Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Chyba jakich słuchałaś;p bo teraz to niewiele;p KoRn - miłość 😉 od pierwszego usłyszenia;p a potem to różnie Kat, Behemoth, motorhead, nightwish też... metallica...led zepellin, balck sabath, iron, AC/DC.. i wiele wiele więcej;p;p wiesz, że utwory pędzą mi po głowie w takim tempie i ilościach, że nie mogę sobie zespołów z nimi pokojarzyć;p;p chyba muszę odświeżyć pamięć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dario ja też miałam aminopunkcję będę jutro całym sercem i myślami z Tobą i dzidziusiem. Wybaczcie dziewczyny ale nie bęðę nic pisać bo mam dzień płaczka i wyję jeszcze historia z Darią jest dokładnie taka sama jak u mnie dziecko też było zdrowe i miało tylko chore nerki też miałam aminopunkcję też czekałam na wynik dokładnie tak samo 😞 jutro jak wrócę to do WAs napiszę miłego wieczoru i nie gniewajcie się na mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś Martusiu o widziałam i poryczałam się 😞 Chętnie jeszcze raz obejrzę bo silne kruszynki te Bobasy są 😉 Widać że chcą żyć ☺️ A mój Bobo jak mnie dzis kopal dwa razy to az mnie w brzuchu zabolalo i na rece poczulam i też się poryczałam 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co właśnie mnie też tak delikatnie do tej pory kopał tak jakbym miała wzdęcia coś podobnego ale dziś to było coś niesamowitego może mu się pozycja do TV nie podobała, aż mnie zabolało bo chyba w żołądek trafił tak mnie zbombardował 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam tylko nadzieje ze mi to toxo odejdzie w cholerke i wtedy to juz bede mega szczesliwa bo narazie to jest takie pol na pol uczucie z jednej strony sie zajebiscie iesze ze z dzidzia wszystko ok a z drugiej boje sie zeby nie urodzilo sie z toxo wrodzonym ale jestem caly czas dobrej mysli i to mnie uspokaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być dobrze Martusiu lek napewno zadziałał.. 😉 Ja powiem Ci szczerze trochę się boję bo robiłam badania na toxo we wrześniu było ok i tak sobie myślę że przecież mogłam się jej nabawić 😞 Zrobię chyba badania tak żeby uspokoić sumienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No najgorsze jest to ze przed tym swinstwem w sumie nie ma jak sie uchronic jak nie masz wystarczajaco przeciwcial ale jak robilas niedawno to napewno nie masz spokojnie 🙂 u mnie bylo swieze zarazenie oohh jak ja dziekuje bogu ze przenioslam sie do niego prywatnie i mi zalecil i wykryl to od razu bo z tym babsztylem z nfztu do teraz bylabym nieswiadoma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie tych badań też nikt nie robił... dlatego jak Kuba miał 10 dzień żółtaczkę to zrobili popłoch, że może to mieć... (normalnie żółtaczka góra 3 doby trwa, po 7 to już patologiczna a nie fizjologiczna więc schiza miałam)... i wtedy się okazało, że ja kiedyś musiałam mieć wirusa cytomegalii... i to dlatego...
ciekawe czy teraz ktoś w ogóle wspomni o tych badaniach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie tych badań też nikt nie robił... dlatego jak Kuba miał 10 dzień żółtaczkę to zrobili popłoch, że może to mieć... (normalnie żółtaczka góra 3 doby trwa, po 7 to już patologiczna a nie fizjologiczna więc schiza miałam)... i wtedy się okazało, że ja kiedyś musiałam mieć wirusa cytomegalii... i to dlatego...
ciekawe czy teraz ktoś w ogóle wspomni o tych badaniach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...