Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to może przejrzyj tą gdzie masz te badziewia może tam sie coś da zrobic miejsca. Ja tez musiałą sporo rzeczy wyrzucic bo tez było mało miejsca na ubranka i rzeczy małej no ale jakoś sie zmieściło. Dobra ja juz uciekam do spanka. Miłych snów brzusie a Ty Loli uważaj tam i żeby Oleńka Ci dała pospać buzki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!
w końcu po długim czasie udało mi się zgodnie z moim starym zwyczajem być pierwsza na forum...tyle ,że już nie puszczają na TVN style mojego dzidziusiowego programu......spać nie mogę noc też lekka nie była zaś komary....a wczoraj wieczorem miałam 4 skurcze co równe 15 min dość bolesne.....najgorsze to to ,że tak jak buuterfly mam je od kręgosłupa i przy okazji paraliżują mi prawą nogę.... 😲 😲 😲 😲 😲4 skurcz już był lżejszy no i na tym koniec.......więc albo Oliwka chciała mamę nastraszyć albo pomału zaczyna do nas się pchać.... 😁
buuterfly szczerze przyznam ,że też będę tęsknić za moim brzusiem jakoś polubiłam ciążę he he,ale wolę małą jednak mieć przy sobie 😜
dziś planuję skoczyć na miasto ,bo jest ładniejsza pogoda niż wczoraj i chce kupić dla małej jakiś jesienny kombinezonik na wyjście ze szpitala i chłodniejsze dni,bo tak to już wszystko mam kupione....jak zdążę to jeszcze przed wyjściem okno kuchenne wymyje ,bo mi muchy je zafajdały.... 😠 😠 😠 😠 😠 🤢 🤢 🤢
jutro mam termin z usg.......ciekawe jak to będzie.
Loli a jak tam u Ciebie?
Agaa jak chcesz to możesz wpisać do swojej tabelki Paulina 1988 ur.29.08.2010-PN-wagi nie znam dziecka... 🙃
mam nadzieję ,że już niedługo podam Ci też wymiary mojej malutkiej 🙂
do później buziak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny ,wyspalyscie sie ?Ja cala noc nie spalam masakra ,caly czas mi sie brzuch spina i maly majstruje mi tam gdzie nie ma ehhhh.Ja dzis z synem musze do lekarza na miasto az sie boje tam isc ze gdzies cos mnie wezmie 😞
  • Loli dzis powinien byc twoj wielki dzien ,a widze ze mala Olenka niezbyt sie spieszy,chyba wie co ja czeka na tym swiecie 😉
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perełka nie ty jedna spać nie mogłaś....znam ten ból już nie pamiętam kiedy całą noc przespałam..... 🥴a co do małej Oleńki to jak wyskoczy nagle to aż się zdziwimy...mała jest grzeczna ,punktualnie chce być nie pcha się w kolejce he he 😜 😜 😜 😜 😜 😉 😉 😉 😉
    Perełka uważaj na siebie w tym mieście może weź ze sobą wrazie czego torbę i jak co prosto do szpitala ha ha 😁 😁 😁 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    szczerze bede wszytko robila zeby malec juz wyszedl bo ciezko bedzie go urodzic bo duzy sie zrobil a zostaly trzy tyg jeszcze to dopiero bedzie wielkolud 😉tylko chce pozalatwiac sprawy i moge isc na odstrzal ,Ty tez tam uwazaj na siebie ze skurczami to roznie bywa
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    za latwo by bylo hehe ja wczoraj powiedzialam lekarzowi ,ze trzymam go za slowo ze do dwoch tyg w sumie jego zdaniem do tyg urodze zobaczymy ,ze synem chodzilam z rozwarciem 1 cm miesiac ale tu raczej by nie bylo wskazane ,najgorsze jest to ze musze kaske wylozyc na szkole buuuu a jak tam skurcze nie pojawily sie juz?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    no z tą szkołą to nie zazdroszczę ,bo dwójkę wyprawić to nie mały koszt ,a tu trzecie w drodze,ale to się musi dać 🙂
    u mnie skurczy nie widać nie słychać he he lekko jak mała się ruszała to naciskała na szyjkę a tak to nic spokój......wczoraj to tak tylko pewnie brzusio się pomylił he he 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    jest bardzo duzy koszt za same ksiazki dalam 500 zl a gdzie reszta zeszyty itd .ale jakos trzeba dac sobie rade najgorszy jest czerwiec bo sa ksiazki i wrzesien bo sa oplaty ubezpieczenie obiady itd a ani mi nie mow maly cala noc mi naciskal na szyjke i cos tam majstrowal co lepsze na prawym boku nie dam rade lezec bo zaraz brzuch twardy mam
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    wiesz kazdy porod jest inny ja z wlasnego doswiadczenia mowie bo przy corce mi przy bolach przebila w szpitalu pecherz plodowy i nie bylo rozwarcia masaz szyjki krwotok i bol cholerny a przy synu wody odeszly o 6 rano dostalam boli o 7 i o 10 maly juz byl przy jednym parciu co sie ma skurcze parte wiec sama widzisz roznie to bywa
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    szczerze mowiac nie wiem jeszcze tak nie mialam zeby sie trzeslo moze mu za zimno 😉,nie no zart nie mam zielonego pojecia a kiedy idziesz do lekarza w sumie ja bym zadzwonila do niego zapytac sie dlaczego tak jest
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    do lekarza jak co idę jutro ,więc nie będę panikować i dzwonić bo po za tym to małą m=normalnie się rusza 🙂tylko teraz z kolei zauważyłam coś innego.....jakby z lekka z jednej piersi leciała mi siara lekko zabarwiona krwią..........CO TO??????????????????????????????CZEMU????????TERAZ TO POMAŁU PANIKUJE 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...