Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosia nie sugeruj sie tym wg tego ja juz powionnam urodzic i meczyc sie nie wiecej niz 4 godzinki 😁 wiec ja w zadne takie nie wierze kazda jest jedyna w swoim rodzaju i geny nic tu nie maja do rzeczy ja sobie codziennie wmawiam ze nie bede wypatrywac objawow tak non stop ale kurde nie da sie 😉 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mortishia24 napisał(a):
ja jestem tylko krece sie po domu bo jak za dlugo siedze to mi kregi wygina 🙂 zjadlam juz 3 krokiety 😮 nie moge sie powstrzymac moja kochna tesciowa przyjechala w czw a wczoraj juz narobila krokietow na caly tydzien 😁 miala wyrzuty sumienia bo jka byla dwa miesiace temu to miala zrobic i mnie olala i sobie obiecala ze jak tyko przyjedzie to mnie dopiesci 😁



uuuuu a ja jeszcze nic nie jadlam i o dziwo nie jestem glodna pewnie przez to ze caly tydzien zaczynalam sniadanie o piatej rano 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
no gocha dobrze kombinuje bo teraz bedzie miala karte przetargowa w negocjacjach z synkiem 😜 😜 😜


Hasło "bo nie będziesz miał swojego pokoju" już odnosi oczekiwany skutek 😁

hy hy hyyy wiedzialam 😁 😁 😁 niewazne metody wazzne ze dziala 🙂 oj czuje ze Kuba bedzie teraz istnym aniolkiem heheh jeszcze tylko jeden problem do wyjasnienia ciekawe czy bedzie chcial sam tam spac w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
sweety napisał(a):
GoGr napisał(a):
A ja sobie siedzę i nic nie robię 😉 Czekam aż mój wróci z pracy. Pojedziemy po siostrę żeby się Kubkiem zajęła i będę czyścić stolik i krzesełka do pokoju małego 😉 Mamy już wykładzinę przywiezioną - rozwinęłam kawałek Kubie to usiadł na niej i nie chciał zejść 😁 Strasznie się cieszy szkrab mały!
Sprzątanie zostawiam sobie na wieczór bo ojciec z wujkiem dalej ciągną ocieplanie więc robienie czegokolwiek teraz nie ma sensu...
A Mateuszek zaczął mi właśnie buszować po żołądku;p
Co tam?? 😉


No to maluchowi frajde zrobiliscie yeraz z pokoju nie bedzie wychodzil


Sweete żebyś wiedziała 😉 nawet nie wiedziałam, że roczne dziecko potrafi się aż tak bardzo z czegoś cieszyć, tak przeżywać 😉 NIesamowite uczucie kiedy się na to patrzy! Tylko czekam aż pokoik będzie gotowy 😉
Zamówiłam mu wczoraj naklejki na ścianę (bo mamy pomysł jak zrobić gładką ścianę nie niszcząc boazerii 😁) a dzisiaj zamówiłam firanki 😉 jeszcze tylko zasłonki muszę wyszukać..


a ja mysle ze jak dostanie gotowy pokoik to zapomnicie ze macie dziecko w domu taki bedzie podekscytowany a dzieci to potrafia sie cieszyc z najmniejszej drobnostki a co dopiero z pokoiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby się nie sugeruję ale jednak częśto się zdarza, że córka ma podobnie jak matka 😉 znam takich przykładów parę 😉

A wiecie co.. weszłam dzisiaj na wagę i z moich nadprogramowych 13 kg zrobiło się niecałe 12:d Cieszę się bo przy Kubku na 9 m-c to ja już miałam ponad 20 do przodu;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweety on już stamtąd prawie nie wychodzi 😉 co dopiero jak będzie gotowy!
Martuś myślę, że będzie spał.. on nawet lepiej śpi jak mnie nie widzi;p bo jak ja jestem to pieron mi woła, że "bai" i chce się ze mną bawić 😉 A poza tym i tak ja go lulam do snu więc uśpię i zostawię;p A zastanawiamy się nad kupieniem niani elektronicznej.. tak na wszelki wypadek jakbyśmy go mieli nie usłyszeć a obudziłby się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Niby się nie sugeruję ale jednak częśto się zdarza, że córka ma podobnie jak matka 😉 znam takich przykładów parę 😉

A wiecie co.. weszłam dzisiaj na wagę i z moich nadprogramowych 13 kg zrobiło się niecałe 12:d Cieszę się bo przy Kubku na 9 m-c to ja już miałam ponad 20 do przodu;p


