Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się muszę zaraz wybrać, bo sukieneczka mi się suszy sprawdzę czy już doschła. ALe mi się dziś głupotki śniły masakrejszyn aż cała mokra się obudziłam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj 🤨 ja ostatnio tez mialam glupiutkie sny ale to wszytsko pewnie przez to ze martwimy się wszytskim jak na przyszłe mamusie przystało, najgorsze ze niektore sny wydaja się byc naprawde realne ale badzmy dobrej mysli ze wszystko sie jak najlepiej ułozy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ GRUBASKI 🙂

MAM PYTANKO DO WAS 🙂 GOSIA2301 NA KTÓRĄ MA TO BADANIE POŁÓWKOWE ??? TRZYMAJCIE ZA NIĄ KCIUKI ŻEBY SIĘ NIE STRESOWAŁA BO TAK BOI SIĘ TEGO BADANIA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
julciu masz racje ja juz przestalam sie stresowac no moze nie do konca ale juz mniej bo przeciez i tak co ma byc to bedzie i scenariusz naszego zycia pisze ktos inny a my, my mamy niewielki wplyw na to co sie nam w zyciu wydarza wiekszosc to los i przeznaczenie i jakie by nie bylo trzeba mu sie poddac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEM MARTO ŻE NIE POZWOLICIE 🙂 SZCZERZE MÓWIĄC JA TEŻ TAK SIĘ O TA NASZA GOSIĘ BOJĘ BO ŻEBYŚCIE WIEDZIAŁY CO ONA BIEDNA PRZEŻYŁA PO STRACIE DAMIANKA 😞 DRUGI RAZ JUŻ BY TEGO NIE WYTRZYMAŁA 😞

ALE TERAZ WIERZĘ ŻE PAN BÓG DA JEJ ZDROWEGO I ŚLICZNEGO A SZCZEGÓLNIE UPRAGNIONEGO MALUSZKA 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie i nie ma co tu gadac z samego rana o takich tragediach bylo minelo trzeba zyc dalej Bog nie specjalnie zabral jej dziecko a teraz dal jej nowe zycie widocznie mial wobec niej i kazdej mamusi w tej sytuacji jakis plan nie wiemy jakie sa wyroki boskie dlatego trzeba sie cieszyc bo Gosia znow ma szanse na szczescie a los drugi raz sie tak bezczelnie nie powtarza wiec bedzie okej jestem tego pewna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus dokładnie tak jak mówisz, jedno Bog zabierze ale zaraz daje drugie wiem cos na ten temat, moja mama urodziła w grudniu synka i jak zaczął ciężko chorowac to zaraz jakims cudem zaszła w ciąże o czym nie wiedziała do 4 miesiąca bo mieisączke normalnie miala, urodziłam sie w listopadzie a mój braciszek w grudniu 10 dni po swoich pierwszych urodzinkach umarł, u mojego Łukasza było prawie identycznie wiec z jakiegos powodu Bog daje drugie dziecko bo ma dla nas zaplanowane takie a nie inne zycie
Gosia napewno wróci szczęsliwa innej opcji nie widze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie maluszki sa spokojne... hmm czasami jakies pukniecie ehh ;(( juz sie nie moge doczekac ruchow wiecie takich wlasciwych.... martus tak wszystko oki bylam przedwczoraj na usg jest oki tylko mam lezec duzo odpoczywac nie forsowac sie bo mam bardzo nisko lozysko 😞(( ehhhh a w dodatku mam jakas infekcje ehhh swedzi mnie hi jak to nazwac piczuszka ... 😞(( lekarz mi przepisal krem smaruje dopiero dwa razy moze pomoze ehhh 😞(( czasami tez krew z nosa leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak infekcje zdarzają się bardzo często w ciąży, na szczęście ja takiej nie posiadałam i mam nadzieję że mi się nie przypląta tak jak np zapalenie pęcherza moczowego to jest dopiero świństwo 😠 A sprawy damsko męskie? Pogadaliście sobie tak poważnie jak Ci radziłam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESTERCIU TO LEŻ I ODPOCZYWAJ 🙂 A KOPNIACZKI JUŻ NIEDŁUGO STANĄ SIĘ MOCNIEJSZE 🙂
A CO DO INFEKCJI TO KOBIETY W CIĄŻY SĄ STRASZNIE PODATNE BO U NAS NA GRUDNIÓWKACH TEŻ KAŻDA Z NAS MIAŁA JAKĄŚ INFEKCJE ALBO GRZYBKA BĘDĄC W CIĄŻY 😞
TRZYMAJ SIĘ I LEŻ ILE WLEZIE 🙂 BUZIOLEK NA POCIESZENIE 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do zapalenia dziewczynki jak was dopadnie to swinstwo i zacznie was mocno brzuszek bolec tak ze sie chodzic ie da a nie bedziecie krwawic i dzidzie czuc bedziecie to nie panikowac bo to prawdopodobnie od tego pecherza juz to przerabiałam w zeszłym tygodniu i myslałam ze cos sie dzieje wczoraj mnie lekarz uspokoił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak martus rozmawialam jest narazie dobrze.... nie widzimy sie czesto bo teraz duzo pracuje ... kasa jest potrzebna..... juleczko niewiesz jak sie ciesze ze sie dobrze rozwijaja itd... bylam z siostra na usg widziala jak sie kopaly nozkami hihi 😉) ehh najprawdobodobnie to jednak dwie modelki ha 😉 😁 😁 😁 😁 radek moj mowi na nie tak ;D a jak wy sie czujecie????? dostalam od siostry multum ciuchow mowie wam masakra .... a jeszcze mama ma mi 3 torby przywies 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agniesiu dzieki 😘 hihi..... polozna mi powiedziala ze najlepsze jest tez szare mydlo podmywac sie nim... tez dobry jest lacid w szklanych ampulkach doustne...a ja narazie mam krem jak nie przejdzie mam isc do lekarza... ale modle sie sie zeby przezlo bo swedzenie jest nie do wytrzymania mozna sie zadrapac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...