Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
powiedz to temu malemu terroryscie u mnie w brzuszku 😁 😁 a tak na serio nie umie zasnac spowrotem jak jest juz rano bp jestem cala polamana i musze juz wstac ale zobaczymy moze bedzie deszcz nawalal i pospie dluzej 😜 tak czy siak jak w weekend nikogo tu nie bedzie to sie wam wszystkim dostanie bo ja szczegolnie w niedzele bede sie nudzila bo od rana do wieczora bede sama jak palec bo mi maz, szwagier i tesciu jada po tesciowa do piekar do siostry konrada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja raczej juz jutro od popołudnia nie bede zaglądać, bo domownicy znad mortza wracają, wiec bede zajeta. A od rana jakies zakupy, troszke tyrzeba posprzatac, takze jedynie dzis moge troszke posiedzieć, ale nie za długo. bo juz mnie plecy nap....ają 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
acha pisalaś,ze potas magnez pomagają.Ja biore jakies drogie cholernie tabletki.W aptece pytalam dlaczego mi tą drożyzne zapisal,a nie np wlasnie Aspargan.Farmaceutka powiedziala,ze są najlepsze.No tak,moj organizm chyba potrzebuje wieksze dawki,bo i kwas foliowy mam nie 800 ,a 1200 dawke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maludko to go brzuchem brzuchem goo 😁 😁 😁 moj jest taki ze dopoki on se bada to masz sie nie odzywac a jak zasypujesz go pytaniami a niedaj boze jestes panikara to dopiero jest wredny 😁 trzeba byc twarda babeczka i sie nie schizowac byle czym ale latwo mu mowic jak pierwsza ciaza i jescze sie czlowiek czegos naczyta tak jak Aga naprzyklad 😁 ale jest swiwtnym specjalista wiec nie narzekam
Ja tez spadam babeczki do juterka buziam was ogromnie i wasze brzucholki papapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh jestem jestem 🙂 🙂 czesc dziewczynki 🙂
Dostalam dzis sniadanie do wyrka az przyjemnie i sie wychodzuic z niego nie chcialo ale coz musialam wstac bo cos mnie przeziebionko lapie i musialam zrobic pyszna miksturke z czosnku mleka i miodu 🤢 🤢 moze z ktoras sie podzielic ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdiześ te brzucholki sie pochowaly,Gosia tylko wieczorkiem wpadla na pieć minut,reszta pewnie śpi. wlaściwie nie wychodze z domciu ,kanapa tez juz mnie męczy,to raz po raz moge tu zajrzec 🙂Zresztą z przyjemnościa,to robie.Mam nadzieje,ze kryzys ktory przeszlam już nie wroci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jak bardzo jest niebezpieczny ale ja mialam taką zgage i przy tm kaszel,takie odruchy wymiotne,ze naderwalam brzuch,obniżyl sie i pewnie dlatego zafundowalam sobie pessar.Do tego doszedl sters związany ze śmiercią mojej mamy i masz babooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Ci Martuś,ze ten stres to ja sobie sama nie zafuddowalam ale moj tata.PO smierci mamy stał sie tak nieznośny i wyżywal sie na mnie na odleglośc.Facet nie zawal sobie sprawy co mi robił.On se nie potrafil dać rady,to wyrzywal sie na wszystkich,z tem ze rodzeństwo blisko,to można bylo sie odwrocić i wyjśc,a ja przez telefon wysłuchiwalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maludziu kochanie ide ogarnac kuchnie poki chlopakow nie ma bo potem beda i sie tam ryc co chwila 🙂 a pojechali do obi po jakies listwy przy suficie i gniazdko do internetu na przyszlosc jak mlody bedzie chcial komputer 😁i wroca i beda dzialac 🙂 tapety zerwane pokoj pusty wiec mysle ze pod koniec przyszl tyg pokoj bedzie gotowy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz,facet przez 58 lat byl obslugiwany na prawo i lewo.Wychowala czworo dzieci,a tata jak wracal z pracy,to wyciągal sie na kanapie i chrapal.Mama jak tylko pamietam pracowala zawodowo i zajmowala sie domem,Jak to robila,to nie wiem.Wszystko samiusieńka.