Brawo ja mam 16 ☺️ ☺️ ☺️
z moich obliczen wychodzi ze jak przeniose termin to maluch bedzie mial okolo pieciu kilo na porodowce chyba umre 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadprogramowych bo wolałabym nie przytyć wcale;p jedna dziewczyna na listopadzie przytyła całe.. 1,5 kg do tej pory;p
W sumie mam niecałe 12 do przodu...
Ale uwierz mi Marta wiem co to jest więcej bo przy Kubie miałam 26 kg więcej w 9 m-cu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweety napisał(a):
GoGr napisał(a):
Niby się nie sugeruję ale jednak częśto się zdarza, że córka ma podobnie jak matka 😉 znam takich przykładów parę 😉

A wiecie co.. weszłam dzisiaj na wagę i z moich nadprogramowych 13 kg zrobiło się niecałe 12:d Cieszę się bo przy Kubku na 9 m-c to ja już miałam ponad 20 do przodu;p


Brawo ja mam 16 ☺️ ☺️ ☺️
z moich obliczen wychodzi ze jak przeniose termin to maluch bedzie mial okolo pieciu kilo na porodowce chyba umre 🤪 🤪 🤪


Eee.. a jak Ty to sobie niby policzyłaś??:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria dziewczyny stanęły i nic;p no chyba, że Maludy nie ma to może rodzi;p

Marta pisała kilka str wcześniej, że Mikołajem ma infekcję dróg moczowych ale najdalej za tydz będą zdrowi do domu wracać 😉

A Majeczka rośnie 😉 Kama się odzywała jakiś czas temu (chyba dzien przed tym jak Marta urodziła), że jeszcze 2 tyg i będą w domku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
sweety napisał(a):
GoGr napisał(a):
Niby się nie sugeruję ale jednak częśto się zdarza, że córka ma podobnie jak matka 😉 znam takich przykładów parę 😉

A wiecie co.. weszłam dzisiaj na wagę i z moich nadprogramowych 13 kg zrobiło się niecałe 12:d Cieszę się bo przy Kubku na 9 m-c to ja już miałam ponad 20 do przodu;p


Brawo ja mam 16 ☺️ ☺️ ☺️
z moich obliczen wychodzi ze jak przeniose termin to maluch bedzie mial okolo pieciu kilo na porodowce chyba umre 🤪 🤪 🤪


Eee.. a jak Ty to sobie niby policzyłaś??:p


na ostatnim badaniu mi powiedzieli ze maly ma okolo 3500g bylam w 37tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweety około jeszcze nic nie znaczy 😉 Bo usg może się mylić;p w sumie do 0,5 kg.. ale w jedną albo drugą str;p Mi na ostatnim usg (przed samym porodem) wychodziło, że kUBUŚ BĘDZIE MIAŁ NIECAŁE 3,5 KG.. a urodził się 3 960;p;p
Ale 5-kilowym dzieciątkiem bym się nie stresowała;p Myślę, że najwyżej do 4 dobije;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...123 napisał(a):
a co do wagi że tendencja rodzinna to nie zawsze bo ja np w 31 tyg miałam +10 kg a moja mama jak mnie urodziła miała + 32 kg wiec myśle że ja bym do tego nie dobiła 😉


Różnie bywa.. Moja mama przy każdej ciąży tyła pod 30 kg (przy mnie i bratu więcej chyba no ale ciąża bliźniacza była;p).. A czy byś nie dobiła? NIe wiadomo... ja przy Kubie do 7 m-ca miała na plusie 10 kg.. a do końca w 2 miesiące dozbierało mi się jeszcze 16 nie wiadomo skąd;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej daria 😘
no wlasnie te kg na koniec dobijaja najszybciej mi tez najwiecej doszlo pod koniec ale ja sobie nie odmawialam no i jak nigdy przed ciaza tak w ciazy na slodycze mam parcie jak niewiem ale i tak wydaje mi sie ze czesto zstepuje je owocami i warzywami a kilogramy i tak ida i ja jestem strasznie spuchnieta ale to duzo duzo wody w org tak lekarz mowil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś przy drugiej ciąży o ile nie zaczniesz spowrotem palić na bank przytyłabyś mniej;p Wiem po sobie 😉 Nie mam ciśnienia na fajki i nie muszę ich cały czas czymś zastępować;p

Chcoiaż ostatnio łaziła za mną ochota na dymka... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia obawiam sie ze zaczne jak bede musiala w kwietniu do pracy wrocic chyba ze znajde jakas inna ale nie wiadomo jak to bedzie wiesz mloda mama z dzickie hmm niezbyt porzadany pracownika u siebie mam "zaklepane" miejsce i wiem ze szef mnie z otwartymi rekoma przyjmie ale to jest pub i wiesz dymek bedzie kusil 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...