Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jakbym wyslala w paczuszcze to chyba nie bylyby ani smakowite ani parujace.
ale wpadajcie wszystkie na obiad, ale fakjnei by bylo takie brzuchole za stolem, ja przyzwyczajona jestem ze tyle osob siedzi za stolem i tez tak gotuje, z domu przyzwyczajenie jeszcze 😁 a teraz przewaznie sama jadam, ale juz wole sama niz z tesciamai, co dzien sie rano budze z mysla jak sie ich pozbyc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej Ania - no to macie grzeczniutkiego synka jak tylko 2 razy w nocy pobudka! 🤪 moi znajomi mają 8 miesięczną córę i wstają do niej co 1,5 h, u nas leje już 2 dzień 😞
korzystajcie ze słonka póki jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde Anulka jak ja ci zazdroszczę!!!!!
nie ma rady trzeba Oliwkę popędzić spadam zatem wziąć się za wszelkie porządki jakie mi tylko do głowy przyjdą łącznie z oknem w kuchni ,bo przestało padać i może już niebawem też wam moją córeczkę pokaże he he 😉 😉 😉zajrzę do was później buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZARLOKIII!!!!! ale ruskich nie lubiem 😞
ze serkiem albo jagodami 😁 😁 😁
hihih

laski najedzcie sie pozadnie puki mozecie bo potem nie ma czasu 😜 hihi ja teraz jem w biegu aby sie zapchac i tyle bo malemu trzeba czas poswiecic, potem ogarnac cos kimnac sie chwila...
Ehh trzeba konkretnie czas sobie gospodarowac 😉

Czekoladka jaki brzuchol pokazalas do nas 😁 😁 😁 😁 😁 hihih dawno Cie tu nie widzialam 😞

