Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No czasami jak tak o nich dwoch pomysle to w glowie mi sie nie chce zmiescic jak one doszly do siebie ja wiem ze maja juz dzieci ale ja bym sie chyba straszliwie zalamala a one widze ze mimo ogromnej pamieci po maluszkach potrafia byc mile i radosne sa naprawde wielkie kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak wiem wiem dawno mnie nie bylo, musiałam nacieszyc się swoim mężczyzną bo długo się nie widzieliśmy i właśnie godzinke temu pojechał do swoich rodziców a ja biedna tkwie w Gorzowie bo szkoła;( ehhh ze zdrówkiem coraz lepiej tylko głowa często boli i brzuszek tez. nie wiem czy przez wzdecia czy przez rozrastającą się macicę, a u ciebie matruś jak zdrówko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to uczysz sie zaocznie w gorzowie czy w tygodniu normalnie bo widze ze ze Slubic jestes moi tesciowie mieszkaja w Gorzowie na stanislawskiego 🙂 u mnie ok tylko wlasnie te wzdety brzuch wieczorem czasami mnie az kluja jakbym cos zjadla bardzo ciezkiego ale ogolnie nie mam co narzekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokładnie, byłam u lekarza na usg powiedział ze zastrzezen nie ma, wyznaczył nowy termin wizyty i powiedział ze gdyby cos sie działo niepokojącego to niezwłocznie sie zgłoscic, palmien ani nic innego nie zauwazyłam wiec wszystko jest dobrze a na skurcze przepisał nospe choc nie jestem do konca pewna czy w ciazy ja wolno.. orientujesz sie moze jak to z tym jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niby nie ma podobno nawet lekarze tak twierdza ale wydaje mi sie ze jednak lepiej obejsc ten bol bez zadnych specyfikow bynajmniej ja wole to przecierpiec bo jednak to jest jakas tam zlozona chemia wiec chyba lepiej sprobowac sie polozyc i zasnac ja tak robie na bol glowy jak mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja narazie jeszcze zwenetrznego usg nie miałam, ale i tak cieszy mnie widocz plywajacego na pleckach maluszka obkrecajacego sie tak smiesznie ze lekarz nie mogł na serduszko trafic zeby tentna posłuchac 🙂 chciałabym tylko zeby wszytskie z nas dotrwały cale i zdrowe wraz z maluszkami do samego konca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pięknie 🙂 heh ja od jakiejś 17.30 zdąrzyłam wciagnac parówki z chlebkiem, kawałek cista z galaretką, 2 bananki, trzy kostki czekolady, lodzika 'bajke' (uwielbiam te lody heheh) i zastanawiam sie co jeszcze by tu przegryzc. Mam dziwne zachcianki ale sklepy w gorzowie wszytskie pozamykane ze względu na te załobę, dzisiaj obleciałam chyba cały gorzów zeby znalezc marna sprzywkę w dodatku z niemiła expedientką bo byla wsciekła ze ona musi robic kiedy inni wole mają ajajaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...