Skocz do zawartości

Mamusie z pasją. | Forum dla mam


Bagira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 781
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niestety, tutaj trzeba umierac a i tak nie zawsze antybiotyk dostaniesz 😠 Dlatego tak chcialam małą na rota wirusy zaszczepiać a tu lipa.
Ale ładnie rosną maluszki !!! Fajny klimat czarnych wód, coraz bardziej do mnie przemawia 🙂 Krewetkarium cudne, nawozisz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nic nie robię w krewetklarium 🙂
pod manado mam ziemie kwiatowa, i stąd rozrosła mi się ta blyxa, a tak to pozostawiłam tą kostke samą sobie. No, może szyby czasami przetrę i wody doleję bo wyparuje 😜

Aktualnie to takie czarne wody to tak na wyrost, po prostu wyszło na fotce, że jest mętna woda. Jak zaaranzujemy te duże akwa to tam mają być takie czrane wody bo będzie mniej oświetlone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, ja mam pecha cią dalszy. Zaraz po naszym wyjściu ze szpitala padły mi dwie paletki 😠 😞 Jednyny objaw to zrobiły się blade to wszystko. Znalazłam najpierw jedna martwą jakby stala w miejscu zero uszkodzeń a druga dałam do szpitala ale to nic nie pomogło. Parametry świetne... ręce opadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Udało się męża namowic na bobo ?! Ale się cieszę 🤪 Az zaczynam zazdrościć :0 To forum jest zarażliwe 🙂 Uff, trochę mnie nie było a tu takie zmiany.
Rozina 7 osobowa za tydzien przylatuje to mam urwanie głowy. Zrobiłam tez restart elliotarium, teraz kolej na krewetkarium.
Zapomniałam zapytac. Jaką bedziec mieli filtracje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata, wpadło nam ☺️ na początku był szok, ale potem juz było ok. mąz się przyzwyczaja., póki co podchodzi neutralnie do tego..

a to nie zazdroszczę z 7 osobową rodzinką 😜 będziesz miała armagedon 😜

a to palecie juz zaaranżowane 🙂 aktualnie juz cała ściana weanątrz i zewnątrz jest postawiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Piekne akwarium!!!, znajomi tez sie w tym lubuja. Ja za to nie moge zyc bez muzyki, mam nadzieje,ze zaraze malucha czym predzej 😉


dzięki 🙂 to taki mały bzik męża, poszlismy na kompromis, on stawia wielki baniak, a za nim buduje mi łazienkę - więc akwarium robi za jedną ze ścian łazienki 🙂

muzyka fajna sprawa, swojego czasu też nie mogłam bez niej żyć, teraz niestety nie mam czasu na jej słuchanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tam pływa około 40 palet 🙂
że Ci się chciało robic restart.. 😜 ja chwilowo nie mam serca i weny na robieieni czegokolwiek w kostce 😞

a czuje się ok, tylko zmęczona jestem, żadnych mdłości póki co 🙂
pamietasz jak Tobie gratulowałam ciazy? to było całkiem niedawno.. a teraz i mnie to dopadło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Tam pływa około 40 palet 🙂
że Ci się chciało robic restart.. 😜 ja chwilowo nie mam serca i weny na robieieni czegokolwiek w kostce 😞

a czuje się ok, tylko zmęczona jestem, żadnych mdłości póki co 🙂
pamietasz jak Tobie gratulowałam ciazy? to było całkiem niedawno.. a teraz i mnie to dopadło 😉

Tak pamietam 🙂 Ale czas leci, nie.
Wiesz , ten restart juz jakis czas czekał a teraz jak jest najazd rodziny to aż sie porosił. W koncu akwaria sa moją chluba a tutaj była taka wpadka. Najgorsze ze kubełek chyba mi siada bo silnik zaczął wyć a przy sprztaniu zepsułam jeden z zaworów.
Poza tym idzie mi to sprzatanie jak krew z nosa. Nadal czeka ogród, kuchnia i sypialnia. Mała jak tylko czuje ze mnie nie ma , zaczyna płakac a moj M nawet tylka do niej nie ruszy więc tak latam.
A jak tam start basenika 😁 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sensie którego basenika? 🙂

no wiem, pisłałas, że zostajesz z tym wszystkim sama 😞 aż się dziwie twojemu mezowi, ze Tobie nie pomaga 😞 no ale nie zmusisz go siłą.
Jak zepsoł sie się zawór to poszukaj go na allegro, na pewno sprzedają części do filtrów. Mój dostał zawór do eheima 2126, zawór kosztował 85 zł, a filtr okazyjnie za.. 65 zł. A wiadomo po ile one chodzą, 1000 zł jak nie mniej.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
On sie zajmował synem i swim samochodem a w domu rzadko cos robi ale nie jest zle, kilka razy w tygodniu na basem jezdze a on z dziecmi siedzi :P
Tutaj zawór pojedynczy to 11funtów, podwójny 20 a kubełek uzywany od 30f z tym ze mówimy o Eheimach bo takowe posiadam. Natomiast FX5 ti juz 100 za uzywany i ponad 300 funtow nowy ale co z tego jak chodzi jak traktor i wpiernicza strasznie duzo pradu. Ostatnio juz 3funty dziennie za sam prad idze i dosc mam wojen o to. Sprzedam go i kupie kolejnego eheima.
A Wasz basen tzn akwa juz wystartowało ? Jak maz juz sie cieszy na dzidzie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akwa juz od dawna stoi, jak wrzuciłam wtedy fotki to stało pare dni 🙂

mąz na dzidzie? hmm.. nie jest źle, choś twiedzi ze zaplanowałam wpadkę.. choć w rzeczywistości nic takiego nie miało miejsce.
Póki co reaguje tak jak z Grześkiem - czyli neutralnie. Pewnie po narodzinach będzie się cieszył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...