Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Maritko raczej głupia, ze tyle na głowę wzięłam.. bo w naszym stanie to się raczej oszczędzać powinnyśmy;p A najbardziej to zła na siebie jestem, że mężulowi tego mgr pisałam;p w końcu dodatkowe obciążenie i to podwójne bo wiadomo - gorzej pisac komuś.. ale się strasznie cieszę, że to też już z głowy będzie;D Mówię Ci - na ten dzień czekałam długo;D dzień, w którym poczuję taki spokój, powiem sobie dość i będę wiedziała, że chwilowo zrobiłam wszystko co miałam zrobić - jestem wolna;D hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj są.. ale też mają granice... ja bym wyskoczyła z drogi na jednych jazdach bo zwyczajnie przysnęłam za kierownicą (to był taki kop - wrzuć na luz w końcu bo się zamęczysz). Teraz wiem, że za dużo na siebie wzięłam na raz ale cieszę się, że tyle mam już za sobą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Maludko 😉 a czemu tak mówisz, że od życia w kość dostałaś? Jeśli mogę spytać.. Masz przecież 2 fajnych synów, teraz 3 w drodze 😉 nic tylko się cieszyć.. a że nie zawsze jest różowo... pewnie jak u każdego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po 19 latach rozeszlam sie z męzem i nie bylo łatwo samej włozyć na swoje barki wszystkiego.Obowiązki matki,ojca,męza przejełam.Glowy rodziny.Radością i nagrodą są chlopcy 🙂.Teraz życie dalo mi kolejną szanse,mam kochanego czlowieczka kolo siebie i chce odpocząć,wychować maaluszka i oddalam częsc obowiązkow,bo zbyt bolały mnie barki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na poczatku to mialam po tym biegunke 😞,potem to normalnie
.Niestety nie moge przeć,bo mam ten pessar,wiec bez activi by sie nie obeszlo.Co dziennie nie zapomniam wypić jedna.Pilam tę owocowa,a teraz moge tylko naturalną,owocow tez nie bardzo moge hahaha 15 dkg dziennie ale kawal.Ty mozesz sobie na wiecej pozwolic i do tego jakis kefir ,maślanka.tego pije po szklaneczce 🙂Przynajmniej nie mam wiekszego limitu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masz racje wieczorem to efekt mialam rano ale bez musli,moze jakis owoc do tego wkroj jesli to naturalna.Zresztą dzis mi w poradni cukrzycowej powiedzieli,ze te owocowe,to mse chemi i substancji slodzących maja,a owocow kawaleczki,odrobineczki.Wiec dobrze samej wkroic sobie konkretny owoc,taki jak lubisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ostatnio napisałam posta na 5stron specjalnie dla was i gdy juz go wysyłałam to mojej siory lAPTOP SIE WYŁACZYŁ 😞 A PISAŁAM NA TEMAT MARTY I WOGÓLE SKURCZE MI MINEŁY ALE DZIDZIA STAWIA SIE CZASEM W BRZUCHU WAZE 67KG I JUTRO ROBIE PONOWNIE BADANIA GLUKOZY A 17 DO GINA ZASÓWAM OPISZCIE W SKRÓCIE CO U KTÓREJ BO NIENADRABIAM WYBACZCIE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najwazniejsza wiadomośc to
Kamikla urodzial coreczke miala 710 gr ale laseczka doi juz mamusine mleczko i nie daje sie.Kamilka zamieszkala w szpitalu jest przy malej,czasami tez sie odzywa.Mozesz tu znależc jej zdjątka,tylko musialabys troszke pogrzebac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamuśka naszych bliżniaczkow tez ma pewne klopoty chyba jest na podtrzymaniu,ale mysle ze bedzie wszystko dobrze 🙂.Gosia ta z Wiednia,to kozak.Ona wszytko wie jst w temacie i piecze wspaniale ciasta,ktoerymi wszytkie kusi zwlaszcza mnie,bo niestey mam cukierek i nie moge.U niej wszystko gra
Marta miala pochwalic sie wynikami z krzywej cukrowej i nie ma jej jeszcze.GOgi Gosia zdala dzis prawko i bardzo sie cieszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TO GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK CIESZE SIE ZE JEST OK 🙂ZARAZ POSZUKAM MAJECZKI FOTKI TO TROSZKE POTRWA 🙂A CO DO GOSIACZKA TO WCALE SIE NIEDZIWIE ZE KOZAK HI HI TYLE ZESMY PRZESZŁY ZE POPROSTU NALEZY NAM SIE OD ZYCIA SAMO DOBRO 🙂CZEGO I WAM ZYCZE WSZYSTKIM 🙂ZARAZ WRACAM POSZUKAM FOTKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...