Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja moją Anię też urodziłam w 24tyg. 😞
Mojej córeczce udało się przeżyć 3tyg. 😞 😞 😞 Nie szło jej uratować...
Płacze za każdym razem jak o tym mówię, teraz już potrafię o tym mówić (mineło 2,5roku)
Wtedy byłam z innym chłopakiem... Ciągłe awantury i stres... Jak to się mówi Pierwsza miłość i klapki na oczach... które spadły mi dopiero po jej stracie 😞 Teraz jestem naprawdę szczęśliwa...
Mój chłopak bardzo o mnie dba, nie mam przy nim stresu a wręcz przeciwnie... Oboje bardzo cieszymy się w oczekiwaniu na naszą dzidzię 🙂 No i bierzemy ślub... 🙂
POZYTYWNE MYŚLENIE!!! To podstawa... I jak najmniej stresu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kochana.. strasznie Ci współczuje...

może to zabrzmi dziwnie.. ale ktoś na górze chyba wiedział co robi, bo skoro mówisz, że tamten chłopak był jaki był... może to była taka forma ochrony Twojej córci przed nie takim życiem na jakie zasłużyła ona, Ty... Teraz ona dopilnowała, żebyś była szczęśliwa i pilnować będzie żeby szczęśliwy był Wasz dzidziuś 😉

To okropne.. płakać mi się chce.. nie umiem takich rzeczy zrozumieć..

kurde.. chyba to napisałam, żeby sama sobie wytłumaczyć czemu takie rzeczy w ogóle mają miejsce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr masz rację... Szkoda że nikt z góry nie może nam tego gwarantować...
Same musimy w to wierzyć i nie myśleć o komplikacjach skoro nic na nie nie wskazuje... !!!
Będzie dobrze... ja to czuje 🙂 Czuje że w październiku obejmę moją kruszynkę i będę mogła odetchnąć z ulgą i podziękować Bogu za tą radość i zdrowe dziecko !!! 🙂
To będzie chyba najpiękniejsza chwila w moim życiu!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, że to będzie najpiękniejsza chwila w Twoim życiu to nawet ja Ci mogę obiecać;p

Wiesz, ja się bałam, że po trudach porodu, po tych całych ostatniomięsięcznych ciążowych męczarniach kiedy urodze Kubę nic do niego nie poczuję.. bałam się, że po takich przeżyciach nie będę umiała go kochać 😞
i to była najgłupsza obawa w moim życiu! od razu jak go przytuliłam poczułam, że z największą przyjemnością w największych katuszach urodzę drugie dziecko 🙂

To będzie najpiękniejszy dzień! Taki jakich się nie zapomina nigdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje... 😘
I znowu się poryczałam... 😞 Masz rację może tak musiało być... Może musiałam stracić wszystko żeby zrozumieć pewne sprawy... Teraz Ania jest moim aniołkiem stróżem i wiem że czuwa nad nami 🙂 Wszystko będzie dobrze... Dziękuje Bogu że postawił na mojej drodze cudownego faceta który potrafił wzbudzić znów uśmiech na mojej twarzy 🙂 Dał nam dzidzię bo wiedział ze stworzymy jej razem wspaniały dom!!! I zrobię wszystko by tak było... !!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię sobie wyobrazić co czujecie... ale pamiętajcie, że Wy jak nikt macie teraz pewność, że ktoś na górze o Was zadba 😉

Przepraszam.. weszłyśmy przez moją głupotę na taki smutny temat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nadrobicie 😉 Ja uwielbiam jak Kuba się przytula 😉 jak mu mówię zrób "Moja mama" to mnie tak mocno obejmuje (a właściwie próbuje objąć;p) i klepie po ramieniu 😁 wspaniałe!

A.. dzidzia się dała dzisiaj poczuć - chyba tylko dlatego, że ja się za mocno przekręciłam w samochodzie do tyłu, zeby do Kuby pogadać;p ale poczułam i strasznie się cieszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku... wiecie... to jednak prawda... czasem obca osoba może pomóc ci bardziej niż prawdziwy przyjaciel 🙂 Dziękuje wam Kochane... 🙂
Za to że mogłam się wygadać i popłakać sobie... Teraz mi trochę lepiej 🙂 Naładowałam baterię 😉
Nabrałam siły i wiary 🙂 GoGr nie przepraszaj... nie zawsze można klikać o wesołych rzeczach...
Czasem przychodzi pora na smutasy...
Ale już wystarczy... bo nam dzieciaczki spać nie będą umiały 😉
Moje już mnie skopało za ten nastrój... więc... GŁOWA DO GÓRY!!! ŻYCIE IDZIE DO PRZODU!!! 🙂
MY TEŻ MUSIMY...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie to samo... z Kubą to dopiero koło 7 m-ca zaczęłam częściej odwiedzać toaletę... a teraz? od samego początku - już się ze mnie śmieją jak im mówię "zgadnijcie co?", że pewnie znowu mi się siku chce;p takie uroki ciężarówek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TO SUPER 🤪
Zaczyna się kopanko mamy 😉 heh To przygotuj się na więcej... 😉
Ja uwielbiam czuć jak wariuje mi w brzuszku 🙂 To takie... niesamowite 🙂 i nie do opisania...
uuuuuuuuu... Panny która to już godzina!!! Zaraz mój wraca z pracy... mam 20min więc pędzę zrobić jakąś kolacyjkę 🙂
Dziękuje... że byłyście!!! 😘
I też przepraszam za te smutasy... chyba tego potrzebowałam...
Kolorowych snów dwupaczki 😉
Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...