Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Perelka napisał(a):
Sarus tak jak pisalam wczesniej ja tez przenosilam ale ja nie szlam do szpitala chociaz miala skierowanie wszystko bylo wporzadku wiec wolalam w domu poczekac oni i tak nie podadza kroplowki bedziesz tylko tam sie meczyc oni maja czas i czekaja do dwoch tygdni z zastrzykami i kroplowkamimi jedynie co to lekarz przepisal ten olejek rycynowy i nic wiecej ale to tez tak jak z masazem na jedna dziala na druga nie bede trzymac kciuki zeby jak najszybciej sie rozpakowalas 🙂


No właśnie wiem, że nic mi na razie nie będą robić, tylko obserwacja, ale nie wiem czy jestem na tyle odważna żeby to olać nie pójść 🤔 No nic, wracam do mycia drzwi. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
http://www.rodzicpoludzku.pl/Porod/Gdy-minal-termin-porodu.html

Sara nie wiem czy czytałaś tego linka, ale może coś pomoże?

a ja im bardziej Wy jesteście na NIE to ja na tak 🙂 ale jak przyjdzie co do czego to nie wiem jak to będzie 🙂 na razie na zwiady w czwartek idzie Dosik 😁

Dzięki Agaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde Sara85 wieze ci ze sie doczekac nie mozesz i ze to juz zaczyna sie byc na maxa uciazliwe, popoatrz na nas 😁 niektore do porodu jeszcze 2 tyg ale one juz chca !!!!
Niecierpliwe 😎 😎 hihi -zarcik 😉
No nie dziwie ci sie ja mam 2 dni i wsumie to juz bym chciala miec to z glowy, a ty juz 5 dni po.
Jakos to musi byc, wiadomo najgorsze czekanie, i u mnie tez nic nie pomaga 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli do mnie pijesz? przypominam Ci że Ty w 37tygodniu też chciałaś JUŻ urodzić i twierdziłaś żę tak może być bo źle sobie termin obliczyłaś 🙂 także nie dziw się że 'jesteśmy' niecierpliwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj kochana ja wiem wiem , nie chciałam tutaj nikogo urazic 😘 wybacz.
Chciałam troszke Sare pocieszyc!
No widzisz termin zle obliczony a Ola dalej w brzuchu 😁 a mowilam ze przeczucia na 39 tygdzien 😁
Beda jaja jak sie urodzi tego samego dnia co moj brat 😁 bede miała ten sam czasowo porod co moja mam 16 lat temu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Kurde Sara85 wieze ci ze sie doczekac nie mozesz i ze to juz zaczyna sie byc na maxa uciazliwe, popoatrz na nas 😁 niektore do porodu jeszcze 2 tyg ale one juz chca !!!!
Niecierpliwe 😎 😎 hihi -zarcik 😉
No nie dziwie ci sie ja mam 2 dni i wsumie to juz bym chciala miec to z glowy, a ty juz 5 dni po.
Jakos to musi byc, wiadomo najgorsze czekanie, i u mnie tez nic nie pomaga 😞 😞


Nawet bym nie przypuszczała, że to czekanie bedzie tak dobijające 😞 Loli jeszcze tak bedzie, że urodzisz przede mną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara no nie wiem nie była bym tego taka pewna. Czuje sie na silach jak nigdy tylko lekko mnie kregoslup boli, no ale wiadomo moja Olenka to taki maly klocus wjec juz mamusi troszke ciezko ja nosic, a ja leze to strasznie mnie boli miednica i co chwile musze zmieniac strony :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...