Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

haha! a myślisz Pilar, że w małym mieszkanku z mamą lepiej niż w dużym z teściową? Za mało miejsca na dużo osób to za duże pole do spięć.. niestety...

Marta zazdroszczę Wam tego mieszkania.. też bym chciała;p a tu zostaje remontowanie tej starej rudery..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂 a ja niby mieszkam z mezulem na mieszakniu niby po jego rodzicach ale i tak i tak przez te dwa lata jak jestesmy hajtnieci to tesciowa przyjezdzala na 2,3 albo 4 miesiace i to dwa razy w roku wiec w sumie to sami ale nie do konca ale nie narzekam bo tesciow mam swietnych i zawsze pomagaja jak trzeba a i pogadac jest z kim jak co 🙂a jakby nie bylo zawsze mogli bysmy tez mieszkac z moimi rodzicoami bo tez sa swietni i pomagaja ale sie nie wtracaja wogole wiec akurat starsi udali nam sie super 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde wam tez sie te wasze malizny w brzuszkach tak wierca ponizej pepka? bo mi nie dosc ze dokuczja takie lekkie skurcze to jeszcze do tego czuje dokladnie malego pod reka tak sie wykreca tam nie wiem czy glowka i czy barkiem auuc az mi sie juz dzis plakac chce jakiegos dola lapie normalnie jeszcze ta cipka bolaca ehhh 🤨 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko wolałabym na swoim... widzę w sobie całkiem inną żoną, matkę i w ogóle;p jak nie ma teściowej i jak jest. Zdecydowanie wolę tą bez teściowej 😉 Chociaż pomimo wszystko nie uważam, że jest to zła kobieta;p po prostu - ma swoje zagrania, jest dla mnie wciąż obca osobą.. nie bardzo umiem się do niej przyzwyczaić;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martunia nic się nie martw - może dzidzia ma takie ruchliwe dni 😉 Kuba jak mnie kopał to czasem aż płakałam z bólu;p poczekaj co będzie dalej 😉
a powiem Ci, że powinnaś się cieszyć z tego, że Aleks taki ruchliwy bo zwykle później takie dzieci są baardzo żywotne 😉 Mały może się np. bawić pępowiną a jest już duży więc możesz to odczuwac jako takie męczące, nieustające ruchy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem Gosiu ja sie bardzo ciesze ze on sie tak rusza i od rana mi wykreca brzuch we wszystkie strony 🙂 tylko ze ogolnie jakos lapie dolka i ciagle ryczec mi ise chce wiesz hormonki 🤨 no i troche sie martwie ta bolaca psiuta 😜bo ktos mi nagadala ze moze sie rozwarcie robic no ale jakby tak bylo to przeciez napewno bolalo by bardzo a nie tak delikatnie ehh juz sie nie umiem doczekac tego pazdziernika jak bede go miala uz przy sobie a jeszcze bardziej tego 4d jak mi lekarz powie ze wszystko jest git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rozwarcie;p chociaż ja nie pamiętam czy mnie bolało ;p;p hehe

Ale mówię Ci - ja też miałam takie uczucie przy Kubie jakby mnie tam kopał tak boleśnie od środka a czasem to tak bolało, że ruszyć się nie mogłam;p

A doła nie łap - bo po co? Ja za to mam lenia.. i taka wyjebana za przeproszeniem się czuję;p niby całą noc przespałam a jestem tak zmęczona, że szok.. Miałam sprzątać dzisiaj bo Kubę do mamy dałam i nie ruszyłam nic.. cały dzień tylko siedzę;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ide dokonczyc obiad bo mezo mi ziemniaki obral a ja tylko kotlety dorobie i walne sie w kme bo normalnie oczy mi sie na siedzaco zamykaja chyba przez te zarywane nocki 🥴 ide nie bede smecic wpadne wieczorkiem mam nadzieje ze z lepszym humorkiem buzki milego popoludnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Gosiubo faceci to są niedomyślni... I uparci a widzę że twój jest uparty jak osiołek 😠 Nie martw się nic ja też jakiś mam humorek do dupci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie dziewczyny - rodzimy takich cudownych chłopców a co z tego wyrasta?? facet jak każdy inny;p

