Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję ostatnio że obojętnie jest mojemu Krisowi czy się widzimy czy nie i zaczyna mnie to wkurzać. Przed zaręczynami 4 dni się nie widzieliśmy 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja juz nawet niewiem o czym pisac 😞( ahhh plakac mi sie chce..... tak czytam wasze posty wy sie cieszycie tak bardzo a wiecie ja jakos nie specjalnie !! mam juz tak od dawna.... niewiem czemu 😞( jak pomysle ze bede miala dwojke szok 😲 itd ahhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też dopada jakaś deprecha od tego siedzenia w domu i przez ten deszcz. Ale mamy dla kogo żyć mam na myśli dzieci bo bez facetów można żyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus ja ze swoim dopiero od maja mieszkamy razem bo on mieszka 50 km od miejscowosci w której teraz mieszkamy a ja 85 wiec my widywalismy się jeszcze rzadziej, wczesniej dopuki jeszcze studiował tu gdzie ja to widywalismy się kilka razy w tygodniu ale od kiedy mieszkał w domu to raz moze dwa na miesiąc, Twoj Kris pracuje? jesli tak to musisz mu to wybaczyc bo moze zmeczony jest chyba ze notorycznie odstawia takie cyrki ze zanim dojedziesz to zasnie ... wtedy tak jak mowisz wyglada to jakby mu nie zalezało ale trzeba byc dobrej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wogole to ostatnio zauwazylam ze moj facet nie interesuje sie mna tak jak kiedys..... niewiem moze mu chodzi o sex ze juz sie z nim tak nie bzykam jak wczesniej niewiem 😮 sorki ale wkurwia mnie uz to wszystko.... niewiem co mam myslec.... czasami to ja sie musze domagac tego zeby powiedzial do mnie glupie niewinne KOCHAM CIE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Estero powiem Ci tak przypuszczam że dzidzie są nieplanowane i jeszcze dwójka doskonale rozumię Twoje obawy i niepokój jeszcze do tego dochodzi szkoła i wszelakie stresy z nią związane no nie każdy od razu się cieszy z tego ze pojawiła sie dzidzia ale zobaczysz to przyjdzie z czasem dasz sobie radę i tak jak ja powiesz kiedyś ze warto było zostać młodą mamą bo to jest najcudowniejsza rzecz jaka mogła mi się przydarzyć ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Estercia ja gdybym była na Twoim miejscu cieszyłabym sie przeogromnie z tej dwojeczki zawsze chciałam miec bliznieta tym bardziej ze ja i moj mozemy miec bo oboje mielismy w rodzinie blizniaki ale jest jedno i tez się cieszę bo nie wazne ile wazne ze sie te malenstwa kocha nade wszystko 🙂 a na faceta zawsze jest sposob szczera i powazna rozmowa to zawsze działa 🙂 takze głowa do góry bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Jula nie pamiętam kiedy ostatnio tak było ale pracę ma męczącą musi jazić po klientach także mu się nie dziwię ale mógł inaczej zagraćpowiedzieć "kochanie jestem zmęczony śpiący przyjeżdzaj szybko to uśniemy razem bardzo tęsknie za tobą" A napisał żebym dała znać jak będę wyjeżdzać bo może usnąć i wtedy będzie chociaż miał czas na rozbudzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula on chce dobrze nieraz to ja zaostrzam atmosfere tj dzis mowiac mu kolorowych snow pa! i tyle. A on poprostu chciał mnie uprzedzić że może zasnąć ale żebym i tak przyjechała. Właśnie zadzwonił i przeprosił powiedział że źle się zrozumieliśmy a mną zawładnęły nerwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to gratulacje 🙂 a ty sie kładz do łózka dziewczyno okryj sie kocem i ciepla cherbata z miodem bo nie tylko zle wplywa na ciebie angina, dzidza tez czuje co dzieje sie w twoim organizmie dlatego mowia ze roznego typu zapalenia jak najszybciej trzeba wyleczyc zeby dzidzi tez nic nie zagrazało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...