Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem kochane brzuszki dopiero wróciłam a wizyte miałam na 11 🤢 no wiec mój synek jest zdrowy jak rybka 🙂 🙂 🙂 jezu normalnie sie poryczałam ze szczęścia nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem przeszczęśliwa wogóle to poszłam jednak z mężem dał mu szef wolne i nie uwieżycie ale badał mnie lekarz murzyn taki strasznie czarny pobrali mi jakis wymaz do badania powiedzieli ze jak wyjdzie źle to receptę przyslą pocztą 🙃 pobrali mi krew zmierzyli ciśnienie i przeprowadzili wywiad i trafiła mi sie polska połozna więc nie miałam problemu ona tłumaczyła murzynowi a potem poszłam na ultraschall byłam ostatnia wybadał dokładnie i powiedział ze wszystko w porządku 🙂 teraz idę coś zjeść bo umieram z głodu i ide spać bo całą noc oka nie zmrużyłam dziekuje za trzymanie kciuków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU NAWET NIE WIESZ JAK SIĘ CIESZYMY 🤪 🤪 🤪 AŻ POPŁAKAŁAM SIĘ Z TWOJEGO SZCZĘŚCIA 😁 😁 😁 😁 😁 A MÓWIŁAM ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE 😜 😜 WIĘC TERAZ GOSIU NIECH DZIDZIA DALEJ SIĘ ROZWIJA W TWOIM BRZUSIU I ŻYCZĘ TOBIE WSZYSTKIEGO NAJ Z TEJ OKAZJI 😘 😘 😘 😘 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie jest to samo pootwierałam okna i drzwi i nawet przeciagu nie ma 😲, przeciez my sie ugotujemy jak tak dalej bedzie 🥴
ah no i powiedzcie mi tez was tak czasem boli w okolicy pepka? albo macie skurcze na łydkach jessu jak to boli myslałam ze nie wyrobie 😲 macie moze na to sposob?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Gosiaczku 🙂 jejku straszny ten upał nie wiadomo co ze soba zrobic rozebrac sie i nagolaska po domu poginac 🤪 ale i tak pewnie za gorąco bedzie 😁
no to chyba tez zaczne pic ten magnez bo od kilku dni jak mnie złapie to nie wie kiedy puscic 😮 a te skurcze to o co z nimi chodzi? jak to sie objawia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj no to sie zacznie heh no i tobie sie tez pochwale ze u mnie prawdopodobnie bedzie córcia 😉
ale nie wiedomo na 100%, narazie lekarz przypuszcza bo sie sprytnie maluch przewracał i nie chciał pokazac co tam dokładnie ma heheh 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej na wieczor dziewczynki 🙂 Gosiu wielgaachhnyy buziak dla malego ze tak super rosnie i dla ciebie ze takk super brniesz przez ciaze 🙂 🙂 🙂 😘 😘
Ja za to mam dzis takiego dolka od popoludnia wyryczalam sie za wsszystkie czasypo przyjsciu z badan poklocilam sie z mezem potem poszlam pilnowac marcela i wzielam go na plac zabaw i do kolezanki potem wrocilam kolo 19 i znow sie poryczalam pogodzilam sie z mezem i teraz mi leb peka eehhh te hormony szalone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ja chce juz rano mimo ze padam na ryjka i chce juz wiedziec ze z moim spiochem wszystko wporzadku martwie sie bo malo sie rusza ehh a moze juz wymyslam z ogolnego przygnebienia ale jutro chyba poprosze gina zeby go podejrzal czy wszystko tam gra bo mam jakies bezsensowne jazdy w glowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój fika całe popołudnie ale do południa tez był cicho no teraz jak wyjdzie mi dobry wynik z glukozy to do szpitala mam sie zgłosic dopier 8.10 na ktg chyba że coś będzie nie tak to musze do nich isc ale jestem wymęczona dzisiejszym dniem cały czas stres zero snu w nocy chyba zaraz zmykam do wyrka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a powiem Ci ze ten lekarz co robił usg do dupy nic nie mówił byłam ostatnia i jak skończył to poprostu uciekł 😁 powiedział ze wszystko oki i sobie poszedł nawet fotki chamy mi nie dały 😠 za to murzyn był cool i jaki delikatny mówie Ci a czarny jak diabeł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...