Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😠Gocha wpierdol chcesz dostac?????
Magda ja wiem co jej sie do gory nogami wywrocilo-MOZG 🤨 😜 😜
Dobrze ze sie odezwalas pito jedna i pisz tu szybko co sie z toba dzialo i co sie dzieje w woim zyciu powaznego?Mialam do ciebie eska napisac ale oczywiscie zaraz po sniadaniu padla mi bateria a nie wzielam ladowarki do rodzicow a nie cncialam zeby konrad specjalnie po nia jechal
Moze w ciazy jestes??? 🤪 😜
Ok Goska ochrzaniona 😜 to jak tam po swietach laski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
u mamy bylismy i odpoczelam w koncu bo kazdy mi bawil maluszka i go rozwydrzyli nie chce nam sam zasypiac bo tam go nosili trzeba bedzie uczyc od nowa hihihi



uuuuu przekichane no mój jak na razie zasypia przy cycku 😁 ciekawe co będzie jak cycka braknie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza super ze nick juz probuje ale to chyba troche za wczesnie tym bardziej ze on tez jest troche grubaskowy tak mi lekarz ortopeda mowil ze nie mozna stawiac dzieci ze musza same probowac najpierw a dopiero potem im pomagac bo jednemu sie nic nie stanie a drugiemu mozna uszkodzic powaznie bioderka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a roznie z indykiem, z kurczakiem, z wolowina nie lubi z zoltkiem juz mu tez dawalam z kaszka manna, z rybka, z brokulami,pomidorami, tylko nie chce jesc tych grudkowych obiadkow narazie mu sie cofa mam nadzieje ze zacznie je jesc normalnie do moj blender nie umie tak czysto zmiksowac na gladka papke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...