Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aguś jeśli za pierwszym to w czerwcu.. bo pierwszy w środę... cholera już się boję;( nie lubię jak mi coś nie wychodzi...
Dobranoc:*

Gosiu faktycznie przydałoby mi się odetchnąć trochę.. ale chyba już się tak przyzwyczaiłam, że nie umiem odpoczywać... zawsze coś się znajdzie więc jak się położyć to tylko na chwilę.. ostatnio wymiękłam i 2 h w ciągu dnia spałam, ale nadrobiłam to potem bo praca mi się do pólnocy przeciągnęła,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Gosieńko.. chciałabym ale mój poszedł na nockę.. a jAK BYM NIE BYŁA ZMĘCZONA NIE POTRAFIĘ ZASNĄĆ BEZ NIEGO...;( dlatego tyle czasu spędzam przed kompem jak on jest w pracy.. jak wymęczę się dodatkowo to ten sen łatwiej przychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie kochane 😘
z tel. kiepsko... bo psuje mi się coś padaczka... 😞 niby nokie nie zawodne 😉 heh
ale nie ma się co dziwić... swoje upadki i lata przeszedł 😉
ale to mój link na Naszą Szkapę 😉
http://nk.pl/#profile/29808190
codziennie tam jestem z rodzinką pisze itd. więc jak któraś chce niech pisze odpisze na 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś 2h. leżałam z moją kruszynką 🤪
bożeeeeeeee..... to nie do opisania!!! czuć ciepło i bliskość swojego skarba 🙂 tak jej serduszko waliło i tak spokojnie śpikala że... po chwili sama zasnełam 🙂 ale budziłam się co chwile bo bałam się że ją zgniotę albo mi spadnie... 🤨 chociaż to by było niemożliwe ale taki strach mnie ogarniał... w końcu to taka kruszynka...
wierci się jak nie wiem... 🙂 i płacze co chwile mój nerwusek kochany... jak się ją dotknie za stópkę jak śpi to... masakra!!! heh 😉 zaraz kopie i marudzi 🙂 nerwusek jak mama jak mówi mój Łukasz... 😉 no cóż... 😉 sporo w tym prawdy 😉 lekarze są z niej zadowoleni... wczoraj miała gorszy dzien ale to niestety normalne 😞 wierze że będzie dobrze!!! MUSI... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu nie chcę Kuby uczyć spać ze sobą bo zaraz mam w planach usunąć go z sypialni do osobnego pokoju.. więc też odpada;p poza ty on się wierci i nie da się przy nim spać;p

Kamuś wysłałam Ci zaproszenie na nk 😉 Kochana strasznie się cieszę, że z małą lepiej i, że mogłaś już ją wziąść na ręce 😉 Teraz tylko do przodu! A ile mała juz waży? Masz już jakieś fotki żeby się pochwalić córunią?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje za modlitwe i za zaproszenie też 🙂 zdjęć nie mam... 😞 tzn. mam na tel ale słabej jakości... i na aparacie też nic specjalnego... przez te inkubator nieładnie wychodzą... 😞
jutro będzie Łukasz z moją mamą 🙂 właśnie do mnie jadą... 🤪
Łukasz pojechał po auto do Polski bo ciężko mieliśmy tu z dojazdem i przy okazji po teściową 😉 heh
Tzn. będzie dzisiaj (zostało mu do mnie 200km.) 🙂 ale zdjęcie zrobi jutro... bo jutro znowu dostane mała na pierś 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wagi to waży dużo mniej niż przy porodzie 😞 bo jak sie urodziła ważyła 710gr.
(18.06) potem ją ważyli 22.06 to ważyła tylko 640gr. 😞 nie wiem czy od tego czasu przybrała?! możliwe ze tak bo dostaje już mój pokarm 🙂 i go toleruje więc jest na dobrej drodze... 🙂 podobno wszystkie dzieciaczki spadają z wagi po porodzie :/ więc tym mam się nie martwić... to normalne... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to super Kamilko 😉 jak tylko fotka będzie to pokazuj - przedstaw małą ciotkom;p;p i trzymajcie się tam mocno i cieplutko 😉

Kurde ja uciekam 😉 miałam mecz do końca obejrzeć, żeby wynik mojemu napisać ale nie mam siły.. i zapomniałam Wam jeszcze powiedzieć- mały dzisiaj calutki dzień szalał i kopał 😉 tak wyraźnie i często to go jeszcze nie czułam 😉

ooo.. super - Ghana wygrała to się mój ucieszy;p uciekam i do jutra wieczorkiem:* papa:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamuś każde dzieciątko po porodzie traci minimum 10% wagi 😉 a teraz jak mała już Twój pokarm dostaje to tylko patrzeć jak będzie rosła 😉

e idę sobie;p buziaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde nie wiecie jak się cieszę że pozwolili mi tu zostać!!! 🙂 w każdej chwili chodzę do Majki... i jestem spokojniejsza jak trzyma mnie za rączkę... 🙂 dostałam kawalerkę 🙂 fajnie co... 🙂
pokoik z balkonem i łazienką... każdy może u mnie nocować 🙂 zaraz się więc zjawi mama z moim drugim skarbem 🙂 mile byłam zaskoczona... fajnie bo wcześniej nie mieliśmy auta a to prawie 200km. w 2strony ... więc co chwile się kogoś prosić o podwiezienie i płacić 20-25euro bo tyle sobie życzą... trochę się nie kalkulowało... tu mogę zostać za darmo w dodatku i jestem pod nosem 🙂 zaraz też idę do niej posiedzieć... i dać buźke na dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh 😉 super Kama! tak mi poprawiłaś humor tymi wiadomościami 😉 aż mi życie wróciło;p ale nic trzeba w końcu się z tym kompem rozstać i postarać pójść spać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...