Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
magda123 napisał(a):
dzisiaj zaplanowałam ugotować młodemu barszcz czerwony ale jak mam buraka pokroić jak wczoraj sobie pazurki zrobiłam 😞 🥴

ja zawsze pyrki, buraki i inne gady w foliowych rekawiczkach


no ja miałam rękawiczki ale w nich kiedyś kibel myłam ☺️ to już raczej ich nie użyję to obierania buraka a do sklepu iść mi soę nie chce bo mam lenia w dupie 😁

a na obiad robię skrzydełka i mam wczorańszą zupę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pod względem jedzenia to naprawdę jest wybredny 😉 ale ja go tego nie nauczyłam tylko jego mamusia a ja mam problem co gotować ,żeby nie jeść tego codziennie 🙂bo tamta nic nie robiła tylko codziennie schaby na obiad 😮

mój misia molestuje 😁
Marta wklej jeszcze raz ten link 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
sorki bylam przeniesc spiacego mlodzimierzka do wyrka 🙂
madzia po co spodobala ci sie???hheeh
http://zdrowie.onet.pl/fotogalerie/chce-zostac-najciezsza-kobieta-na-swiec,4242054,0,foto-male.html


tak chce tak wyglądać 😁 😁 😁 ciekawe kiedy to będzie możliwe podobno teraz tęgie są w modzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziek 🙂 przekaze mu brafka jak wstanie hihih dalam mu wczoraj caly sliczek na raty i dzis jeszcze nie robil kupki wiec czekam az sie obudzi moze bedzie w koncu normalna bo jak nie to do apteki bede leciec po cos bo to chyba nie jest normalne zeby on od paru dni robil kupe jak plastelina i to taka ciemna
Madzia tegie w modze?? Kurde to j popelniam jakies foo pa heheh ze sie odchudzam 😁
Gosia a co twojego meczy zatwardzenie dalej? sprobuj z ta sliwka a jak nie to bedziemy kombinowac dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta poczekaj do wieczora powinna mu śliwka ruszyć brzuszek 🙂 hehheh ja z nią niestety mieszkam 4,5 roku 😠 i chuj mnie trafia ale cóż zrobić

znalazłam jedną rękawiczkę na drugą rękę założyłam woreczek śniadaniowy i dałam rade burakowi jednemu pokroiłam go 😁 😁 😁 😁obrałam i do gara wstawiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...