Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Jula ja tak jeździłam w tamtym roku (a pogoda była taka sama..).. z tą różnicą, że byłam w 9 m-cu.. jutro pewnie prześpię drogę bo wygląda na to, że zarwę dzisiaj noc.. 😞 znowu wszystko spadło na mnie... Nauczę się asertywności i już nigdy nic za nikogo nie zrobię. Dość tego.. a tu żadnej wdzięczności i tylko ciągłe p;retensje...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu to dlaczego robisz cos za kogos? skoro ten ktos jest leniwy to tez badz i odmow - masz prawo aw dodatku zero wdziecznosci za to co robisz... rozniosłabym chyba taka osobe 😠 widzisz teraz wszystko spadlo na twoja glowe a ty nie moze sie przemeczac i nie wysypiac, jestes w ciazy potrzebujesz teraz dwa razy wiecej odpoczynku, ewetualnie zając sie Kubusiem i domkiem a nie robic jeszcze cos za kogos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula.. ja i tak wiem, że pomimo obietnic znów się wezmę za coś co ze mną nie nic wspólnego... Mam za dużo na głowie, to fakt.. już dawno się nie wysypiam bo mi doby brakuje... a mężowi nie odmówię.. wiem, że chciałby mi pomóc w ostateczności.. ale sa takie rzeczy, w które musiałby się zaangażować dużo wcześniej a nie na sam koniec jeszcze mnie do szału doprowadzać...

O odpoczynku i śnie na razie mogę tylko pomarzyć.. jak nie komputer i pisanie to Kuba, jak nie Kuba to coś innego... i jakoś się nikt na zastępstwo nie garnie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poiękne brzusie 🙂
hmm jacuzzi? Monia wiesz ze zwykle woda w jacuzzi jest gorąca i ma temperaturę powyżej nawet 40ºC? Jesli wciąż narzekasz na bol brzuszka albo na skurcze to powinnas go unikac bo powoduje napięcia i skurcze macicy u kobiet w ciązy. Jesli ma mniej stopni to ok bo same bąbelki ci nie zaszkodza ale woda musi byc maksymalnie nagrzana do 36ºC!

POnaddto udowodniono ze największa ilosc zarazków w jacuzzi to .... męskie plemniki! fuuu 😁 Tak mowią wyniki przeprowadzanych badan choc nie wiem czy maja one szanse przezyc w tak gorącej wodzie zbyt długo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wielkie KU...! basen by się przydał... pojechaliśmy do Kielc.. najpierw rozwaliliśmy nasz auto:/ klamka się zacięła, drzwi się otworzyły i bach w ogrodzenie - po drzwiach.. wzięliśmy auto wujka... ledwo wjechaliśmy na tą pieprzoną zakopiankę, męcząc się w tym upale okazało się, że... mamy gumę 😞 i koniec jazdy, a śruby6 tak mocno przykręcone, że koła nie wymieni... Zajebisty dzień się szykuje.. nie ma co:/ nie załatwimy nic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ BRZUCHATKI 🙂

