Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli żadne pocieszenie...ale my z tymi dużymi dziećmi to mamy duże prawdopodobieństwo na CC niestety 😞 też się tego boję...ale co robić? Anulka miała a zobacz jak już śmiga 🙂 o bólu zapomniała i jest szczęśliwa, więc do przeżycia, jak wszystko :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...Rano byliśmy z moim wybiegać psa na łąkach. Niedaleko miejsca ,gdzie kiedyś mieszkaliśmy. I tam się odbywały jej pierwsze harce z nami.
Jak wróciliśmy to zasnęłam, a Krystian dalej w małego pokoju porządkuje. Obudziłam się bo okropnie zaczął mnie boleć brzuch. Tak mocno jak w pierwszy dzień okresu. I mam rozwolnienie 🤢 Dalej boli...Aż mi nogi tak mrowią całe i nie mam humoru i płakać mi się chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to w ogóle nie myślę o bólach porodowych, co ma być to będzie 😉
tak jak Agaa obawiam się tego co będzie po porodzie, czy sobie poradzę przy małym 🙂
Loli CC to alternatywa, niejednokrotnie bywa naprawdę dużo lepszym rozwiązaniem niż poród naturalny 🙂
buuterfly to nie siedź przy kompie! Połóż się jeszcze, zrób okład na brzuszek, oddychaj głęboko i postaraj się wyciszyć 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u sierpniówek to hurtem poleciało? 🙂 bo nie pamiętam 🙂
eloite zawsze będzie ta ostatnia...i wcale nie jest powiedziane że to wg tabelki będzie Bobas! 🙂
jak mi ten masaż nie pomoże to do 27go siedzę w domu...więc jeszcze w ciul czasu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój to juz chciał do szpitala jechać na KTG ale go powstrzymałam móie mu poczekamy aż sie bardziej rozkęci ból, mam takie ejdne mocniejsze skórcze jedne słabsze i mniej wiecej co około 15, 20 minut no teraz jest dłuższa przerwa gdzieś około 25 min 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, faktycznie było coś takiego 🙂 szkoda że do tabelki ich nie można zajrzeć 🙂

Dosik, Elu bo może to już? 🥴

u mnie zero skurczy...nawet nie wiem jak to jest mieć skurcz! grrr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jakoś to nie dochodzi że to mogło by być już
dlatego sie na to nie nastawiam a mój to juz by na porodówke lazł 😜
jak liczył skurcze to mówi no skurcze skurcze niech juz Mój syn sie rodzi 😜
a ja zwijałam sie z bólu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Aguś...mi tak samo jak Tobie tylko ten brzuch twardnieje, ale to jest bezbolesne kompletnie...
dziewczyny, opiszcie no ten ból...to jak na okres?? albo tak jak byście się najadły czegoś ciężkostrawnego i tak w jelitach się skręcało????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa no ból taki jak na okres ale tak silne skurcze łąpią że masakra
a mnie dodatkowo meidzy zcasie jak skurcz puszczał brzuch bolał w różnych miejscach
nie wiem takie dziwne te bóle 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...