Kurde laski jak mi brakuje tak tu siedziec i z wami gryzgolic... ehh
kocham was pipki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny !
Melduje sie nadal 2w1- niestety Agaa nie spelnilam twoich marzen ze napisze do ciebie eska ze jestem juz po!
Ale umieram od samego rana kobity tak mnie boli miednica ze az sie poplakalam, ledwo co siedze teraz ehh moj nie poszedł nawet do pracy i został zemna bo cos tak dziwnie sie czuje.
Anulka Bossssskkkkiiii syn !!! przystojniak jakich malo 😉
A o pierogach to mi nawet nie mowcie- bo ja je kocham, a moj tylko z miesem 😞 i zawsze wygrywaja z miesem bleee :/
Ide sie dalej polozyc, bede co jakis czas do was tutaj zagladac napewno, musze jakies sniadanie zjesc i sie lekko ogarnac 😞
Ale bol niesamowity 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIU jak sie czuje?bez rewelacji,jak stara,niedołęzna,gruba baba 😁nawet niema mi kto herbatki zrobić,i niemoge sie doczekać niuni 🙂a z mojim tez tak sobie 😞straszy mnie ze mi nieda rozwodu,ze sie do niczego nieprzyzna i jeszcze powiedział ze koszta sądowe idą po połowie bo on całości płacić niebedzie i musze z nim spisac umowe bo jak nie to bedzie mi robił problemy 😞a niby z jakiej racji przeciez to nie z mojej winy sie rozwodzimy 😞sprawe mamy na 7 wrzesnia,udało sie troche przyspieszyc,ale co z tego jak do tej pory musze jeszcze go znosic i wysłuchiwac głupot,niby widze go co kilka dni,ale jemu wystarczy chwila żeby mi przykrość zrobić i jeszcze sie domaga uczestnictwa przy porodzie i ciekawe po co mi on tam potrzebny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIU jak sie czuje?bez rewelacji,jak stara,niedołęzna,gruba baba 😁nawet niema mi kto herbatki zrobić,i niemoge sie doczekać niuni 🙂a z mojim tez tak sobie 😞straszy mnie ze mi nieda rozwodu,ze sie do niczego nieprzyzna i jeszcze powiedział ze koszta sądowe idą po połowie bo on całości płacić niebedzie i musze z nim spisac umowe bo jak nie to bedzie mi robił problemy 😞a niby z jakiej racji przeciez to nie z mojej winy sie rozwodzimy 😞sprawe mamy na 7 wrzesnia,udało sie troche przyspieszyc,ale co z tego jak do tej pory musze jeszcze go znosic i wysłuchiwac głupot,niby widze go co kilka dni,ale jemu wystarczy chwila żeby mi przykrość zrobić i jeszcze sie domaga uczestnictwa przy porodzie i ciekawe po co mi on tam potrzebny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekladka, moja najlepsza kolezanka przechodzi teraz przez to samo co i Ty, z tym że ona ma synka prawie 2-wu letniego. Trochę z nią pogadałam i wiem co nieco i powiem Ci tak:
po 1 koszty sądowe niech płaci ten bałwan przecież to z jego winy się rozstajecie, (mam nadzieje ze sprawa jest z orzeczeniem o winie)
wcale nie musisz się godzić na jego obecność przy porodzie, jak tylko powiesz o tym na sali porodowej oni już o ta zadbają żeby go nie było.
A to że gruba i stara to ja tez tak mam 😜 ledwo chodzę, wstaję i w ogóle się ruszam także takie uroki początku końca. Trzymaj mi się tam cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poszły wszystkie a ja nadrobiłam. No i tak. Bobas sukienka bardzo fajna i kolorystycznie tez mi sie podoba 🙂
Anuś my tez cie koffamy i tęsknimy za Toba !!!! a synka masz tak boskiego że moge sie w niego gapić cały dzien!!! 🙂
Ja dzisiaj u lekarza.. samolot i delikatnie szyjka skrócona ale delikatnie i co i ostatnia wizyta to była 😮 a ja że jak?? a ona ze widzimy sie dopiero w szpitalu a ja emm no super. troche dziwnie no ale nic. Moj dzisiaj do pozna w pracy a mnie zgaga męczy yyyh..
Do szkoły sie zapisałam, pierwsze zajęcia 11 września 🙂
U mnie pogoda paskudna kolejny dzien pada a pierogi lubie haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli jak Twój został w domu....to może ma jakieś głębsze przeczucie że to dzisiaj? trzymam kciuki z Ewą!!!

czekoladka słów brak... po ch*j on przy porodzie? bezczelny!!! 😠

Anulka ja też Cię kochom mój numerze jeden 😁 Ty wiesz 🙂 🙂 😘 😘 😘 i tak jak Eluśka mogę się w niego wgapiać i wgapiać 🙂

Eluśka jak 11 września? przeca to studia są, a studia od października no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba jestem uzalezniona bo zrobilam farsz (pyszny wyszedl, juz sie troche nim najadlam 😁) i ciasto i przylecialam poczytacco tu u was zanim jeszcze zaczne lepic te pierogi :P mam pół gara farszu takze starczy dla wszystkich 😁
czekoladka nie daj się, i nie spisuj z nim żadnej umowy, on wie ze bedzie musial placic i sie pewnie chce zabezpieczyc. a jak sie moze nie przyznac jak jest dowod skoro ma dziecko z inna! chodzbys miala dluzej czekac az sie tamto dziecko urodzi to rozwod i tak dostaniesz i to z jego winy! nie moge takich typkow! a ciekawe po co che przy porodzie byc, teraz sobie przypomnial ze ma dziecko, powiedz muz e nic straconego za pare miesiecy sie mu calkiem nowe urodzi to niech sobie patrzy jak zrobil a was niech juz zostawi w spokoju dran jeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale fajnie swobodnie po domu chodzic i wiedziec ze sie nigdzie nie napotka na tesciow, boze jak ja bym bez nich chciala mieszkac! ale dobrze ze juz wrzesien to bede miala z glowy tesciowa od poniedzialku do piatku az do poludnia, zawsze to cos 😁 jezdzi wnuków pilnowac, bedziemy miec z niunia spokoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...