GORĄCE POZDROWIENIA OD EMSI-EMILKI 🙂 U NIEJ WSZYSTKO W PORZĄDKU MALEŃSTWO SZALEJE 🙂

INTERNET JUŻ MA ALE COŚ W POŁĄCZENIACH JEST NIE TAK I NIE MOŻE WEJŚĆ NA INTERNET 😞

JAK PRZYŚLE MI ZDJĘCIE TO WAM WSTAWIĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 Aga dz za zdjatko jak ona ladnie wyglada i brzusio ma sliczny 🙂 sluzy Ci Emilko 🙂))
Monika no no no to ci sie powodzi wczesniej narzekalas ze kasy nie masz i wogole a tu jacuzzi mnie nawet na basen czesto nie stac bo wole to wydac na lekarza czy cos do domu albo dla dzidzi :/ widocznie ci sie porawilo a Jula ma racje jacuzzi szczegolnie w ciazy to niebezpieczna sprawa pod wzgledem infekcji o temp wody juz nie wspminajac :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzusie ale tutaj pustki 😲 ale ładny brzuszek Doruni 🙂 Marto fajnie że spotkałas się ze znajomymi z pracy przynajmniej miło spedziłaś sobotę 🙂 a ja byłam nad jeziorkiem ale u nas jest tropik niedługo do 40 dojdzie i ani kropli deszczu 🤢 polezałam pod drzewem i było miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej sokoły malowane dzieci 🙂 🙂witam Was Kochane wróciłam czesc wszystkim mamusia ktore mie nie znaja 🙂 ja sie zatrzymałam na Gosi Monice Dorocie i Darii 🙂 🙂opowiadajcie pokrótce co u Was jak brzusie i która jaka plec dzidziusia bedzie miała bo niestety 1000stron nienadrobie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Emsi 😉 to ja się chwalę - syn będzie;D drugi już;p
brzuch mi rośnie jak szalony, w środę się ważyłam - 5 kg do przodu... ;p
kurcze... burza się zaczyna.. nie lubię;( boję się... mam nadzieję, że jutro pogoda będzie bo zaplanowałam "urodzinowego" grilla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gogr hej miło Cie poznac u Nas tez synek 🙂bede miała po parce 🙂dwie dziewuchy i dwuch synków slicznego masz bobaska w tym baseniku wymiatał hi hi 🙂 🙂jak widziałas fotke Aga wstawiła z dzisiejszego dnia 🙂wiec własnie tak wygladam 🙂 🙂ile nas jest w pazdziernikach??nawet słyszałam ze jest mamusia co bedzie miała bliznieta 🙂gratuluje i pozdrawiam posiedze jeszcze troche bo musze nadrobic co nie co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzuszek śliczny 😉 ja mam prawie taki sam a jestem 4 tyg mniej niż Ty;p
Do października się przyplątałam bo mam termin na 3.11;p heh.. i dzisiaj już 2 osoba powiedziała mi, że ja nigdy nie urodzę córki.. wykrakają w końcu... a tak mi się marzy 😉 po 2 chłopcach chociaż jedna dziewucha;D ehhh.. uciekam spać bo dzień męczący..;p dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ DWUPACZKI 😘 😘 😘
ALE MNIE TU DAWNO NIE BYŁO... RÓWNY TYDZIEŃ 😞
(URLOPIK) 🤪
WIDZĘ ŻE OD TEGO CZASU 80 STRON ZAPISAŁYŚCIE... 😉 NIE CZYTAM BO... DUŻOOOO TEGO 😉
WIĘC NIE JESTEM NA BIEŻĄCO... JAKIEŚ ZMIANY?! 🙂 CO TAM U WAS...??? 🙂
U MNIE DOBRZE... (UUUFFFFFFFFF...) MOGĘ ODDYCHAĆ OD PONIEDZIAŁKU PEŁNĄ PIERSIĄ 🙂
Z DZIDZIĄ WSZYSTKO DOBRZE!!! 🙂 ALE MUSZĘ UWAŻAĆ NIE DŹWIGAĆ I JAK NAJWIĘCEJ LEŻEĆ...
(ŻADNA NOWOŚĆ 😉) W ŚRODĘ WYSZŁAM Z SZPITALA BO KREWKI BYŁO TROSZKĘ... A TO NIE GOOD :/
ALE TAKIE PLAMIENIA PODOBNO CZASEM SIĘ ZDARZAJĄ W CIĄŻY... BO NICZEGO SIĘ NIE DOSZUKALI... :/ 3 PODEJŚCIA USG DO ROZSZYFROWANIA PŁCI... I NIC, DALEJ REBUS 😉 HEH
NIE CHCE SIĘ UJAWNIĆ... ALE WSZYSCY OBSTAWIAJĄ DALEJ DZIEWCZYNKĘ 😉
OD WCZORAJ JUŻ 24TYDZ. 🤪 ALE TEN CZAS ZAPIN... LECI 😉
BUZIAKI KOCHANE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMILKO JAK SUPER ŻE JUŻ WRÓCIŁAŚ NA BRZUSZEK 🙂 LASKI SIĘ ZA TOBĄ STĘSKNIŁY 🙂
PODSKOCZĄ Z RADOŚCI ŻE JUŻ WRÓCIŁAŚ 🙂

KAMILKO ZRÓBCIE SOBIE KINDER NIESPODZIANKĘ 🙂 JA TAK CHYBA ZROBIĘ JAK ZDECYDUJE SIĘ NA 3 DZIDZIĘ CHOĆ NIE WIEM CZY WYTRZYMAM 🙂
SUPER ŻE Z DZIDZIĄ WSZYSTKO W PORZĄDKU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
Emilko fajnie ze wrocilas na forum 🙂) U mnie tez chlopiec bedzie 🙂))) Brzuszek rosnie i apetyt dopisuje az za bardzo heheh 🙂 A tobie juz pisalam ze wygladasz slicznie 🙂 pod postem masz tabeleczke to mozesz sie tam rozeznac mnij wiecej ktora co bedzie miala 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzusie 🙂 HURRRRA Emilka wróciła no nareszcie babo miałaś w maju być 😉 brzuszek masz piekny Emilio i jeszcze raz gratuluje chłopca wybraliscie juz imie bo jak macie to Martusia uzupełni nasza super tabelkę 🙂 u mnie wieczorem była burza i troszkę lepiej na dworze ale mnie dalej jest goraco już nie wyrabiam 😞 Kamilko super ze już wszystko w porządku i że dzidzia ma sie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Gosiu 🙂 u nas tez byla burza taka straszna ze po 22 jak wracalismy taksowka do domu to kierowca jechal 40na h tak lalo i grzmialo a wbieglismy tylko do klatki doslownie pare metrow i cali mokrzy moj oczywiscie zasnal od razu bo sie dosc ostro "znieczulil" a ja lezalam i sie balam :/
Tabelke uzuplnie po poludniu jeszcze Darie musze tam wpisac 🙂
Kamila ty cholero jedna a w polsce to nie ma neta??? Ciesze sie ze wszystko ok ale niezle sie tu schizowalysmy czy wszystko w porzadku ty malpko jedna 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂no mam3fotki na98%ze chłopak ma byc co do imienia to masakra bo nic nam nie pasuje ja chciałam Tymek a Piotrek Hubert ale do rozwiazania sto razy nam sie zmieni 🙂co do rozwijania sie maluszka niby wszystko ok tylko lekarz kazał powtórzyc jeszcze w tym miesiacu usg bo cos mu z nóżkami sie niepodobało kazał nienerwowac ale dmuchac na zimne...dziewczynki dajcie mi namiary na nasza tabelke 🙂Gosiu ciesze sie ze wszystko ok i wogóle u Was mam nadzieje ze nie macie zadnych komplikacji???piszcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...