Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

loli ja sie nudze jak nie wiem co moj przyszedl z pracy zjadl obiad i poszedl spac 😞 moze i dobrze bo cos mam nerwa na nego dzisaj wszystko mnie drazni co powie.U nas caly czas leje deszcz i jestem uziemona 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a mnie cos cholera ząb pobolewa, juz nie mial kiedy! mam nadzieje ze to tylko na pogode bo czasem tak mam, ale chyba sie musze jeszcze przejsc przed porodem do dentystki, niech to szlak ! mam okropna zgage znowu i ciężko oddychać, jak dzidzia jeszcze podrosnie to mi juz chyba calkiem tlenu braknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Loli 🙂
czytałyście opis porodu Anulki? masakra...nasza dzielna kochana:*

Asiu ja też bym gdzieś sobie poszła, u mnie nie pada na szczęście ale po prostu mi się nie chce...chyba na dobre pójdę się położyć, bo zmierzła jestem i co chwile coś podjadam, aż mi już nie dobrze...ciasto niezrobione! super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh Bobas dzieki 😉 ale i tak to Agaa musi prowadzic to ona tutaj jest nasza gospodynia 😉 i nad tabelkami czuwa itp 🙂
No ja tez wsumie cos bym zjadła i mam chrabke na zupke-chinska mmm 🙂
Ale nie wiem czy to dobry pomysl bo sie znow najem i sie zle bede czuła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli jakie musi jakie musi?? 🙂
na razie mam plana żeby dziewczyny które mają mało oklasków dotarły do setki 🙂 bardzo ambitnie...ale się staram 🙂 ostatnio ktoś mnie jednak ciągle uprzedza i też rozdaje na prawo i lewo:> hyh

zupka chińska...już zjadłam dzisiaj....przed pierogami 🙂 coś innego bym zjadła...dobry popcorn za mną chodzi, taki z mikroweli ale nie mam niestety!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa no bo kiedys powiedzialas ze chcesz zemna 😁 no to co towarzysze ci non stop przy tych oklachach 😁 Wow widze ze juz dosc duzo zjadlas jak na dzis

Ja wsumie zjadlam na sniadanie 2 kanapki , moze z 5 ciastek, znow 2 kanapki i tyle 😮 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA BYM ZJADLA TAKIE MLODZIUDKIE ZIEMNIACZKI NIE OBRANE NAJLEPIEJ Z POLA DO TEGO KOPEREK PLUS ZSIADLE MLEKO I SKWARECZKI MOGLO BY BYC JESZCZE JAJECZKO SADZONE DO TEGO ALE TO OSTATECZNIE !!!

Kurde ale sie glodna przez was zrobiłam pieronsko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o innych rzeczach nie wspomne które mi dzisiaj wpadły do żołądka! 😠 np sucha bułka! bez sensu kompletnie...ale nie mam dzisiaj w ogóle silnej woli!

idę dziewczynki z kompa

Loli trzymam za Ciebie kciuki:******

miłego wieczorku dziewczynki:* jak by co to dajcie znać, mailem albo smsem. do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak
rano dwa rogaliki z serkiem almette i dzemem wlasne roboty
kompot z czeresni
na obiade ryz z kurczakie w sosie slodko-kwasnym
dwie kostki ciasta o nazwie "zebra"
no i mysle teraz co na kolacje
ale ze mnie zarłok jem za troje a nie dwoje 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe ee to wsumie nie tak duzo jecie, ja czasami przy waszej liscie to wymiekkam ☺️ ☺️ non stop cos jadłam ! i to w dosc sporych ilosciach.
Ale teraz chyba ide sobie zrobic takie na szybko smazone ziemniaczki z jajeczkiem sadzonym. Albo zupka hinska nie wiem wlasnie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra teraz poważne sprawy 😁 pakuje dokumenty wlasnie i mam problem
mam druk rmua z czerwca czy lipca, i co nadaje sie to do porodu czy mam isc do pracodawcy po nowy, bo nie wiem jak to jest, cos slyszalam ze to miesiac jest waazne jest tylko, jak wy robicie?dostajecie to systematycznie od pracodawcy? w ogole to jak ten druk wyglada bo moj mi sie nie podoba, pisze tam skladka taka i taka i dwukropek ale zadnej kwoty nie ma, i tak 2 strony spisane bez zadnych cyfr, dane pracodawcy itd. tez tak macie?
i jeszcze pytanie o badania. jakie bierzecie wyniki? na pewno grupa krwi i z ostatniego badania, a reszta? ja mam hbs i usr ale z marca pozniej juz nie mowil nic zeby robic to nie wiem czy brac te stare?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...