Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
martuska sposob fajny tylko najpierw trzeba miec ta sukienke ja szczerze mam 2 wyjsciowe do tego takie typowe na uroczystosci i na rozmiar 38 a nie slonicowy 🙂 😁 a poza tym od razu bym sie przeziebila bo przy wiatraku siedze 😜
Julus czyli bedzie dwoch malych Aleksow 😉 popieram popieram 😜 😜 😉zmienie dzis lub jutro obiecuje 🙂 Nie przejmuj sie ta rozlaka w koncu sie zejdziecie znowu przykro ze tak musicie sie rzstawac na jakis czas ale z drugiej strony taka chwilowa rozlaka czasem dobrze robi szczegolnie gdy hormonki szaleja 🙂 ja sama kombinowalam czy do rodzicow nie pojechac na 2 tyg jak moi tescie przyjechali ale moj chyba by mial male Ale 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
papa MArtus i trzymaj sie nie przejmuj sie mysl o swoim slicznym synusi i w dupie za przeproszeniem miej jej fochy moze kiedys zrozumie jaki blad popelnia niestetyniektorym ludziom pootrzeba na to strasznie duzo czasu :/
Ale nic odzywaj sie czesciej jak bedziesz miala mozliwosc :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Martuś 🙂 w sumie moze i masz racja czasem trzeba od siebie odpoczac 🙂 Co do zmianki to nie ma psopiechu jak bedziesz miala chwilkę to skrobnij tam 🙂
szczerze mowiac tez nie mam zadnej sukienki na ten okres ostatnio jak przymierzałam jakies to albo wyglądałam jak w worku albo w piersiach nie pasowała bo za szeroka a na brzuszku byla strasznie opięta i kupiłam tylko białe spodenki na gumce i dzis dwie bluzeczki sobie dokupiłam bo juz wyrstam na brzuszku z tych co miałam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez kupilam jasno brazowe spodnie ale juz s na styk i biale te znowu zrobily sie workowate ale obie pary takie lnianie wiec nie jest tragicznie a z sukienkami jest ten sam problem co u ciebie a ja dodatkowo jestem teraz napuchnieta i szeroka w raminach wiec to nawet nieapetycznie wyglada wole tshirty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nom dokładnie damy rade dziewczynki juz coraz blizej 🙂 no a mi na szczescie nic procz stópek nie puchnie narazie ale za to jak spuchna to jak banie wygladaja 😮 np teraz tragedija
no nic ide troszke znow pochodzic bo przez ta glukoze po kazdym posilku mam chodzic zeby szybciej sie cukier spalał i w mniejszej ilosci odkładał się w krwi.. a gorąc ehh wykancza mnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam dziewuszki?? U nas trochę chłodniej 😉 właśnie mój usypia Kubę a ja nogi moczę w wodzie z szarym mydłem:/ wraca mi problem z wrastającym paznokciem i strasznie boli 😞 😞
przynajmniej na tych upałach się aż tak nie męczę jak Wy.. współczuję Wam strasznie bo tak samo miałam w ciąży z Kubą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki 🙂 my ujuz po sniadanku tato nas odwiedzil i zostawil nam swoj samochod bo o 14 idziemy na slub kuzynki ale my tylko do kosciola bo nie mialam ochoty isc na to wesele a konrad bedzie odwozil moich rodzicow i przywozil z tego wesela, ale tatusko mial trzesace lapki jak sie rozstawal z kluczykami 😁 biedny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh no dokladnie ale spko damy rade on sie boi bo to wiesz jego ukochane autko hmm autko kolubryna bo to ford mondeo kombi to jak pooltora normalnego auta heheh a moj to swiezy kierowca i dlatego tak mu te rece lataly ale widocznie ufa zieciowi ze u oddal swoje "dziecko" w opieke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julita cudne to wdzianko masz na plaże,co to jest bluzeczka czy sukieneczka.ŚWIETNIE wygłądasz .

Martuśka,dziś pierwszy raz oflądalam fotki Twojego dzidziusia.Piszczałam jak przy fotkcha Miłoszka.Na tej jednej,to jaby chcia mowić albo wołal...co wy mnie tu oglądacie,bez pytania.Superek!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julitko

na Twoim miejscu zaraz zabralabym sie do roboty,jak mialam pierwszą wizyte u cukrowek,to wyniki juz mialam slicznie zmniejszone 🙂.Zrabilam tak jak Ci napisalam.Możesz troche schudnąc na początku,bo ta diatka cukrzycowa to taka bardzo zdrowa,nic tylko żytnie i nie kaloryczne.Ja od miesiąca nie przytylam ani grama ale juz mam takie wyniki,ze moge nawet jesc chleb mieszany i serniczka kawalek,a loda tez sobie nie żaluje.Zaczynam po malu wracać do starego żarcia 🙂 ale tak do końca nie wroce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...