Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc kobietki 🙂melduje sie na chwilke szczerze powiem ze nie mam kiedy do was zajrzec jak mały spi to musze w domku cos nadrobic i jeszcze moja scora tez potrzebuje mnie wiece chyba niz synus 🥴a tak pozatym to walczymy z kolkami i Ewcia jak ci sa zbedne kropelki to chetnie odkupie zaras do ciebie napisze smsa kolki masakra trzymaja go od 7 do 11 i wieczorem tez chociaz ostatnio wieczorkiem tak jakby troszke mniej a pozatym to jest mały głodomor cały czas by jadł i nic nie spał ale za to w nocy mi sie budzi tylko raz takze z bogiem sprawa chociaz w nocy odpoczywam 😉byłam ostatnio u Głowinkowskiej i bardzo ładnie przybiera na wadze i wazy juz 4100 🙃ide kobietki bo juz cos marudzi zajrze wieczorkiem miłego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój na macie leży 🙂
i wstawać próbuje łobuz! hehehe albo ciumkiem się bawi 🙂 wyjmuje go i wkłada do buźki:P

a garniturek do chrztu wyobraźcie sobie miał pożyczony z chłopca, który jak w nim chodził miał 11 m-cy 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
A mój na macie leży 🙂
i wstawać próbuje łobuz! hehehe albo ciumkiem się bawi 🙂 wyjmuje go i wkłada do buźki:P

a garniturek do chrztu wyobraźcie sobie miał pożyczony z chłopca, który jak w nim chodził miał 11 m-cy 😁 hehehe

Tez oglądalam takie garniturki i nie byly drogie ale doszlam do wniosku,zx ze to tylko bedzie na raz, wiec kupilam muche koszule ,kurteczke ,iSpodenki sztruksowe mialam w domu. Czapeczke zrobila moja siosrta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Marita ale twój już ładnie siedzi 🙂 mój czasami siądzie jak się trzyma czegoś 🙂

probowal od 6 miesiecy,teraz siedzi,probuje w kojcu wstawac,chwyta sie koleczek do wstawania,a w lożeczku chwyta za szczebelki i wstaje.Lożeczko mam na samym dole już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
GoGr napisał(a):
A mój na macie leży 🙂
i wstawać próbuje łobuz! hehehe albo ciumkiem się bawi 🙂 wyjmuje go i wkłada do buźki:P

a garniturek do chrztu wyobraźcie sobie miał pożyczony z chłopca, który jak w nim chodził miał 11 m-cy 😁 hehehe

Tez oglądalam takie garniturki i nie byly drogie ale doszlam do wniosku,zx ze to tylko bedzie na raz, wiec kupilam muche koszule ,kurteczke ,iSpodenki sztruksowe mialam w domu. Czapeczke zrobila moja siosrta 🙂


no mi też szkoda było na raz więc pożyczyłam od koleżanki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...