Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jula tak tylko ze wiesz Gosia z mama pogada to rozumie a z tesciowa to na duzo tematow nie pogadam bo pewnie jak tesciu po tyg pojedzie a ona zostanie to zacznie sie tarot bo to jej bzik a tesciu sie wkurza jak tesciowa od rana do wieczora wszystkich meczy tarotem i siedzi w necie i wyszukuje coraz to nowych dupereli i zatruwa nimi innych to przy nim nie czaruje a ona pewnie do sierpnia posiedzi jak nie lepiej zaawsze tak jest ze tesciu sie zwija po tyg dwoch a ona siedzi dwa trzy miechy bo jest jeszcze Krzysiek starszy brat konrada ktory jest chory i jak jada do gorzowa to on jezdzi z nimi bo nie umie a raczej nie chce umiec sam o siebie zadbac aaa za duzo by tlumaczyc no i jak krzysiekk tu przyjezdza na swoje mieszkanie to nie chce tak od razu jechac spowrotem do gorzowa i siedza z tesciowa po daw trzy miechy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dam rade najwazniesze ze konrada oduzaleznilam od mamy i ze juz nie jest pod takim jej wplywem jak kiedys i jak wiem ze mam w jakiejs sprawie racje w starciu z tesciowa to popiera mnie a nie podkula ogona jak kiedys 🙂 jakos przezyje tylko ona strasznie lubi kierowniczyc chyba tak jak ja i dlatego jak dlugo jest to lekko dziala mi na nerwy hehe ale staram sie byc naprawde wyrozumiala jak tylko potrafie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to niezle 🙂 ja zjadlam juz dwie kanapki, duuzoo arbuza wypilam szklanke mleka na zimno bo mi sie chcialo i zagryzlam babka 😉 ze ja za przeproszeniem sraczki jeszcze nie mam to sie dziwie hehehe
a cierpliwosc mam to sie zgodze a teraz przy Marcelu to dopierro ja sobie cwicze jeszcze bardziej 🙂 🙂 mam nadzieje ze to sie oplaci w przyszlosci przy moim Aleksie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, my niedawno wrócilismy od moich rodziców, bylismy na weekend, pogrillowalismy, pogadalismy 😉
nadrobiłąm zaległosći brzuszkowe i bardzo mnie cieszą wasze brzuszkowe zdjęcia 🤪 superowo wam rosną i ciąża wam słuzy 🤪
Mój Michaś ostro się u mamusi w brzusiu rozszalał i teraz już regularnie co wieczór czuje jego kopniaki 😁
A co u was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh moj tez ma pory aktywnosci rano po sniadaniu tak kolo 9 albo wieczorem a tak przez dzien kopie raz na pol godziny czasem czesciej czasem rzadziej 🙂 a le juz mi powoli w nawyk wchodzi liczenie ruchow jak zacznie wariowac i wtedy przez 5 minut potrafi z 15,20 razy kopnac 🤪 a czasem w porze aktywnosci kopnie przez godzine 12,13 razy hehe zalezy chyba jaki maja humor te nasze lobuziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie ze tak zreszta kazdy dzidziuch jest inny jeden brykajacy drugi spokojniejszy moj nalezy chyba do tej drugie grupy bo czasem jest naprawde spokojny caly dzien wieczorem troche poszaleje i koniec 🙂 ale jak mu sie zdarzy poskakac po pecherzu to jest alaaa 🙂 🙂 a dzis w nocy jeszcze mialam jakis atak dusznosci blee moze dlatego maly dzis spokojny bo ja pdenerwowana laze caly dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam w grudniu stiwerdzona nerwice lekaowa a jeszcze 24 styznia mialam napad nerwicy i dostalam relanium domiesniowo i przepisali mi xanax ale na szczescie zaczelo przechodzic i wtedy nie wiedzac jeszcze ze jestem w ciazy powiedzialam sobie ze zadnych psychotropow nie bede brala i koniec i bardzo dobrze bo 10 lutego dowiedzial sie o dzidzi do tej pory mialam tylko pare takich nocnyc atakow chwilowych i podejrzzewam ze ten dzis w nocy tez byl wywolany glupi nerwica :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no podobno miesien serca sie powieksza w ciazy czy cos takiego kiedys czytalam cos na ten temat tylko juz nie pamietam ale z tego co ja wiem to to jest normalne aczkolwiek rozumiem cie ze bardzo nieprzyjemne a ja dodam tylko ze mi sie ta nerwica tez jakby znikad wziela i nie mam atakow jak sie zdenerwuje tylko w normalnych sytuacjach :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez nie wiec byc moze Gosiu ze masz racje 🙂 a najlapieje Aga tak jak piszesz zapytaj gina ja tez mojejmu w kocu wspomne o tej nerwicy jak bede za dwa tyg bo do teraz jakos sie tak nie skladalo a ten skurcz dzis o 6 rano to bede pamietac dlugo alla alez okropny bol a ktoras tu pisala ostatnio ze mial w dwoch nogach naraz boze to to dopiero musialo byc straszne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...