Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu napisz mi nr twoj i maludy bo zmienilam tel i nie skopiowalam z tamtego tel a nie chce i sie go wyciagac i cudowac 🙂
Slodziachny masz ten brzusio ale widze ze twoj jest wyzej niz moj u mnie jest bardziej obwisly 😁 😁 a z pasem to sie chowacie przy mie bo ja juz mam 117 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Gosiu napisz mi nr twoj i maludy bo zmienilam tel i nie skopiowalam z tamtego tel a nie chce i sie go wyciagac i cudowac 🙂
Slodziachny masz ten brzusio ale widze ze twoj jest wyzej niz moj u mnie jest bardziej obwisly 😁 😁 a z pasem to sie chowacie przy mie bo ja juz mam 117 🤪 🤪

mój nr 794345063 tylko nie mam nic na koncie i moge nie odpisać sorki ale mąż był teraz w Pl i wyczyscił mi całkiem konto 😁 a maludy nr wysle Ci na nk bo nie wiem czy ona sobie zyczy aby go na forum upubliczniac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dziewczynki ide w koncu do tej krawcowej zaniesc firanki do skrocenia bo chce dzis mojego zagonic do umycia okna po remoncie w pokoju Aleksa i musze miec jakis przekonujacy pretekst 😁 a poza tym za jakis obiad sie wezme jak wroce bo wroci glodniak i bedzie bida heheheh moze uda mi sie wpsc po poludniu i brzuszek juz nie bedzie tak mouli a jakby co milego popoludnia laseczki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dxziewczyny wpadłam na chwilę żeby dać znać co u Agi bo pisała do mnie..

jestem od 13 sierpnia w szpitalu i jak na razie nie wiem kiedy wyjdę. Mam zagrożenie przedwczesnego porodu. Trafiłam do szpitala ze skurczami, miałam podawany najpierw Cordafen, ale nie działał, więc zmienili mi na Fenoterol, po którym dostałam takiego ataku, że ciśnienie mi spadło do 60/30, we trzy pielegniarki znosiły mnie z łóżka, a potem wsadzały na fotel badań bo dostałam takich drgawek że nie wiedzieli co się ze mną dzieje. Teraz przez całą dobę mam podawany fenoterol w kroplówce razem z isoptinem i nie wiem jak długo tu zostane. Szyjke mam skróconą ale zamknietą, więc badanie ginekologiczne jest korzystne i z Michasiem też wszystko ok 🙂

Niestety na listopadzie też nie4 najciekawiej się zaczyna dziać..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...