Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jak ja nie cierpie tej baby jest taka falszywa jesszcze w zeszlym tygodniu z nia rozmawialm w piatek i nie bylo problemu, juz niby wszystko ustalone miala a dzis z takim czyms wyskoczyla ehh jednym slowem "wyjebala" nas w tylek ze tak brzydko powiem .
moj powiedzial ze jutro rano pojedzie jeszcze do niej i z nia znow pogada a jak nie to spadamy w sumie ona jak widzi pieniazki to jest wszystko cacy a wez tylko nie daj to od razu wojna bo zaczelo sie od tego ze zaplacilismy a pozniej zabral kase bo bez zadnego pokwitowania to jeszcez by nam cos wcisnela ablo wogole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dawidzie my co bysmy nie zrobily to i tak nie pomozemy, co jej po naszym gadaniu skoro ona i tak sie bedzie przejmowac i tak, tu potrzebny jest lekarz i najlepiej szpital, co to za szpital ktory ja przyjąl i w takim stanie wypuscil do domu? to sie w glowie nie meisci! na twoim miejscu nie siedzialabym tu na formu tylko byla bym z nia teraz w drodze do najblizszego innego szpitala bo gadanie nic tu nie po moze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu dziękuje 🙂 I masz racje bo ja gdybym miala się pezjmowac tym co o mnie juz ludzie mowia to bym na glowe dawno dostała 🤨 wystarczy ze pojawie sie bez mojego Lukasza w moim rodzinnym miescie i zaraz teksty typu ze sie puscilam, ze mnie zostawil albo ze poronilam jak brzucha jeszcze nie bylo widac 🥴 takie glupot ludzie potrafia wygadywac 🤢 Tak jak Gosiu mowisz wiecej luzu trzeba robic to dla dziecka a nie barc wszytsko do siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jakos stracilam zapal do gotowania w ciazy bo albo przedobrze albo znow czegos dam za malo albo o czyms zapomne hahah no ale chyba pomalu wraca wena bo ostani obiad wyszedl mi naprawde swietnie, i np bigos to wole mojej mamy ale pomidorowa to juz mojej tesciowej hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...