Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Madzia tam jak wklejasz foto to jest taki mały link, żeby wcisnąć jakby się coś nie chciało.. i przejdzie do str gdzie tylko po jednym zdj można wklejać ale się da i robi to szybciej 😉 więc próbuj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
GoGr napisał(a):
no ja swojego załatwiłam wczoraj 😁 co ja bym dała, żeby mieć spokój chociaż do porodu;p;p

kuzwa u mnie to takie krzxaki że normalnie trza odchwaszczac co pare dni no ale cóż ja biedna na to poradze ☺️


no ja normalnie też nie wesoło.. ale wspomagam się balsamem spowalniającym wzrost włosków i działa 😁 w ten sposób jak się zajmę co kilka dni to nie męczę się tylko raz dwa i gotowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
GoGr napisał(a):
no ja swojego załatwiłam wczoraj 😁 co ja bym dała, żeby mieć spokój chociaż do porodu;p;p

kuzwa u mnie to takie krzxaki że normalnie trza odchwaszczac co pare dni no ale cóż ja biedna na to poradze ☺️


no ja normalnie też nie wesoło.. ale wspomagam się balsamem spowalniającym wzrost włosków i działa 😁 w ten sposób jak się zajmę co kilka dni to nie męczę się tylko raz dwa i gotowe 😁

to cóż to za cudowny specyfik zdradz no tajemnice moze zakupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gocha ja rozprowadzam kosmetyki z oriflame i sama z nich też korzystam.. kilka razy sprzedawałam koleżankom ten balsam i były zachwycone więc sobie też zamówiłam;D i jest naprawdę świetny!!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że tylko jedna babka stwierdziła, że nie działa.. ale to może też kwestia organizmu.. bo u mnie jest ok, u koleżanek i moich sióstr też 😉 ja ze swojej str naprawdę polecam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...