Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Mój zaś tylko siedzi... czasem mu się uda siąść samemu ale rzadko..
Wstaje przy szczebelkach ale tylko do klęku, na nóżki się nie podnosi.. ogólnie leniwy strasznie i wcale mu się nie chce ćwiczyć:P
Przyjdzie i na nich czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej babki 🙂 miłego dzionka
Madzia zdjęcie super 🙂
Gosia ja też chciałam kupić chodzik małemu ale po skonsultowaniu z koleżankami które mają małe dzieci stwierdziłam ze strata pieniędzy bo dzieci jeszcze bardziej leniwe się robią i wtedy same wogole chodzic nie chcą
moja ciotka ma prawie dwuletnią córe- zaczeła chodzic samodzielnie mając półtora roku, kolezanka ma półtora roczną córke - jej mała do tej pory nie chodzi bo boji się sama puścic obie korzystały z chodzika.. nie wiem czy to od dziecka zalezy czy co
jeśli o mnie chodzi to wole kupić małemu coś innego niż chodzik
z resztą tu u nas nie ma żadnych fajnych na allegro sama bieda hehe
no i wiadomo ma plusy i minusy - nie boisz sie ze dziecko upanie albo że sobie coś zrobi ale z drugiej strony żle wpływa na kręgosłup i staw biodrowy... na jedno pomaga na dugie szkodzi i bądz tu mądry człowieku hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez zrezygnowalam z kupna chodzika bo tak jak Jula mowi strata pieniedzy jak dla mnie wole mu np garnuszek na klocuszek kupic fajne sa 🙂albo zyrafke z fischera 😜 a chodzik? pouzywacie 2 miesiace dzidziolki zaczna stawac na nozki i az zal bedzie je trzymac w tych chodzikach jak same za raczjkke zaczna dreptac 🙂 swoja droga juz sie nie moge pierwszych krokow Alusia doczekac 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂
My po lekarzu 🙂 Kub kaszel na tle ALERGICZNYCH CHYBA 😮
A Matik... ma pęknięte nacxzynko w oku (a ja się bałam, że jakieś zapalenie spojówek:P) i wzięłam mu nowe skierowanie do chirurga.. Nie będę jak ta kretynka dymać 30 km jak na miejscu też jest dobra babka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety.. ja też obstawiam alergię:/ Kub ma taki sam kaszel a potem lejący się wodnisty katar.. z reguły w okresach pylenia:/ A ponieważ w rodzinie pełno alergików to nie jest to dla mnie zaskoczeniem...

A Matikowi naczynko pękło najprawdopodobniej z wysiłku 🙂 bądź co bądź morduje się żeby wstać 🙂 A na oczku, szczególnie u dziecka wszystko takie wrażliwe 🙂 Samo zejdzie:P A póki co jest mały diabełek z czerwonym okiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe musi slicznie wygladac z czerwonym oczkiem jakby nie bylo czerwien idealnie pasuje do diabelkow 😉
a wiecie co ja madra matka zrobilam mojemu dziecku w niedziele? podalam mu 2!! sloiczki po 9 miesiacu i i bidny poniedzialek rano cisnal bobka jak kamien z placzem 😞 boze przeraza mnie czasem moja tepota :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chociaz nie chce sie tlumaczyc ale malo co pil a bylo cieplo no dostal tylko mleko rano i wieczorem to moze tez od tego ale cieszy mnie to ze jak narazie na zaden nowy skladnik ktory wprowazam nie ma zadnej alergii tfuu tfuu odpukac bo ja jestem na w cholere rzeczy uczulona i mam nadzieje ze Alus tego nie przejmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja Matikowi jak miał 5 miechów zagrzałam słoiczek na 8 miesiąc 😁 przerzuciłam tylko przez blender bo nie było na ciapkę zmiksowane i było ok:P

A co do alergii.. u mnie w rodzinie wszyscy na jakieś jedzenie uczuleni.. A Kuba wygląda na to, że na pyłki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas moj brat na pylki wogole astme mial ja na roznego rodzaju metale, gumowe rzeczy, nikiel, tombak wiec bizuteria tylko orginalna 😁 😁 😜hehe na tusze do drukarek na warzywa i owoce ktore maja duzo wit C tzn nie moge ich obierac np ananasa czy pomaranczy czy pomidora bo od razu swedzi i pecherzyki mi sie na calych dloniach robia 😞 jednym slowem jeden wielki niewypal genetyczny ze mnie 🤢 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale w sumie Goska ty szkole robisz to i tak jestes zorganizowana 🙂 ze mnie jeszcze dupa wolowa jesli chodzi o rozplanowanie jaoos calego dnia latam jak porabaniec miedzy kuchnia, zlazienka i pokojami w miedzyczasie zabawiajac raz na czas Alusia Boze jak dobrze ze on sie umie sam soba zajac i tylko na niego lukac trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Marta ja jak chcę to mam wszystko w jednym palcu ogarnięte 🙂
Ale dzisiaj mi się nie chce i już:P
ugotuję to posprzatam:P pogoda do dupy to mi wszystko idzie jak krew z nosa:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...