Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂 jak tam minal weekend ja niedawno wrocialm z tesciami od Asii z piekar jutro bedzie miala badania a pojutrze wywolywany porod bo wlasnie mija jutro dwa tyg od terminu troszke sie stresuje biedna ale z malym wszystko ok wiec bedzie dobrze 🙂
Kamila jezuu tak bardzo sie ciesze ze Majeczka toleruje twoj pokarm i ze mozesz ja przytulic i byc przy niej super super super oby tak dalej a juz niedlugo wyjdziecie do domku 🙂
Gosiu fotki pierwsza klasa 🙂
I witam nowa kolezanke Sabino milo nam przywitac cie w gronie pazdziernikow 🙂 Jak zdrowko ? I czemu tak pozno dolaczylas? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂
Kamilo cieszymy się bardzo z tak wspaniałych wiadomosci 🙂 buzka 🙂

Gosiu ja tez sie dzis z moim pozarłam i swietnie cię rozumiem bo tez najchetnie bym mu cos zrobila 😠 😠 😠 nawet sie spakowałam z zamiarem pojechania do domu ale skutecznie nie dawał mi wyjsc i spoznilam sie na ostatni autobus 😠 mam go dzis serdecznie dosc ehhh, nie wiem gdzie bede dzis spac ale napewno nie z nim w jednym łózku 😠 😠 😠

no i witamy Sabinko w naszym gronie 🙂 czym wiecej nas tym lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julus nie nerwuj sie jak potrafisz to to opanuj bo ja tak mialam w czw chyba ze tak sie pozarlismy ze plakalam pol czwartku i prawie caly piatek i tylko na malym sie too pewnie zle odbilo bo i tak i tak sie zawsze ludzie pogodza a nerwow nie cofniesz 🤨ja jak krokodyl wylewalam lzy normalnie
a z wczoraj na dzis w nocy mnie jakis bezdech w nocy zlapal aze konrad sie obudzil i mnie glaskal po rece zebym sie uspokoila cholera wie co to bylo a o 6 rano okrony skurczybyk lydki chyba z dwie minuty mnie trzymalo auuuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu tez sie nie odezwe 🙂 🙂 nie bede sie plaszczyc przed nim 😠 tym bardziej ze nie ja zawinilam..
oni nas po stopach powinni całowac bo gdyby nie kobiety to dlugo na tym swiecie by sie nie utrzymali hahaha
Martus masz racje nie warto bo zaszkodze tylko dzidzi ale no powstrzymac sie nie moge zeby go nie walnac czyms w ten glupawy leb..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo to zwykle banany sa i tyle ja sie dzis smiaalm z tesciowa z meza i tescia bo to takie dwie chodzace marudy sa ze szok i w kuchni zaczelysmy ich specjalnie glosno obgadywac jaaakiez oburzenie bylo jak stwierdzilysmy "bozee pomarudzcie sobie jeszcze bo przeciez niemarudzacy facet to nie facet jest i totalna olewka byla heheeh ale sie napuszali jak pawie jakies 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Bo to zwykle banany sa i tyle ja sie dzis smiaalm z tesciowa z meza i tescia bo to takie dwie chodzace marudy sa ze szok i w kuchni zaczelysmy ich specjalnie glosno obgadywac jaaakiez oburzenie bylo jak stwierdzilysmy "bozee pomarudzcie sobie jeszcze bo przeciez niemarudzacy facet to nie facet jest i totalna olewka byla heheeh ale sie napuszali jak pawie jakies 😁 😁 😁

ja sobie jutro z mamuska tez poobgaduje może mi ulzy jupi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moi przyjechali wczoraj o 12 w poludnie juz o 4 rano z gorzowa wyjechali zeby byc jak najszybciej 🙂 moj sie smieje ze teraz lipa bo nie mozna sie ganiac po domu nago i sie bzykac po katach tylko grzecznie w wyrku jak przykladne malzenstwo 😁 heheheh no i se pokrzyczec nie ozna tylko po cichaczu bo wiecie tesciowa niby przygluchawa ale co chce to i tak wychwyci 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh pozazdroscic wam tylko Martus sobie z tesiowa pogadasz a Gosia z mama a ja tu bede sleczec bo znajomi albo dojezdni albo juz na wakacje powyjezdzali i ani sie do kogos odezwac i obgadac facetow ahhh 🤨
no nic bede mykac cos zjesc i skocze pod prysznic 😉
milego wieczorak i kolorowych snow tak na zapas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...