Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj cisza tu rzeczywiście bo prawie za 2 dni tylko 4 strony do nadrobienia;p
wczorajsze zakupy powiedzmy udane 😉 kupiłam 2 pary spodni (długie - ciążowe rurki (u nas strasznie trudno takie znaleźć:/ same szerokie nogawki.. i króciutkie - tak odpowiednio do pogody 😉) dodatkowo gratis dostałam 2 pasy ciążowe;D i już mieliśmy iść dalej na sklepy.. Grześ nawet odniósł moje walizki,żeby nam wygodniej było i ja nawaliłam... dwa kroki i czuję, że się przewracam:/ nie mam pojęcia co się stało ale opadłam z sił i ledwo się na nogach trzymałam... więc zakupy skończyły się na spodniach...

a dzisiaj? wróciłam wcześniej z pracy, skosiłam trawnik, wstawiłam pranie i wk.... się:/ nie wiem jak to się stało ale kupiona tydz temu biała letnia bluzeczka zamieszała się z ciemnymi rzeczami;( nie muszę chyba mówić, że już nie jest biała... zdenerwowałam się i niewiele trzeba było.. znów mnie boli podbrzusze:/ masakra.. jeszcze ciągnie się za mną to prawo jazdy.. nie mam czasu, sił..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu nie przejmuj się prawem jazdy, wszystko jest do zdania.Ja też sobie nerwy tym psułam ale nie warto. Prawo jazdy mam w portfelu już od prawie roku autem jeżdzę codziennie a pomógł mi spokój i opanowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochana wiem że teraz płaczesz i zastanawiasz się dlaczego tak się stało ja to wszystko przezyłam na pewno lekarz powiedział Ci ze dzidziuś będzie operowany zaraz po porodzie zobaczysz zoperują maluszka i będzie zdrowy nie możesz się poddawać bądz silna dla swojej kruszynki bo ona Cię bardzo potrzebuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria - nie stresuj się na zapas.. tak jak Marta mówi małe szanse, że może coś być nie tak.. córka mojego kuzyna też to miała, zaraz po porodzie miała operację - dzisiaj ma 6 lat i nikt już prawie nie pamięta, że coś było nie tak.. będzie dobrze!! Wszystkie tu mocno trzymamy kciuki i wierzymy, że będzie ok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ PRZYSZŁE MAMUSIE 🙂 🙂 🙂

DARIO SKARBIE I JA MÓWIĘ ŻE MALEŃSTWO ZOPERUJĄ I WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE 🙂 NIE ŁAM SIĘ KOCHANA CHOĆ WIEM ŻE TO NIE JEST TAKIE PROSTE 🙂
ŁAP BUZIOLA NA POCIESZENIE 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...