Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dzioewczynki buziaki na caly znow ofracy dzien 🙂 kurde my sie usmazymy do tego pazdziernika 😁 😁
julitko jeszcze raz gratuluje, zmienie dzis tabeleczke ale po poludniu bo terz cos mi program do ustawien na strone szwankuje 🙂 Jestem ciekawa co z moja szwagierka Asia miala wczoraj juz drugie wywolywanie i nic i lezy od zeszlego pon w szpitalu i sie tylko denerwuje a prawdopodobnie lekarz zle jej obliczyl termin porodu az o dwa tyg!!! Bo wyliczyl jej na 13 czerwiec a juz jest lipiec a na ost usg u innego(normalnego) lekarza wyszlo ze na 23 wiec chyba ten jest prawdziwy czyste jaja normalnie az jej wspolczuje tego czekania i niepewnosci 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki,
Ja po długiej nieobecności bo teraz całe dnie u Krisa się byczę o ma urlopik a tam nie mam internetu tyle tylko co was podczytam przez internet w komorce ale niestety nie mozna sie na forum zalogować przez telefon i zostaje mi tylko czytanie no cóż 😞 Dziś jadę na zakupki kosmetyki dla Dzidzi w szczególności oprócz tego dostałam dwie paczki z Ameryki z kołyską jedna a druga z ciuszkami, ręczniczkami, buteleczkami, lezaczkiem dla dzidzi i rozkładanym leżaczkiem do kąpieli Mnóstwo tego aż nie mogę uwierzyć że tyle potrzebnych rzeczy dostałam od rodziny i to wszystko nowe!! Póżniej zrobię jakieś foty no i brzuszka też bo nieco podrósł ale to jeszcze nie to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Martuśka
O jaką musialaś mieć radoche z tych cudeńek dla dziecka,to super że rodzinka pamietała.Wszystko takie drogie,a skromna wypraweczka naprawde kosztuje.

Julitko...

serdecznie gratuluje syneczka,coreczka moze będzie następnym razem 🙂.KIedyś do samego końca dzieci były niespodzianką dla rodzicow,a dziś robią nam male figle niespodzianki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to bardzo przyjemne kiedy na rodzinę można liczyć i w potrzebie nie wypnie się na Ciebie dupka 😉 Ja idę z małym się gdzieś przejść bo mnie ciągnie będę później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witma brzuszki i życzę wam miłego dzionka 😆 a wy mi życzcie dzis duzo cierpliowsci i wytrwałości bo chyba dostane kur... wicy z ta dzisiejsza przeprowadzka ehh 🤨 😮
no i kobietki jeszcze raz dziękuje za gratulacje 🙂
papa i poglaskajcie ode mnie swoje brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
julitko cierpliwosci a na koniec ja bym za przeproszeniem nasrala tej jebnietej babie na wycieraczke co za suczi pieprzona tyle kasy za taka klitke niektorym to sie ladnie w glowce wali
i bardzo dobrze ze stamtad idziecie pomysl ze napewno znajdziecie cos duzo lepszzego zreszta trzymam kciuki zebyscie sie d=szybko gdzies fajnie urzadzili 🙂
Martusiu ale super ze rodzinka pamietala i takie cudenka ci przeslala masz naprawde fajna rodzinke 🙂 szanuj to 🙂 🙂bo u mnie to nawet na chrzestnych nie licze chociaz moze zdarzy sie cud 😁 mi wystraczy ze na moich rodzicow zawsze moge liczyc nawet jak za bardzo nie mja to z niczego wyczaruja tacy sa kochani 😉 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tescie do wujka na dzialke pojechali wiec mam wolna chate na jakies 2, 3 godzinki 😁 😁akurat zeby posprzatac i jakis obiad przygotowac bo wczoraj to mnie szlag trafial jak tesciowa mi sie krecila non stop po kuchni ze glupia zupe bylo ciezko zrobic ehhh a to dopiero pare dni za mna gdzie tam do sierpnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wisienki mniam mniamm czeresnie bardziej na "sucho" a wisienki wlasnie do ciasta dobre mm pycha
a tesciowa wczoraj wyymyslila ogorki malosolne okej rozumiem ale cholerka jakby nie mogla se ich robic po poludniu tylko zrobila total syf w kuchni od rana polazla na balkon krzyzowki rozwiazywac a ty se rob cokolwiek w takiim burdeliku aa niewazne pewnie przesadzam bo mi hormony szaleja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh Gosia tez zawsze mam takie poczucie winy jak jestem u mojej mamy na weekend ze ona od rana w niedziele dziala w kuchni a ja spie do 10 schodze i jeszcze sniadanie dostaje pod nos ☺️ ale jak chcialam pomoc przy obiedzie czy glu[ie ziemniaki obrac to mama poiedziala ze to przyjemne moc dla nas ugotowac jak tak rzadko sie widujemy tzn raz na 2 tyg ale w poworwnaniu jak z nimi mieszkalam to rzadko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...