posprzątałam trochę 😁 już mi nie jest tak głupio, że cały dzień leseruję;p
A mój - głupek jeden;p - nabił mi wczoraj sinika pod kolanem;p zapomniał, że jak już się bijemy to tylko ja mogę uderzać mocno;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tato mnie dołuje że nie widzi nas jako przyszłych rodziców bo nawet do połowy miesiąca nie dotrwamy, a Krzysiek jeszcze nie dał znać dziś że żyje, ja jestem u rodziców i nie wiem czy załatwił pieniądze żebym miała na benzynę chociaż do niego czy kolejne dni u rodziców się szykują... A do tego mam wszystkie kosmetyki i rzeczy u niego 😠 Nawet szczoteczki nie wzięłam ze sobą bo myślałam że przyjechałam tylko na pilnowanie małego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Independent_19 napisał(a):
Tato mnie dołuje że nie widzi nas jako przyszłych rodziców bo nawet do połowy miesiąca nie dotrwamy, a Krzysiek jeszcze nie dał znać dziś że żyje, ja jestem u rodziców i nie wiem czy załatwił pieniądze żebym miała na benzynę chociaż do niego czy kolejne dni u rodziców się szykują... A do tego mam wszystkie kosmetyki i rzeczy u niego 😠 Nawet szczoteczki nie wzięłam ze sobą bo myślałam że przyjechałam tylko na pilnowanie małego 🤨

Marta to nie ojciec ma Was widzieć jako rodziców;p Moja teściowa też się zawsze śmieje, że sami jesteśmy jak dzieci - to Wy macie czuć się rodzicami 😉 i jeśli Wy siebie w tej roli widzicie to znaczy, że będziecie odgrywać tę rolę najlepiej jak tylko potraficie!! Takie moje zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
Gocha dobre.. heheh jak to jest wiesz moze dlatego ze naszych mezow nasze tesciowe wychowywaly z naszymi szkrabami bedzie inaczej bo my madre babki jestesmy i bedziemy im tluc do glowy szacun dla kobiety 😜


Ostatnio kiedy poszłam do parku z Kubą była pewna pani z synkiem. Akurat zbierali się do domu. Chłopiec podszedł do mnie, powiedział "do widzenia" i pocałował w rękę 😁 wiecie jak to uroczo wyglądało?? Żeby takie i tego typu zachowania zostawały na starość to by było cudownie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
Gocha dobre.. heheh jak to jest wiesz moze dlatego ze naszych mezow nasze tesciowe wychowywaly z naszymi szkrabami bedzie inaczej bo my madre babki jestesmy i bedziemy im tluc do glowy szacun dla kobiety 😜


Ostatnio kiedy poszłam do parku z Kubą była pewna pani z synkiem. Akurat zbierali się do domu. Chłopiec podszedł do mnie, powiedział "do widzenia" i pocałował w rękę 😁 wiecie jak to uroczo wyglądało?? Żeby takie i tego typu zachowania zostawały na starość to by było cudownie 😁


Ej to mały dżentelmen ja cie ale to musiało być miluśkie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
no ciekawe ile wytrzyma zobaczymy bede pisac na bieżąco nawet zapytał czy ja zjem 😜
Martus kochana mam wyrzuty sumienia że to przeze mnie humor Ci sie zepsuł 😞


I Ty narzekasz na własnego męża?? A on jedyną mrożoną pizzą chce się z Tobą podzielić! Tak o Ciebie dba!;p;p Ty niedobra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
GoGr napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
Gocha dobre.. heheh jak to jest wiesz moze dlatego ze naszych mezow nasze tesciowe wychowywaly z naszymi szkrabami bedzie inaczej bo my madre babki jestesmy i bedziemy im tluc do glowy szacun dla kobiety 😜


Ostatnio kiedy poszłam do parku z Kubą była pewna pani z synkiem. Akurat zbierali się do domu. Chłopiec podszedł do mnie, powiedział "do widzenia" i pocałował w rękę 😁 wiecie jak to uroczo wyglądało?? Żeby takie i tego typu zachowania zostawały na starość to by było cudownie 😁


Ej to mały dżentelmen ja cie ale to musiało być miluśkie 🙂 🙂 🙂


Było;D a ja z szoku jeszcze długo wyjść nie mogłam;p Swoich muszę tak samo nauczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe Gosia jutro przygotuj taki super wypasiony obiad ale oczywiscie dla jednej osoby 😁 😁 ale wspolczuje moj jest identycznie uparty i zawziety i nawet jak zrobi zle to caly dzien sie nie bedzie odzywal i mial wszystko w dupie a ja moge pasc jak kawka w drugim pokoju czy lazience i nawet by sie nie zaiteresowal:/ ale chuj im w dupe !!!Mamy siebie i brzuszki inasze skarbeczki a oni i tak juz teraz sa na straconej pozycji 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...