Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

No były.. a teraz po tych imprezach tylko pamiątki zostały (już rzadko używam bo nie mam czasu nawet ale płyty, glany, plecak "kostka" (taki prawdziwy wojskowy - ma chyba nawet pieczątkę, że jest z 197.. któregoś roku;p i masa koszulek z nadrukami) 😁 buuu... niech mi tylko dzieci urosną;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martuś każde zdj po kolei jest robione 5 dnia każdego miesiąca 🙂 Pierwsze jest zrobione dosłownie kilka min po porodzie jak go zawinęły po mierzeniu i badaniu 😁 Fajna sprawa jak się tak patrzy na wypełnioną;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej malpeczki moje kochane
co wam powiem to wam powiem ale ja mam to samo ze swoim jelopem teraz jak kupil sobie tego pleja to sobie moge mowic a do niego jak do sciany nic nie dociera.. dobrze ze siedze teraz u swoich rodziców bo bym go chyba tam rozniosła razem z ta gra 🤪.. wrcaca z pracy zje i albo idzie "odpoczac" albo naprawde sie przylozy i razem ze mna poszuka czegos dla malego ale ostatnimi czasy to rzadkosc chyba czas zebym tam wpadla i go znów ustawila 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja narazie na swojego narzekac nie moge choc moglby sie czasem bardziej postarac ale tak to jest wszystko dobrze 🙂 z reszta ze mna latwo nie jest mieszkac czy zyc jak na wredotke przystalo a teraz to czasem mam naprawde trzaski przez te hormony 😁 😁 dlatego jestem wdzieczna mu ze nadal ze mna wytrzymuje i stara sie jak moze hehe ostatnio kupilismy maluszkowi wanienke juz wczoraj wozek wybralismy, ciuszki juz mamy odlozone do szpitala na wszelki wypadek bo z tym porodem przedwczesnym u mnie nigdy nic nie wiadomo lozeczko tez juz jest teraz tylko mieszkanko nam pozadne jakies znalezc i bedzie dobrze 🙂
a co do albumikow ja dla swojego maluszka taki kupiłam bo bardzo mi sie spodobał 😆
[URL=http://img69.imageshack.us/i/zdjcie0123k.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7595/zdjcie0123k.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dlatego ja sie definitywnie na żadną gre nie zgodziłam bo też coś mi marudził o jakimś wii czy co to tam jest ale od komputer czasem ciężko go odciagnac to co by było dopiero jakby miał tą gre 🙂
a tak czytam że byście sobie poskakały ja troche inne klimaty miałam zawsze bardziej hmm nie wiem jak to nazwać "różowe" hahah wiec się może nie wypowiadam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj znowu by tak chcial zeby wszystko szlo po jego mysli a jak ja wyrazam swoje zdanie i twardo sie tego trzymam to zawsze jest wojna 😠 ale tak jak Magda pisze ja na konrada zawsze moge liczyc wiec nawet jak sie srogo poklocimy to nie na dlugoi czesto wyciagam pierwsza reke bo wiem ze i tak i tak dojdiemy do ladu i skladu, zal mi tylko ze juz nie jest tak jak kiedys ze juz nie jest taki zaskakujacy tylko przewidywalny i przez to monotonia sie za czesto wkrada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh Daria kazda lubi to co lubi ja teraz jak mi bije to potrafie i disco polo sluchac 😁 😁 odstresowywacz jak nie wiem naprawde 🤪 🤪 a co do meskich gadzetow moj oczywiscie uparl sie na gprs'a ale to akurat jestem w stanie zaakceptowac 😜 a na pleju gra tylko jak ktos do nas wpdanie typu nasz przyjaciel albo moj brat a tak sam ze soba nie gra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj ma w sobie cos takiego ze chocby nie wiem jak bylaby na niego zla i wogole to i tak i tak nie umiem sie nie odezwac albo podejsc i nie przytulic zawsze potrzaskam drzwiami i mowie ze nie, nie odezwe sie ale pozniej jak mam sie na jego mine patrzec to mi sie smutno znow robi i diabli zlosc wzieli i jest dobrze 😁 😁 😁 nie wiem moze podaoba mi sie jak za mna tak lata jak sie na niego wnerwie 🙃 oj mala sadystka ze mnie 🤪 🤪
co do klimatow ja tez bardziej nirwana metalica takie rokowich male hehe hoc okres różu raz byl nie powiem 😁 😁 ale ostatecznie pokiwac sie jest fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj z kolei z bratem ale widze ze nie za dobrze sie z tym czuje bo zna moja i swojej mamy opinie wolałysmy zeby kupil juz laptopa sobie niz pleja no ale uparl sie to niech ma i tak gra tylko jak mnie u niego nie ma albo jak ma na pierwsza zmiane teraz mu sie druga zaczela wiec kicha 😁 😁 oj jaka szkoda 😁 😁 ale niech sobie tam ma juz od roku mi marudzil ze chce takie cos miec to teraz przynajmniej spokuj ale nie powiem sama sobie lubie usiasc i popstrykac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie rozmawialam ze swoim kochaniem juz prace zaczał hehe nie wytrzymam chyba dlugo u rodzicow i jak bedzie mial wolne to niech po mnie przyjezdza bo ja sama sie juz nie wybiore w podroz
a Martus powiem ci ze moj szkrab tez jak mu jakas muzyczka podpasuje to sie wierci sie smiejemy ze maly tancerz bedzie dzis mi pol brzucha zdeformował 😁 wbijajac sie w strone plecow pod zebrami haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Angelka ostatnio głowę na brzuchu położyła i zaczął mały skakać a ona się tak wystraszyła 🙂 bo nie wiedziała co to dopiero jej wytłumaczyłam ,że Kamilek się z nią przywitał 🙂to jak leżymy mała podchodzi i go budzi ,żeby się przywitał znów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj szczegolnie jak siedze w niewygodnej pozycji to niedaje mi zyc musze siedzec taka wygieta hehe albo jak klade sie spac i zle sie na boku uloze to mi sie wbija pod zebra zlosnik maly rano oczywiscie standardowo musi o sobie przypomniec i w ciagu dnia jak sie wyspi to wojuje i to dosc bolesnie pewnie jeszcze nie az tak jak twoj ale boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...