Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziękuję Gosiu, jutro już będę najszczęśliwsza bo będę przy K. cały tydzień bo bierze urlop, nie będzie jak bawoł zapierdzielał od rana do nocy za te same pieniądze 😠 Szukamy czegoś lepszego dla niego a jak nie to zobaczymy co mu da jak przyjdzie po urlopie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekst tatusia przed chwilą" Marta idź z nim na spacer"
- "przecież widzisz że jem"
-"no i co, to zjesz później"
To ja ciężarna mam nie zjeść kolacji bo.. ah szkoda słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale męczący ten dzień, koleżanka mnie wyciągnęła na spacer pod taką sporą górkę i dyszałam i do tego to popoludnie w kuchni no i ta nerwówka. Marzę o wannie i kąpieli z pianą ale to tylko marzenia skoro ma się prysznic 😜 Ale na mieszkanku nowym będę miała wannę narożną 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe oj mnie to niedługo czeka, jutro pewnie też to będę przeżywała, tyle że ja jestem w tej złej sytuacji że K. ma rzut beretem do pijalni a jak idzie tylko po piwo to schodzi mu 40min do godziny . to już by zdążył dwa piwa wypić 😠 Ale cóż już się do tego przyzwyczaiłam ale jak przegina to protestuje nie odzywaniem się do niego i skutkuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 😉 jak tam??
widzę Marta, ze z rodzicami swoje przechodzisz.. współczuje i cierpliwości dużo życzę 😉 Ja jak się tylko dowiedzieli, że jestem w ciąży miałam pozwolenie na wszystko;D nie dość, że skakali koło mnie jak koło jajka to jeszcze ojciec chodził za moim mężem mówiąc "spokojnie.. wytrzymasz to jakoś" 😁

Gosia - gratulacje dal Kamilka 😉 a Twojego zdj nie zobaczyłam... nie wiem czemu nie otworzyło się;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Gosiu katorgi ale jeszcze troszkę 😉 Ja mam taką ochotę na piwko z sokiem ale jakoś boję się wypić 🤨 Choć niektórzy twierdzą że jednym piwem nie zrobię krzywdy dziecku ☺️ No ale na zimne lepiej dmuchać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet dość 😉 po małych kłopotach w końcu zdecydowałam się pójśc do fryzjera;D i wreszcie pozbyłam się rozdwojonych końcówek i tych cholernych odrostów;D cieszę się tymi włosami jak murzynek bateryjką;D hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś ja też bym się piwka napiła, wódeczki;p;p hehe ale czytałam kiedyś, że udowodniono, że nawet malutki łyk już zostawia jakieś zmiany w organizmie dziecka (maleńkie ale jedna plus następne). Mnie nikt nie przekonał w pierwszej ciąży i teraz tym bardziej 😉 TYyle dla dzieciątka można się poświęcić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że tak ja rzuciłam papieroski dla Małego od 14 lutego nie palę 🙃 i jestem z siebie bardzo dumna, ale przychodzą chwile zwątpienia kiedy jestem zła i mówię że po porodzie będę paliła bo w nerwach mi tego brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie co dziewczynki, od paru dni mam takie dziwne uczucie jak sie budze, czuje straszne kołatanie serducha, tak wali, że az mi brzuch nawet podskakuje, a myśle, że michas to nie jest. Dziś tak słabo sie czułam, że nie mialam siły nic robić, może to ciśnienie mam za niskie albo coś, bo jak wypiłam kawke to mi sie troszke polepszyło, co o tym myślicie?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...