Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
moj ma 2600 na papierku a do reki dostaje 1700 a po oplaceniu czynszu tj jakies 750 zl i raty z PKZP zostaje nam niecale 700 zl ;/ oooo tak jest u nas nie ma co ukrtywac


to już teraz wiem ,że ci się nie należy i nic tylko sie pochlastać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Gdyby nie moi i Konrada rodzice to nie chce myslec ale k.. ilez mozna od nich dostawac? wiem ze oni nie wyliczaja ale nam jest juz strasznie glupio rozumiesz


wiem my mieszkamy w domu ale aż tak nie jest robimy wszystkie opłaty węgiel na zime i ocieplaj taki dom bo tamta nic nie dokłada do niczego i nam starcza nawet coś odłożę .A tak jak byśmy mieszkali sami to i opłaty mniejsze i wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pikole co za wiedzma 😞 😠 😠 zamiast pomagac to sie wypiela aa w pizdu z niektorymi starszymi nbabami
jakbym moja babcie widziala k.. Olka zdala prawko babaka na koncie w pizdu kasy jeszzce po SW dziadku i co?? dla jej 50 zl heheh smiech na sali a spoojnie jej auto za pare tysi mogla kupic ale po ch.. jak ona wysztko do grobu ale na obiady taat co tydz usi po nia jezdzic a moja mama napierd.. w kucni zeby francy dogodzic ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
ja pikole co za wiedzma 😞 😠 😠 zamiast pomagac to sie wypiela aa w pizdu z niektorymi starszymi nbabami
jakbym moja babcie widziala k.. Olka zdala prawko babaka na koncie w pizdu kasy jeszzce po SW dziadku i co?? dla jej 50 zl heheh smiech na sali a spoojnie jej auto za pare tysi mogla kupic ale po ch.. jak ona wysztko do grobu ale na obiady taat co tydz usi po nia jezdzic a moja mama napierd.. w kucni zeby francy dogodzic ehhhh


dla tego marzy mi się oddzielnie mieszkać jakby musiała robić opłaty to by palcem do dupy nie trafiła taka jest prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...