Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Loli i pozostałe wrześnióweczki 🙂
Widziałam, że pisałaś u nas na forum, ale jak widzisz dziewczyny tak zajęte swoimi maluchami, że mają w nosie już te które jeszcze nie urodziły 😞 A więc u mnie nadal nieciekawie. Byłam wczoraj na badaniu w szpitalu i dała mi czas do środy ,czyli jutro idę do szpitala, ale nie na wywołanie porodu, a na obserwacje, jak to określiła, 🤔 Czyli kolejne dni czekania i martwienia się przede mną, z tą różnica , że zamiast czekać w domku na synka bedę zamknięta w szpitalu. Wypróbowąłam już chyba wszystkie możliwe sposoby na wywołanie porodu. Jedyne co mi z tego przyszło to większy ból pleców od mycia podłogi 😞
A jak u Ciebie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara85 fajnie ze napisalas, no ciezko teraz tam u was o jakies informacje widzialam wlasnie ze dziewczyny teraz temat tylko dzieciaczków.
Ale głowa do góry moze jak bedziesz w tym szpitalu to dostaniesz jakas kroplowke albo cos, zeby cokolwiek ruszyc w strone konca.
U mnie tez sie nic nie dzieje, zero jakis objaw ani nic !
Nie daj sie badz silna 😘 😘 wkonu musi przyjsc ta kolej 😘 ☺️ co nie ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perełka jestem 5 dni po terminie, może to nie jest jeszcze tragedia, ale już jestem wykończona 🤨
Loli , o kroplówce nie mam na razie co marzyć, bo tak jak mi wczoraj powiedziała moja gin, narazie obserwacja, a kroplówka to ostateczność. Wiem, że w końcu się urodzi, ale uwierz mi , że każdy dzień po termnie to coraz większa depresja 😞
Może znacie jeszcze jakieś sposoby na wywołanie porodu????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia pytalas w szpitalu o ta dezynfekcje? ostatni tydzien to jeszcze sie chyba zalapie wczesniej 😁 i dobrze, moze nie beda mnie tam dlugo trzymac jak chca dezynfekowac :P chociaz nie wiem jak to sie odbywa czy tam wtedy nikogo nie moze byc czy tylko nie przyjmuja nowych
ja dzis czuje sie do d***, siedze nad pusta torba i nie wiem od czego zaczac pakowanie. nienawidze sie pakowac! bierzecie laktator do szpitala? bo nie wiem...
aa i jeszcze o te wklady mam pytanie, bierzecie te takie co w te majty sie wklada czy normalne podpaski tylko jakies maxi?
nie wiem jak sie zorganizowac a i tak mam przeczucie ze bede miala cc i sie te majty itd nie przydadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej aniu przeczytalam twojego posta i sie troszke wtrace laktator wez bo to rzecz niezbedna napewno ci sie przyda bo w 3 dniu jest nawal pokarmu a jak sobie go nie sciagniesz to mozesz sie nabawic zapalenia piersi!!!A co do tych wkladow to wez i te duze i podpaski maxi,bo po cesarce sie tak samo macica czysci i przez pierwsze 3 dni bedzie dosyc obfita krew,a pozniej przydadza ci sie podpaski te wieksz!!!Sorki ze sie wtracilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
slyszalam ze mycie okien pomaga chodzienie po schodach w gore i wdol,sex ale tu sa rozne opinie 🙂
no i jeszcze ostre jedzenie ale ile w tym prawdy to nie mam pojecia 🙂

Niestety wszystko wypróbowałam i nic, dodatkowo biorę wiesiołek, myję podłogi, chodze na spacery i robię masaż sutków, jakoś na mnie nic nie działa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rodzicpoludzku.pl/Porod/Gdy-minal-termin-porodu.html

Sara nie wiem czy czytałaś tego linka, ale może coś pomoże?

a ja im bardziej Wy jesteście na NIE to ja na tak 🙂 ale jak przyjdzie co do czego to nie wiem jak to będzie 🙂 na razie na zwiady w czwartek idzie Dosik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu nie wiem czy to jest determinacja czy co? może głupota z mojej strony...eee nie wiem 🙂
nie zamierzam pić jakiś naparów, czy olejków...tylko jak już coś to zrobić COS pod opieką lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja nalezy do Ciebie 🙂 co postanowisz to zrobisz i to bedzie twoja decyzja jak bedzie bolec to pretensje tylko do siebie a jak pomoze to pochwaly tez tylko dla ciebe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matkoooo!!!! jak zaraz nie zjem coś słodkiego to się wścieknę! jakiegoś placuszka bym upiekła, ale pewnie skończy się tradycyjnie mufinkami czekoladowymi z proszku 😉
strasznie mnie wzięło na słodkości 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wtracajcie sie jak najbardziej, my tu takie niedoswaiodczone..
no ja glupia nie pomyslalam ze po cc i tak trzeba majtasy, przeciez przez brzuch sie nie oczysci! 🙃 a co do laktatora to wezme w takim razie, ciekawe czy mi sie to pomiesci wszystko w tej torbie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarus tak jak pisalam wczesniej ja tez przenosilam ale ja nie szlam do szpitala chociaz miala skierowanie wszystko bylo wporzadku wiec wolalam w domu poczekac oni i tak nie podadza kroplowki bedziesz tylko tam sie meczyc oni maja czas i czekaja do dwoch tygdni z zastrzykami i kroplowkamimi jedynie co to lekarz przepisal ten olejek rycynowy i nic wiecej ale to tez tak jak z masazem na jedna dziala na druga nie bede trzymac kciuki zeby jak najszybciej sie rozpakowalas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja albo jestem bardzo odważna, albo bardzo głupia!
ok zostawmy ten temat...na razie.

qrka muffinki mniam!!! no weź no smaka nie rób 🙂 ja się zabieram za obiad. jak nie jadłyście jeszcze to cudowny jest ten kebab z knorra! mniam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...