Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

ale tak jest - ile by nie było i ile by się nie dostało to potrzeb jest tyle, że zawsze braknie.. ale nie będziemy sobie o problemach finansowych smucić - prawda jest taka, że i tak się znajdzie 😉 a jak się Martuś czujesz?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ogolnie spoko sie czuje tylko troche mnie boli ta miednica z lewej strony no i strasznie tyje zauwazylam i puchne bo lekarz mi powiedzial ze mam w cholerke wody w organizmie i to tez dlatego (oprocz tego ze sie objadam jak glupia bo nie bede sciemniac ze nie 😜 😜) ale dzis jak rozmawialam z mama to mowila ze z cala nasza trojka(mam straszego brata i mlodsza siostre) tak puchla wiec coz taka moja natura 🙂 A ty jak Gosiu? Juz koncowka stazu co nie?? Zycze ci zebys wkoncu troszke wypoczela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koniec nareszcie 😉 do środy i spokój 😉
Wiesz co ja z Kubą też tak puchłam.. ale dopiero pod koniec - upały okrutne były więc ja zgrzewkę wody na 1,5 dnia miałam..
A mnie te plecy kurde cały czas bolą i stwierdzili, że to raczej nerka.. bo w takim miejscu ból czuje... masakra..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uciekam 😉 idę umyć gary i do spania.. Tak strasznie chciałabym zdać to prawko jutro i mieć spokój;( no nic.. zobaczym,y co będzie 😉 do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maritko nie wiem raczej nie bo nie przesadzam tak bardzo z sola tak mi sie wydaje wlasnie bardziej slodkie mi tak daje kilogramki a woda po prostu sie zbiera i tyle i drugiego dna sie nawet nie doszukuje nie ma sensu 🙂 jesli mam byc krowiasta to bede wazne zeby maly sie sliczniutki i zdrowiutki urodzil a woda kilogramy spoko przepadze po urodzeniu dzidziusia 🙂 🙂 ja jestem optymistycznie nastawiona do swiata 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No juz nie jem nic od godziny az 😁 😁 😁 mam wode ale truskawkowa to pewnie odpada wiec rano sobie kupie zwykla niegazowana 🙂 a dzis jeszcze sie napije soku pomaranczowego bo nivc innego nie mam a napic sie cos musze bo zdechena kranowa malego dusic nie dbede chciaz chyba gazowana mineralka sie jakas znajdzie jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wiem ze sobie tez pozwalam za bardzo ale jak k tu nie podjesc slodkiego jak maly mi tak buszuje po nim 😁 eee wiadomo ze zmienilas nawyki zywieniowe i to ci tylko na dobre wyjdzie a dzidzius jest zadowolony bo to vco chce i tak wychwyci z twojego pozywienia 🙂 JA spadam Maritko bo padam juz na pyszczek a o 6 pobudka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Balam sie,ze malego glodze,bo to żarcie jest jakie jest ale na cukrowkach dowiedzialam sie,ze dziecko dla siebie wezmie tyle ile trzeba i to normalne ,ze nawet sie chudnie na początku.

Jednej dziewczynie to lekarka powiedziala " terz to pani sie odżywia ,a nie je" wiec wszystko gra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...