Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja to nawet nie wiem czy mi się coś dzieje w nocy;p ostatnio Kub akcje robi i nie mam czasu się zastanowić nad sobą.. pewnie gdyby nie on przespałabym całą noc i nie wiedziała, że w ciąży jestem;p
A Ty Gocha cierpliwości 😁 wszystkie się w końcu doczekamy! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyściłam wczoraj krzesełka i stolik dla Kuby papierem ściernym i tak zharatałam sobie ręce, że masakra... 😞 ranki mi się porobiły, ręce tak wysuszone, że masakra... i od tych gojących się ranek strasznie swędzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od kilku dni się zbieram żeby do niej eska napisać ☺️ ale mam tsaki jebnięty tel i strasznie nie lubię na nim sms-ów pisac i tak mi idzie.. jutro rano do niej napiszę 😉

Kurde.. jak nie smaruję to swędzi.. jak posmaruję to piecze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Właśnie od kilku dni się zbieram żeby do niej eska napisać ☺️ ale mam tsaki jebnięty tel i strasznie nie lubię na nim sms-ów pisac i tak mi idzie.. jutro rano do niej napiszę 😉

Kurde.. jak nie smaruję to swędzi.. jak posmaruję to piecze...[/quote

a masz kwiatka aloes??bo sok z niego jest rewelacyjny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
no przy obiadach mojej mamuski wszystko jest mozliwe ☺️


A to sprawa wygląda zupełnie inaczej 😁 a niech Ci na zdrowie te kilogramy wyjdą 😁
A ja ostatnio z obiadami ciężko.. dzisiaj nawet dość udało się zjeść ale normalnie to mi niedobrze... po śniadaniu np. to myślałam, że się z bólu zwinę... tak mi gdzieś Mateuszek żołądek przycisnął... położyłam się w kuchni na podłodze a Kub się na mnie rzucił bo myślał, że chcę się bawić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
no przy obiadach mojej mamuski wszystko jest mozliwe ☺️


A to sprawa wygląda zupełnie inaczej 😁 a niech Ci na zdrowie te kilogramy wyjdą 😁
A ja ostatnio z obiadami ciężko.. dzisiaj nawet dość udało się zjeść ale normalnie to mi niedobrze... po śniadaniu np. to myślałam, że się z bólu zwinę... tak mi gdzieś Mateuszek żołądek przycisnął... położyłam się w kuchni na podłodze a Kub się na mnie rzucił bo myślał, że chcę się bawić...

😲 😲 😲 😲o kurde dobrze ze nic ci nie zrobił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na szczęście go Grzesiek zwinął.. ale mało to było przyjemne... strasznie nie lubię jak żołądek sam z siebie boli a jak ten drań mały jeszcze przyciśnie to już w ogóle mam wrażenie, że umieram.. ALe damy radę! 😉 Byle do porodu;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...