Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja wam dam wy tepe cipki ze tlko wlaze jak mam interes 😠 😠 😠 😜 😜 😜
pislama ze jade dzis rano do pracy zalatwic cos w koncu z praca bo kasa na gwalt nam potrzebna 😞 dopiero wrocilam godz temu a z malym moja siorka byla teraz maly spi ale ja znow musze sie za gotowanie jego zupek brac bo chce mu zapas na pare dni zrobic juz a wczoraj bylam z nim na dworze potem gotowanie itp a wieczorem klotnia z mezem i robienie sloikow to czasu i slyly fizycznej i psychicznej juz nie mialam ale wstapilam tu na chwile i na mamuski i co?? ciszaaa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czesc martula
ja siedze i czytam nowe watki bo ostatnio czasu nie mialam
a maly spi po malej awanture ze mna bo nie chcialam go usypiac na rekach i co oczywiscie sam zasnol hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
A Adminos i tak mnie olewa nie odpisuje na maila a Marita nie moze wejsc na brzuszka wiec Piotrze prosze odezwij sie jak bedziesz mogl !!!

cześć, gdzieś mi wcięło tego maila, więc nie mogłem odpisać.
Niestety nie wiem czemu Twoja koleżanka nie może wejść na stronę. Niech sama przyśle do mnie maila na admin [at] brzuszek.net i opisze dokładnie co jej się pojawia, z jakiej przeglądarki korzysta i od kiedy to się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta i jak z pracą? coś załatwiłaś?

Nam też by się przydało żebym ja poszła do pracy.. ale nie ma jak ani gdzie 😞 a nie kupując nic poza tym co konieczne wydajemy więcej niż mój zarabia...

rozjaśnia się 🙂
musze obiad skończyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu zalatwilam tyle ze w sierpniu wracam na jakies 2 tyg bo potem czeka mnie wypowiedzenie-redukcja etatu i zasilek polroczny z UP w wysokosci 600 zl a potem albo maly do zlobka a ja do jakiejs nowej pracy-o ile znajde 🤢 albo znow bide bedziemy klepac ehhh szkoda gadac my tez wiecej wydajemy niz moj zarabia zreszta u kogo w tych czasach tak nie jest...u nielicznych...
pogoda do dupy ani z mlodym nie ma jak wyjsc i marudzi, jesc cos dzis nie chce ale mu nie wpycham sam zglodnieje 😜dobrze wyglada przeciez 🙂 za to ja co chwila mam na cos ochote dlatego nienawidze siedziec w domu 😞 😠
CO JEST Z TA GOCHA WIEDNIOWA MALPA JEDNA???? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie po czesci madzia poszedl bo jaa nie ma teraz z kim zostawic malego zeby wrocic na xcaly etat a on i tak nie ma teraz dla mnie miejsca bo ja przeciez mam wych do marca no a nie pracuje od ponad roku wiec sila rzeczy musial sobie zast znalezc a teraz w firmie sie porobily hocki klocki i on musi kogos zwolnic a ze ja potrzebuje kasy no to wiesz tak wyszlo... ale wiem ze bedzie mnie bral czy na weekendy czy na bankiety a poza tym ja sie juz nie nadaje na bar za stara juz na to jestem heheheeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz z jednej strony to smutne bo trace z ta praca kawal mojego zycia bylam tam 3,5 roku i bylo czasem lepeij czasem gorzej ale ogolnie milo wspominam wszystkich z ktorymi pracowalam a z drugiej strony bede od wrzesnia "bogatsza" o te 600 zl z UP wiec nie zostaje tak kompletnie na lodzie a ta kasa jest nam teraz potrzebna bardzooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Urlop wychowawczy nie jest płatny – nie ma obecnie czegoś takiego jak zasiłek wychowawczy. Ale gdy w rodzinie miesięczny dochód na osobę nie przekracza 504 zł (w roku kalendarzowym poprzedzającym okres zasiłkowy), można ubiegać się o tzw. dodatek z tytułu opieki nad dzieckiem w okresie urlopu wychowawczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu ale pisalam wczesniej zasilek przysluguje ci tylko wtedy kiedy twoj dochod na osobe w rodzinie nie przekracza 504 zl czyli np jak twoj maz ma na umowie 2000 zl to ich nie interesuje ze z tych dwoch tysi do zycia po polaceniu wszystkiego zostaje niecaly tysiac bo oni licza z tych 2000 tysi kumkasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Madziu ale pisalam wczesniej zasilek przysluguje ci tylko wtedy kiedy twoj dochod na osobe w rodzinie nie przekracza 504 zl czyli np jak twoj maz ma na umowie 2000 zl to ich nie interesuje ze z tych dwoch tysi do zycia po polaceniu wszystkiego zostaje niecaly tysiac bo oni licza z tych 2000 tysi kumkasz?


Marta ja cię rozumiem tylko moje pytanie jest takie czy ty tyle masz na papierze?? o to mi chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
k... Aleks caly w papce podloga cala zajeb... miska z jedzeniem wywalona bo ja sie kompem zajelam heheh ale zajebiscie wyglada zaopackal mojemu cala koldre a wczoraj mu poszewke zmienilam hehehehhe
co do zasilkow nie wiem jak twoja kuzynka to zrobila i zycze jej zeby jkak najdluzej dostawala te peinazki wiem ze my sie dowiadywalismy WSZEDZIE i nie dostaniemy zadnej kasy od panstwa nie ma takiej opcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...