Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a idź diablico 😉 ja też już uciekam bo mi łeb pęka.. może z tej okazji zasnę lepiej niż zwykle jak mojego nie ma;p
a tak w ogóle to zapomnaiłam Wam napisać... cycki mnie bolą 😁;p;p szlag by to trafił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski wczoraj mialam wpasc ale padlam jak kawka juz przed 21 a dzis wstalam z takim bolem plecow zreszta jak wstawalam w nocy do kibbelka to mnie co chwila brzuch jak na okres bolal juz myslalam ze cos sie bedzie rozkrecac i tak sie wystraszylam ze chyba z tego strachu mi przezlo wic to pewnie bole przepowiadajace byly 😁
GoGr nie wierze i Ciebie cos w koncu zaczelo bolec ty twarda jak skala?? 😁 Zartuje nie zebym sie cieszyla ale wiesz teraz jezeli chodzi o dolegliwosci ciazowe tojest komplecik narzekajacych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde u mie wlasnie ktos na klatce serenade odwala yhh juz mam dosc tych meneli z 4 pietra mieszka tam taki koles u ktorego non stop sa imprezki i co chwile dziwne rzeczy sie dzieja naprzyklad ostatnio mielismy deszcz z ciuchow przez okno a ja mam pod oknm drzewko i wygladalo jak choinka na swieta 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
kurde u mie wlasnie ktos na klatce serenade odwala yhh juz mam dosc tych meneli z 4 pietra mieszka tam taki koles u ktorego non stop sa imprezki i co chwile dziwne rzeczy sie dzieja naprzyklad ostatnio mielismy deszcz z ciuchow przez okno a ja mam pod oknm drzewko i wygladalo jak choinka na swieta 😁 😁 😁


dobrze ,że ci na balkon jego ciuchy nie pospadały 🙂 bo jakby twój zobaczył to by pomyślał,że jaki kochanek przez balkon uciekal i nie zdążył się ubrać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no teraz biegaja po schodach i po 3 pietrze bo mieszkam w bloku z dwoma pionami i jest przejscie z jednego do drugiego na 3,6 i 9 pietrze a ciuchy z okna rzucali nie z balkonu. Ale powieem ci ze jestem przerazona jak to bedzie jak bedzie maluszek a oni beda tak ryja darli to pojde i powybijam 😠 😠 pieprzona degrengologia 😠 😠 ale niedawno byli panstwo ze spoldzielni mieszkaniowej i przeprowadzali taki chocby wywiad srodowiskowy z mieszkancami wiec moze cos zadzialaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
no teraz biegaja po schodach i po 3 pietrze bo mieszkam w bloku z dwoma pionami i jest przejscie z jednego do drugiego na 3,6 i 9 pietrze a ciuchy z okna rzucali nie z balkonu. Ale powieem ci ze jestem przerazona jak to bedzie jak bedzie maluszek a oni beda tak ryja darli to pojde i powybijam 😠 😠 pieprzona degrengologia 😠 😠 ale niedawno byli panstwo ze spoldzielni mieszkaniowej i przeprowadzali taki chocby wywiad srodowiskowy z mieszkancami wiec moze cos zadzialaja


może sprint robią 😁 a poza tym ,żeby go eksmitować muszą mu dać lokum zastępcze 😉 inaczej nici no i jeśli regularnie opłaca czynsz i rachunki to też nic z tego przynajmniej w Cze-wie jak jest 😜 a maleństwo jak nauczysz od początku spania w hałasie to mu nie bedą sąsiedzi przeszkadzać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no z tego co wiem to mieskanie nalezy do jego matki ktora lezy w dosc ciezkim stanie w Gorzycach rak pluc czy cos tedy i jej corka probuje to jakos zalatwic zeby tego swojego braciszka stad wyjebac za przeproszeniem zeby moc to mieszkanie sprzedac narzie nie wiem jak to sie rozwija pozyjemy zobaczymy tyle wiem od pani ze spoldzielni a malego wiem ze nie mozna uczyc ciszy ale wiesz bez przesady jak ci tak zaczynaja drzec o 23,24 albo dzwonic na domofon(idzie odlaczyc wiem) albo jakas najebana pizda z tej imprezki probuje ci wlezc do domu wieczorem tak mialam kiedys moj poszedl na 5 do kumpeli robic kompa no i wyszedl zaraz ktos puka myslam ze on otwieram a utu stara zajechana blondyna cos belkocze i mi sie pcha na chate 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe dobre pytanie ale nie wiem 😲 😮 a masz biegunke czy co? Witaj Madziu ja mam juz wszystko przygotowane bo teraz to nie znasz dnia ani godziny 😆 Marta ja jak zaczełam rodzić to miałam skórcze najpierw co 10 minut potem czesciej i pojechałam jak miałam co 3 minuty a wszystko inne rozkręciło się w szpitalu wiec nic w domu nie zaobserwowałam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no nie czuje zeby cos sie zaczynalo bynajmniej mysle ze sie nie zaczyna nie czuje zadnych skurczy w nocy mialam ale przeszly i kupke mam taka troche inna ale nie biegunke ale ma normalnie jakis ciemnozloty kolor 🤢sorki za taki temat juz gokoncze 😜
A wg moich obliczen to wczoraj zaczlam 36 tydzien 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
no to Gratuluje 😘 😘 😘 przeczytałam i odpisałam 😞 😞 😞 kurde a co do koloru kupki moze zjadłaś coś i ci się tam mała rewolucja zrobiła 😜

pewnie cos wszamalam nie takiego masz racje tylko wiesz jak to panikary maja ze teraz wszystko co inne kojarzy mi ise od razu z tym ze zaraz sie zacznie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...