Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no właśnie nie zjadłam dużo bo mi się nie mieści;p;p
Dziopki ja też uciekam.. idę się wykąpać zanim mamy przerwę w burzy bo potem się będę bała 😞
Branoc 😉:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo jestem ostatnia wczoraj i pierwsza dzisiaj 🙂 cierpie na bezsennosc 😞 w nocy budzilam sie co chwile a od 4:30 lezalam jakstruta i sluchalam jak sie szykuja do wyjazdu moje robaczki 😞 teraz bede sie martwic do jakiejs 14,15 az dojada i dadza znac 🤪 nic ide zaatakowac kuchnie zrobie sobie jakas mietke moze pomoze 🙂 a maly szaleje odkad sie obudzilam chyba mu sie udziela poddenerwowanie mamusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się cieszę, że w tej ciąży nie mam problemów ze snem;D śpię nawet lepiej niż zwykle;D

A tak w ogóle to wpadłam tylko się przywitać i lecę okna myć 😁 w końcu muszę to zrobić bo jak ocieplali to tak nasyfili, że szok.. w tyg mi się nie chciało ale teraz to już muszę.. Za tydz w niedziele robimy "kinder party" więc nie chcę okien zostawiać na sam koniec, a głupio tak świecić brudem przed gośćmi;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski, szaleju sie nachlałyście 😁 Wy już od 6 tej rano,Matko i Córko.Martuś wspolczuje Ci serdecznie,bo jeszcze niedawno mialam takie przeboje między 2 gą ,a 6 tą rano buszowalam po necie aby nikogo nie przebudzić.Bezsennośc odeszla,a inne gówna przyszły w to miejsce,coż...Wziełam teraz fenoterol i zaczynam sie śmiesznie czuć.Zaraz pojawią sie delikatne 😁 hertz klekoty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gośka...Ty to naprawdę jesteś przebojowa z tą ciążą.Nic tylko podziwiać.Maleńkie dziecko,dom,ogródek na Twoich barkach ale jak masz sily,to super.Najważniejsze,ze dobrze sie czujesz,a gory przeniesiesz.Na początku może będziesz miala troszke cięzko z dwoma maluchami,ale potem zobaczysz jak dzieci z małą róznicą wieku świetnie sie wychowują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maritko ja się cieszę, że będzie między nimi taka mała różnica 😁 i dziękuję Bogu, że tą ciążę tak fajnie znoszę bo mogę wszystko robić i nie przejmować się zbytnio 😉
Kurde.. wścieknę się.. zaczęłam zdejmować firanki i to co zobaczyłam przeszło moje wszelkie oczekiwania.. Kuba tak szarpie za firankę, że powoli tracimy karnisz:/ już prawie się wyrwał z jednej str 😞 widać ktoś na górze stwierdził, że remont jaki zaplanowaliśmy to za mało i pomaga nam rozszerzyć plany... wkurzyłam się..

Pranie się kończy więc idę pozdejmować firanki do końca, powiesić jedno i załączyć drugie 😉 no i szorowania okien ciąg dalszy 😉 Teściowa musiała Kubka na spacer wziąć bo musiałam go trzymać na rękach bo chciał myć ze mną;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety ja sie za takie sprzątenie nie biore,wogole to czulam sie jak inwalidka.Wczoraj powiedialam dość.Wylazlam z łozka,zrobilam sobie kąpiel z wszystkimi przyjemnościami i ubralam jak czlowiek.Powiedzialam wyrkowi do zobaczenia wieczorem 😁.Fakt,ze łazilam po chacie jak ten obibok,bo wiele zrobic nie potrafie.Mowie niech sie dzieje,co chce, nie dam sie zwariowac.Zawsze bylam energiczna,a teraz...masakraa.Nie,to nie dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuszki dospalam troszke 🙂 zasnelam o 7 i wstalam o 10 wiec sie troche zregenerowalam 🙂 moi dzwonili sa juz w Nowym miasteczku wiec jakies 150 km do gorzowa im tylko zostalo 🙂 Tesciowa szczesliwa bo dalam jej tuz przed wyjsciem o 4:30 zegarek ktory kiedys sobie kupilam ale ma takie szafirowe serca oblane srerem i tak na niego lupala a mi sie wydal ciezki i jej go sprezentowalam w sumie nowiutkiego 🙂 i teraz jak moj dzwonil to krzyczala ze baardzooo dziekuje ale ona wie ze dostala go za caloksztalt bo naprawde razem z tesciem pomogli nam strasznie :0 zresztat tak mjak moi rodzice 🙂 wiecie co ?? stwierdzilam dzis ze jestem szczesciara 😁 😁 😁 mam jakis hajowy humor 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwa na kakao i idę dalej sprzątać 😁 Przegięłam z proszkiem do prania albo nie wiem z czym ale już 3 raz płukanie robię a pralka pełna piany 😁;p;p

Słonko zaczyna przygrzewać a ja zaczynam dostawać lenia;p Trza się brać bo nigdy nie skończę;p a jak sobie jeszcze pomyślę, że młody się obudzi i znowu nie będzie różnicy to mi słabo;p

Jak tam dziewuszki sobota mija?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Gocha 🙂 u mnie powoli odkad wstala laze jak cien po domu a chcialam skoczyc do galerii bo podobno sa fajne i niedrogie ciuszki dla maluchow 🙂 a za dwie godz ma byc po mnie tata wiec chyba musze sie sprezyc 🙂 A ty widze szalejesz?? Ja sobie okna zostawiam po remoncie bo teraz je umyje a io tak mi je upackaja jak beda wykanczac pokoj i pewnie balkonu tez nie oszczedza jak beda cos tam przycinac wiec daje na luzz narazie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety już muszę... ostatnio bałagan mi strasznie zaczął przeszkadzać.. W sumie to nie wiem co jeszcze przy kompie robię;p zamiast wykorzystywać fakt, że młody śpi i mam chwilę spokoju;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja teraz lece pod prysznic, szybki makijaz maskujacy te dupne wory pod oczami i lece do tej galerii to jakies 4 km wiec musze wyjsc tak zeby tam zdazyc wejsc rozejrtzec sie ewentualnie cos kupic zeby tata nie musial dlugo czekac wystarczy ze to ma z mama i mlodsza siastra raz na jakis czas 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a bedzie z pracy wracal wiec tym bardziej nie bede go wkurzac bo wiesz chlop glodny to chlopek zly 🙂 a brzuszka nie ma co zabardzo wykorzystywac do ukojenia meskich nerwow bo zaniedlugo go juz nie bedzie i co wtedy 😁 😁heheheh Milego dnia Gosiu wskocze u rodzicow na netka i zobacze czy cos tu sie bedzie dzis dzialo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...