Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiem wiem wszystko jest lepsze od tych złych wieści ale zobaczysz za 3 tyg będzie szczęśliwa wiadomość że Dzidzia zdrowa oprócz tej wady którą można zoperować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria - jakie śliczne zdj - takiego jeszcze nie widziałam.
Powiem Ci tak - skoro schorzenie jakie ma Twoja dzidiza zazwyczaj ma koło siebie wiele innych to trzeba mocno wierzyć, że okaże się faktycznie jedynym. Przynajmniej lekarze wiedzą co jest, wiedzą co robić. Po operacji już wszystko będzie w najlepszym porządku 😉 😉 My tu mocno trzymamy kciuki za Ciebie i maleństwo i czekamy na dobre wiadomości!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a ile macie lat, że ciąża spowodowała takie "bum"???
u mnie jedynym problemem (jak zaszłam w ciąże miałam 19 lat) było dla mamy, że będzie stara;D ale to pierwszy szok - potem radość i tak do teraz 😉 jak widzą Kubę to szaleją ze szczęścia 😉 Wam tego samego życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu mój dzisiejszy brzuszek 😉 rośnie jak szalony (ja razem z nim) a tu nawet półmetka nie ma;p
Tak bardzo chciałabym wiedzieć, że tam w środku wszystko jest w porządku...

[URL=http://img709.imageshack.us/i/jjjjei.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/564/jjjjei.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my jesteśmy Monia (mogę tak do Ciebie mówić?? mam siostrę Monikę i pewnie by mi się tak wyrywało;p) z tego samego rocznika;D ja za tydz kończę magiczne 21;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z 1990 Gosiu więc w sierpniu skończę 20. A było takie bum bo byłam zawsze taka grzeczna nie przynosiłam problemów aż tu nagle narzeczony 32 lata no i dzidziuś . ALe nigdy niczego nie będę żałowała bo za tych dwoje oddałabym życie... Muszę Wam się dziewuszki pochwalić. Przed chwilą leżałam na kanapie oglądałam "pierwszą miłość" i miałam rączkę na brzuchu mały tak mocno kopnął dwa razy że aż pod ręką poczułam nigdy tak mocno nie kopał. Aż się poryczałam ze szczęścia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 20 skończyłam 2 m-ce przed urodzeniem Kubusia 😉 w prawdzie do najgrzeczniejszych zaliczyć mnie nie można było (jak kot chodziłam swoimi drogami nie licząc się przy tym z nikim - w końcu to moje życie;p "bla bla") to raczej w domu mi ufali;p Co najśmieszniejsze Grześ oświadczył mi się dokładnie tydzień przed tym jak dowiedziałam się najpierw ja, potem też on, że jestem w ciąży;D Cholernie się bałam im powiedzieć, bałam się tego rodzinnego "BUM".. ale reakcja była w porządku, nawet śmieszna trochę;D mama mi powiedziała: "a ja mu tak ufałam..." ja jej na to "Ja też mamo...";p;p no tyle, że Grzesiek jest ode mnie tylko 4 lata starszy... bo czasem na różnicę wieku też różnie reagują..

A.. Martuśka - zazdroszczę tego kopania, zazdroszczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień w środę mam usg 😉 kurczę.. cały czas liczę, że tym razem dziewczynka - taki mieliśmy od początku plan - bo Kuba to taka zaplanowana wpadka 😉 Najpierw miał być chłopiec, teraz dziewuszka;p Ostatnio mała się tyłkiem wypięła więc jest samozwańczą dziewczynką na razie 😉

i kiedyś tam jeszcze jedno bobo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to buzia mojego Tymcia ale ma zadarty nosek 😉
[URL=http://img266.imageshack.us/i/b7f399df4c.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8826/b7f399df4c.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na studiach babka od psychologii właśnie stwierdziła, że idealna para to jest jak facet jest 4 lata starszy 🙃 🙃

Martuśka, powiem Ci, że masa dziewczyn powinna nam zazdrościć - ja dzisiaj nie wiem co bym robiła.. pewno9 dalej szlajała się po barach, piła litry alkoholu (już nawet ojciec posądzał mnie o alkoholizm;p) i nie rozstawała się z papierosem.. (paliłam 5 lat:/).. a teraz?? mamuśka pełną parą! i to z powołania;D ja się śmieję, że mi się rodzenie spodobało 😉 I tak naprawdę dopiero teraz czuję, że jestem na swoim miejscu i żyję tak jak powinnam 😉 Dopiero teraz jak mam Grzeska, Ku8bę i małą w drodze czuję sens mojego życia 😉 Drugi raz postąpiłabym tak samo - "zrobiłabym sobie dzidziusia" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś - uwielbiam takie fotki;D piękny maluszek, no piękny po prostu! 😉

Moniś - ja byłam pierwsza metalówa mojej mieściny;D szatan pierwsza klasa;p muzyka, styl - całe moje życie... znienawidzona przez nauczycieli i mnóstwo innych;p mniej znienawidzona w swoim gronie;p oj jak znajdę na starym kompie jakieś zdj;p to Wam pokaże;p ale teraz nikt by mnie nie poznał - dziecko mnie odmieniło.. powoli rezygnuję z czarnego, wskakuję w sukienki.. niestety brakuje mi czasu na muzykę.. mój ukochany KoRn to już najwyżej mi się śni;p;p i czasem za tym tęsknie, brakuje mi tego.. ale nie żałuję, że jest jak jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym nie cofnęła czasu, niektózy mówią że sobie zabrałam młodość ale ja na takich ludzi patrzę spod byka poprostu bo wiem że zawsze chciałam mieć dziecko jako młoda mama. Dodatkowo mam ukochanego który za mną w ogień by skoczył niedługo mąż z któym rozumiemy się w 100 % i wiem że to on jest moją drugą połówką. Ja jestem bardzo humorzasta i fochuję się nad wyraz często czasem jestem nieznośna, ale on pokochał mnie taką jaką jestem i za to go kocham że nie chciał mnie zmieniać tylko trzyma nerwy na wodzy i zawsze idzie na kompromis ze mną, ustępuje i godzi nas. Bo jakby był drugi taki uparty jak ja to byśmy się pozabijali 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym o sobie czytała;p a zawsze myślałam, że jestem jakaś dziwna, że chcę mieć dziecko a mam dopiero tyle lat;p Poza tym.. jak pomyślę jaką młodość sobie zabrałam. .to z całym szacunkiem ale wolę być już stara;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie mogę doczekać tego Malca i wiem że będzie moim oczkiem w głowie a później już tylko dziewczynka albo bliźnięta i będę w niebo wzięta 🙂 Tylko boję się porodu to jest jedyny ból 😞 Nie wiem czego mam się spodziewać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...