Teraz na tate spadly jej obowiązki.Najgoresz jest to,ze sam sobie musi gotowac i sprzątac.Ciągle gdera...gdyby mama widzial co ja jemmm.
Bratowa chciala mu nosić obiady,siostra wozil,ciągle żle,wiec sie dupą odwrocily.No to znow dzwoni i opowiada co jadl,ze jakies kun[pne pierogi albo w knajpiej jakiejs,a to nie to co mama gotowala i ona pewnie w grobie sie przewraca.Pomoc jednak nie daje sobie.Potem dochodzi wolny czas.Nie ma komu zrzędzić,wiec mysli co tam u mnie i nawijaaa,ze powinnam jeszcze pracowac,że moj syn gowno po studiach bdzie mial itd 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo jezusiu naprwde strasznie :/i najgorsze jest to ze nie mozna mu ostro powieddziec do sluchu bo to jednak ojciec:/ ale ja bym chyba z ta swoja niewyparzona geba dala czadu :/ bo jest niesprawiedliwy i jak moze wogole wciagac w to zmarla mame normalnie egoista i tyle przepraszam ze tak pisze ale tak mysle ale nie przejmuj sie najwazniejsza jestes ty i twoja rodzina bo z jego "gdakania" tylko nerwy chyba musisz sie nauczyc dla wlasnego dobra jednym uchem wpuszczac a drugim wypuszczac od razu 🙂buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej trzecio trymestrowe słoniatka 😁 kurde czuje sie jak słoń nawet spanie to dla mnie wyzwanie nie mówiąc o bólu kręgosłupa który ostatnio mnie dopadł 😮 i nie chce odpuścić i wiem że do 9 miesiaca nie odpuści bo to samo miałam przy Kamciu 🙂
Ale mam dzisiaj dobry humor dowiedziałam się że kolezanka straszna przeciwniczka dzieci bedzie mamusia koniec listopada początkiem grudnia i tak sobie Ją próbuje wyobrazić w tej roli i jakoś mi nie wychodzi 😁
Idę na jakieś zakupy popołudniu zajrze na brzuchola miłego dzionka 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamuśki! A tu znowu nikogo??
Ja od rana szaleję;p ściągnęłam do siebie siostrę, żeby się Kubkiem zajęła bo dosłownie mi na spodniach wisiał cały czas i nie chciał się sam niczym zająć.. A ja chwyciłam szmatę, odkurzacz i masę różnych specyfików (bo mój mąż nie jest normalny i musi mieć spray do tv, do szafki i stolika osobne mleczko, do luster i szyb piankę, itd, itd... 😜) i szaleję 😁 została mi sypialnia i łazienka.. no ale po 1 muszę odpocząć więc łazienkę zostawiam na wieczór a sypialnią się zajmę jak tylko Kuba mi ją zwolni bo chwilowo śpi;p A w pon liczę na ładną pogodę i biorę się za okna (dziś już nie dam rady - umyłam tylko te co widać z daleka, że brudne;p) i8 koszę trawnik 😁 ehh.. wreszcie się będzie przyjemnie mieszkało;p

A ze złych wiadomości - od mojego szaleństwa znów bolą mnie plecy;p
Mieliśmy kupić zmywarkę i dupa 😞 Pralka się wczoraj zepsuła...
I prawdopodobnie remont się nie skończy tak szybko.. siostra mojego chce nam kasę pożyczyć, żebyśmy ocieplili cały dom od razu (na razie jest tylko jedno piętro zrobione..) no i żeby te pieprzoną resztę okien wymienić. Boże.. kiedy to się skończy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...