Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej i pa maludko, Martus pap
ja mam teraz tak z moim nadal dokuczaja bole krzyzowe w sumie dzieki nim lekarze zauwazuli skracajaca sie szyjke i zagrozenie porodem ale najwazniejsze ze jest narazie dobrze a wracajac do tematu to az nie wiadomo jak lezec a siedziec sie nie da bo maly wariuje.. 😆

no nic bede tez uciekac mam dosc szukania mieszkan jak narazie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziękuję dziewczyny za miłe słowa 🙂ale mnie brzuch dzisiaj boli jeszcze mały boksuje po zebrach pewnie Was nie ma szkoda idę zaraz na jakiś spacer bo mojego barana nie będę oglądać 🙂 Czarnulka ech normalnie brak słów jednak to prawda musimy mieć twardą dupę bo wszystko jest przeciwko nam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się pogoda zmieniła.. z pięknego słońca w cholerną burzę 😞 a mnie od tego tak łeb boli, że zaraz zwariuję...;(
A co do muzyki dziewczyny - ja pamiętam jak pierwszy raz usłyszałam KoRna 😉 kolega mi zaśpiewał bodajże kawałek "Wake up";p;p potem jak ktoś mi chociaż mocniejszy rock zapuścił to mnie złości straszne brały.. i nagle - nie wiem co, nie wiem jak zakochałam się w KoRnie 😁 i tak sobie żyjemy już od ponad 7 lat razem;p;p szkoda, że teraz nie mam kiedy nawet płytę włączyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziolszyska jest ktoras ja wpadlam na moment ale widze ze dzis wszystkie jakies zawieszone w czasie 😮 u nas niedawno przeszla burza wiec zeby sie nie bac to trzeba bylosie pomiziac 😜 i tak troszeczke sie ciupnelismy ale kurde cos maly od tego czasu cicho siedzi ani nie kopnie raz na czas czuje jego stopke jak mi przejwdzie nia ale chyba go mocno wytrzepalo bo tak to calymi dniami szaleje a teraz chyyba zasnal biedoczek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria ja to cierpię ale na nadmiar apetytu.. cały czas chce mi się jeść 😞 a kg idą w górę..
Kubuś właśnie morduje parówkę i chlebek widelcem więc ja mam chwilkę, żeby się przywitać 🙂
Wreszcie pozwolili mi się wyspać! 😉 Kuba od 6.30 do 7.30 bawił się sam w łóżeczku (gadał sobie;p) a potem jeszcze do 8.00 Grześ go wziął do kuchni a ja sobie spałam 😁 Teraz śniadanie i powoli zbieramy się na spacer do taty i może do parku.. Zabawki tam w prawdzie liche ale przynajmniej jest plac, żeby młody mógł pobiegać 🙂

Buziaki i miłego dnia! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam - obydwoje będą gadać 😁 Kub od małego potrafił leżeć w łóżeczku i "gęgać" 😉 Tak mu zostało do teraz tylko zasób słów większy 😁 ostatnio chodzi i mówi na okrągło "kaka" albo "ten" 😁 Licze na to, że Mateusz też będzie raczej mało płaczliwy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...