Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej wrześniówki kilknęłam na was bo chciałam do swojego posta na majówka wejść i tak zerkłam że u was już powoli rusza z rozpakowywaniem 🤪
Loli czyżby u Ciebie czop wylatywał też tak miałam najpierw tydzień przed porodem galaretka a później to już więcej jakoś dwa dni przed, więc bądź czujna 🤪
Pozdrawiam was i życzę szybkich porodów i zdrowych maluszków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eluska no to super 😉 ciesze sie ze masz juz ten caly stres z głowy
Lajsoka - ooo no to moze zeczywiscie cos sie u mnie powoli zaczyna dziac ? juz 2 razy cos takiego ze mnie wyszlo 🙂
Ale skórczy nie mam zadnych tylko napinanie brzucha momentami twardy jak skala 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli to już 3mam kciuki 🤪
Za resztę wrześniówek też, jak ja lubię czytać, że nowe dzieciątka na świat przyszły 😁 rozpakowywać się kobietki rozpakowywać 😁
u mnie na majówkach cisza nie mają laski czasu zaglądać 😁
uciekam spaćku mój synuś już śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakochałam się w Marcelku 🙂 więc jak moja się urodzi wcześniej to Marcel jest mój i Ewy!!!! 🙂
cudo po prostu 🙂

mój też się w niego wpatrywał 🙂

znajomi poszli, było całkiem fajnie, tylko szkoda że to być może ostatnie takie spokojne posiedzenie było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe 🤪 🤪 🤪

Kurde Eluska tak patrze u ciebie ile to 15 dni zostalo ? no no no zleci ci zobaczysz nawet sie nie objezysz a bedziesz miala 2 dni tak samo jak ja 😉 tez pamietam jak mi dobilo do 15 i juz zaczelam sie lekko stresowac ale wsumie nie myslalam jeszcze tak o porodzie a teraz ? yyyy 🤢 moze sie zaraz zacznie a moze nic 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka chciałabym Ci przypomnieć że to JA pierwsza go zobaczyłam! 🙂 w mms'ie więc:>

ale chyba najuczciwiej będzie, jak weźmie go ta z naszych córek która się pierwsza urodzi 😁 może być taki deal? 😁

hmm z tymi spotkaniami to jasne, wiem...ale potem to już nie tak na luzie, bo dziecko będzie płakać, bo cycka będzie trzeba dać...no rozumiecie. ale czy ja wiem czy będę za tym tak tęsknić? dzidzia jest teraz najważniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bobas tak tak czytalam , wiadomo kazda ma inaczej jednej sie nic nie dzialo druga umierala z bolu, zaciekawil mnie tam jeden watek jak dziewczyna napisala ze chyba jej wody o 12 odeszly a juz o 3 miala dzidzie przy sobie, tez bym tak chciala.


Ehhhh kurde zbliza sie wieczor no i oczywiscie kłucia szyjki na maxa 😞 strasznie mnie juz to boli taki ten bol jest silny ze koniec, wjec bobac u ciebie pewnie dopiero poczatki tego bolu u mnie mam nadzieje ze koncówki ale sie juz przyzwyczaiłam do tego lekko 😞 chodz nie powiem ze jak sie zbliza wieczor to wiem ze mnie czeka meczarnia lekka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...