialalm skrzkotka nakarmic 😉
    i troche pobajerzyc z nim bo nie chcial spac piorun maly 😜 ehhe

    wiec DOMI... tak mysle ze tak bo yyy dalismy OSTRO czadu 😜 haha ( dawaj do gory to cos powinno dac 😉 )
    AGUS ja karmie go sztucznym - BEBILONEM ( takie dostawal w szpitalu i teraz takie daje bo niby najlepsze, choc drogie zdziebko...) a moje dostaje yyy "na deser dla zatkania pragnienia 😜
    I lewatywke w domu...hmm no nie wiem nie wiem czy nie okichasz auta sobie.
    Ja jak mi wody lecialy to zwinelam tecznik jak podpaska zalozylam gacie i leginsy i jeszcze na siedzeniu byl recznik i wszytsko mokre.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dziewczyny kazdy dzidzius ma swoj czas wyjscia lepiej poczekac na to moje przeterminowaly sie o rowny tydz czasu i samo sie zaczelo pozniej lekarze wiedza co robic .Aguss a ty dokladnie wypytaj lekarza o co mu chodzilo z tym 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    qrka napisał(a):
    Aga nie denerwuj się, jak będziesz u niego zapytaj o wszystko na spokojnie, a tak jak piszesz to on jest lekarzem i wie lepiej niż my wszystkie razem wzięte. Wtedy zdecydujesz. 😘


    nie no Kasiu, ja się nie denerwuje 🙂 jestem po prostu ciekawa...może nie chciałabym czekać do tego 27września, bo to rzeczywiście jeszcze kupa czasu 🙂
    na razie poczytam co tam inne mamuśki piszą, wszystkie póki co są na NIE 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...