Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ania87 ja biorę :
-ostatnią morfologię/mocz/cukier (te badania, które wykonujesz systematycznie)
-wymaz z pochwy (bakteriologia, mykologia)
-odczyn coombsa (przy konflikcie serologicznym)
-OWA
-HBS
-anty HCV
-HIV
-oczywiście oryginał grupy krwi
-ostatnie USG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ania87 a co do rmua to moje też tak dziwnie wygląda 😉 i ważne jest z miesięcznym odstępem czasu( czyli do 15stego możesz posługiwać się tym z lipca, po 15stym września powinnaś mieć z sierpnia, ale myślę, że mogą przymknąć na to oko 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde mojego dosiadlam moze 2-3 dni temu i nic, a ja puzniej troche umieralam bo mnie cale krocze bolalo 😞 😞 i jeszcze Olenka zaczeła bardzo mocno wtedy naciskac na szyjke 😞 wjec szczerze to troszke mi sie nie chce jak wiem ze ma mnie znow ten bol czekac 😞
Ehh co ma byc to bedzie- trzeba czekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor brzuszki 🙂Ja dzis u lekarza bylam i sprawy maja sie tak ,rozwarcie mam na jeden palec maly strasznie sie pcha na szyjke i brzuch twardy powiedzial ze za dwa tyg mam przyjsc ale nie liczy na to ze dotrwam do tego czasu ,maly niby jest duzy 3500g pomiary ma na 39 tc az sie przerazilam i powiedzial ze dla mnie bylo by lepiej teraz juz rodzic poki maly jest heh
  • A co tam u Was?
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej.Cały dzień byłam praktycznie u rodziców. Mała była dziś pierwszy dzień w szkole jako pierwszaczek więc zawiozłam im te ciasta i chciałam trochę z nią pobyć. W między czasie wyszło, że tata ma dziś imieniny...Zapomniałam bo ja nie obchodzę imienin ☺️ Zjechali się goście więc miło mi się siedziało. Aż dostałam skurczy i zaczął mi twardnieć brzuch i czułam jak mały pcha się głową w dół...Ledwo tam wyrobiłam. W drodze do domu też ostro bolało i teraz też co jakiś czas mam skurcze...Najgorsze jest to, że idą od krzyża 🥴 Krystian biedny się przejął i zasuwa dalej w małego pokoju 😞
    Dzisiaj też zabrali mi licznik i nie mam gazu do odwołania 😮 Zostały mi suche kanapki i zupki instant 😞 Mam nadzieję, że jak najszybciej da się to uruchomić...Jutro zamierzam dopakować do cna torbę i kupić laktator i butelkę dla małego. I wyprać resztę ciuszków. No i pani wysłała mi już wózek i fotelik więc do piątku niby ma dojść (w co wątpię).
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej ja własnie przywlokłam sie od gin.zaraz was nadrobie co tu dzis za tematy miałyscie ale najpierw musze wam sie pochwalić,bo nie wytrzymam. no wiec gabryśka ma juz 3.500kg a nużka 7 cm,bede miała olbrzyma 😁 😁 😁i bez znieczulenia nierodze,o nie!!!!! 😮bo to jakas masakra bedzie 😮 😮dupke ma po prawej stronie wypietą a nuzie po lewej ,wiec juz wiem dlaczego tam mnie cały czas kopie 🙂 🙂mały łobuziaczek 🙂 🙂i bardzo długo mogłam sobie na nią popatrzyc 🙂 🙂ale sie ciesze 😁 😁 🙂a moja gin,tez jest zadowolona ze tym razem sie udało i ze dzieciulek zdrowy i duży i może juz wychodzić,kazała mi sie nieoszczedzać a jak do daty porodu niebedzie chciała wyskoczyc to 15 na wywołanie.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    To super 🙂 To teraz szalej do woli 😜 Ja ze względu jeszcze na tą infekcję muszę wytrzymać do następnej środy. Wtedy też mam iść do lekarza. I wtedy też odstawiamy wszystkie tabletki i hulaj dusza 🤪 Szczerze mówiąc...Bardzo dobrze mi z brzuszkiem i nie chce się go pozbywać 😞 Jakoś tak mi smutno z jednej strony.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Jupiiiiii moja Olenka juz nie nalezy do najwiekszych 😁 mam taka nadzieje 😁 100g wjecej twoja czekoladka warzy 😉 wjec nic sie nie martw tez mam malego grubaska 😉
    Ale ze ty wczesniej na wywolywanie idziesz odemnie 😮 🤢 ehhh fajnie ci ty na 15 a ja jak cos to na 17 😮 ostro chodz ja jutro mam termin 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Loli spokojnie urodzisz przed 17 napewno 🙂
    czekoladka to super że ,,maluszek" zdrowy 😁
    to moja taka chudzina nawet 3 kg nie ma 🙂
    aa i może i dobrze bo ja dosc drobna jestem 🙂
    Elus Ty sie nie wyglupiaj bo mamy rodzic razem noo!! Mi pasuje tak po hmmm pasuje mi 16 wrzesnia dokladnie no ewentualmnie 15 ale wieczorem 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Eluska no mam taka nadzieje, ze do 17 Olenka wyskoczy, ale dziwi mnie to ze nawet Ela juz ma skórcze a u mnie nic a nic, tylko twardnieje mi brzusio no i boli co nie co to tu to tam 😞

    Kurde fajnie by było sobie tak wybrac dzien, godzine na poród tez wsumie wolała bym urodzic jakos na wieczór 🙂 zeby nastepnego dnia byc juz szczeslwa 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Loli ale często jst tak, że ten twardniejący brzuszek to własnie skurcze, nasłuchałąm się w szpitalu bo ja też nie czułam żebym miała jakiekolwiek skurcze a na ktg wyszły.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ehh no to ładnie ja to jestem dzis jakas padnieta non stop mnie cos boli 😞 i jeszcze wieczor sie zbliza i pewnie znów zacznie mnie kłuc w szyjce 😞 juz mi ostatnie sily zabierze.
    A najlepsze jest to ze ja nawet lózeczka nie mam rozłozonego 😞 ubranka nadal popakowane 😞 ja nie wiem zalamka 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...