Skocz do zawartości

Mamusie z pasją. | Forum dla mam


Bagira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 781
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, znowu mi sie czas ostatnio kurczy. w weekend jedziemy juz drugi raz w góry i szykuję co tam trzeba poza tym na fitness biegam i tak czas ucieka. Maks znowu chory tym razem złapal wirus coxsackie A16 😠 to tak zwana choroba Zespół dłoni, stóp i ust. U nas w hrabstwie ponoc prawie epidemia tego jest. Ma tylko na nogach wysypke ale go to męczy i marudzi caly czas. Oby mała się nie zaraziła.
Wyprawkę dla maluszka juz masz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nawet nie słyszałam, ze taka choroba istnieje ;/ Biedy Maksiu, pewnie to go swędzi 😞
to widze ze rzeczywiście zabiegana jestes 🙂 ja nigdy na fitneie nie byłam, jedynie miałam aerobik w liceum 😉

co do wyprawki to juz mam od jakiegos czasu 🙂 zostało mi tylko ubranie łóżeczka i rozłożenie wózka i będzie wsio. A, no i wkładki laktacyjne, ale to drobiazg do kupienia 🙂

dzis widziałam część welon, które wpuścilismy jakis czas temu o oczka wodnego 🙂 maja sie dobrze, pływają z innymi karasiami 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie dzisiaj szlag trafił. Bylosmy u lekarza to powiedzieli iz to jednak zaostrzona egzema, więc Maks poszedł do przedszkola a tam znowu panika ze to wirus i mamy go zabrać 😠 Więc się wkurzyłam i pojechaliśmy do szpitala no i tam to samo, ze to jednak egzema. Normalnie dom wariatów.
U mnie nadal kłopoty i u ryb i u krewetek. Padły wpawie wszystki kiryski panda i krewetki nadal padają. Rąk juz brak 😞
Ps. Wszystkiego Najjjj dla jutrzejszego solenizanta 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, nie kupowałam ryb ale przyczynę znam. Zaczął przeciekać filtr więc musiałam dac jako mechanika wewnętrzny który nie dawal sobie radę więc zaraz po powrocie z holidaya kupiłam nowy filtr i odpaliłam ale że pech jak już spada to po całości to wysiadł tez i biolog, więc praktycznie cała biologia padła. Wyczyściłam delikatnie odpaliłam no i następnego dnia Pandy zaczęły padać. Wysypały glony do tego więc na bank amoniak skoczył i załatwił ryby. Żeby tego było mało zaraz przed kolejnym wyjazdem siadła belka oświetleniowa. Mówię Ci, szlag mnie trafia juz. Na nic tyle kasy nie idzie jak na akwaria. Oby już się ten pech skończył !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Choróbska na 100% nie ma. Chemia szaleje tylko albo aż. Nigdy więcej baniaków na piasku. To samo miałam u elliotów swojego czasu. Dzięki Bogu i doświadczeniu nie wpadam w panikę w takich sytuacjach i nie zaczynam lać chemię np. Wiem jakie i z czym były kłopoty wcześniej dlatego wiem ze ryby mogą padać. Mój baniak to wyższa szkoła jazdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cos Ci pokażę 🙂
nasze paletkarium ( to akwarium w łazience 🙂 na szczęscie łazienki z drugiej strony nie widac 😉


oraz "paludarium", gdzie kiedys w tym akwa pływały welony, a teraz przerzuclismy turkusy i dzikie palety no i podrosły tam ryby ze stawku. Na górze jest jakies 6 worków ziemi i wsadzon dużo roślin 🙂 w przyszłosci ma byc to szczelnie zabudowane i mają tam byc traszki chińskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W łazience chciałam Ci pokazac nowy wystrój, praktycznie są same korzenie 🙂

co o rozmnażania to nic sie nie urodziło, turkusy wciąż składają sobie ikrę, melony tez ale nic z niej nie wychodzi więc juz nie robią na nas wrażenia kolejne jajeczka na silikonie hehe 🙂
zaginęłam nam jedna paleta snake skin z tego paludarium. Przezukalismy wszystko, te krzaki, podłogę, z tyłu - NIC 😲 nawet nic w pokoju nie śmierdzi więc nie wyskoczyła. Na karmienie też nie wypływa, a jakby była w wodzie to na pewno zwłoki wypłynełyby. Nie wiemy co sie z nią stało 🤢

A w tym cube to krewetki będziesz trzymała tak? czy taki mini roślinniak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś Ty, takiego wielkego placka raczej nie ma szans by wciągnął ;/
tak czy owak, jednego dyskowca mniej 😞

jestem już po usg - 2 godziny obsuwy! no ale dzielnie czekaliśmy w poczekalni, MIchał szalał, aż wzorek na bluzce mi sie ruszał 🙂
No więc Michaś ma już 2500 gram i jest z nim wszystko ok. Ułożony główką w dół. Łożysko o dojrzałości 2 stopnia. Poza tym zobaczyłam takie wielkie jaja, az po kolana 🤪 🤪 więc u mnie dziewczynki na bank nie będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie Piotrek ma dobrze, śpi z dwiema kobietami i żona nie narzeka 😁 mloda dzisiaj wstala po 6 rano i do 9 nie miała zamiaru spać ! Wygonilam ją z ojcem bo juz padałam na twarz i dalam susła prawie do 12 🤪silownia mnie wyczerpuje 😁
Jak tam Grzesiek, juz coś mowi, nasz Maks nadal woda w ustach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maks po swojemu juz od dawna gada tylko z sensem nie bardzo 😠 We wrześniu ma przyjść babka z przychodni w tej sprawie. Jak nie zacznie gadac to do logopedy pewnie czy kogo tam.
Z nocnika nie korzysta bo nie ma. Nie doszliśmy jeszcze do porozumienia jaki ma być 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...