Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
kurcze gosia ty masz racje ze teraz maluda powinna sie strescic bo ona jest w kolejce pierwsza
MALUDA JA APELUJE DO CIEVBIE ze jak ty chcesz w marcu obrzeraz sie moim rosolkiem i goski sernikiem to wiesz dajesz dzis czadu 😜

JA SIE DOŁACZAM JAZDA NA PORODÓWKE I NAET JUTRO NIE ZAGLĄDAJ JAK SIE NIE ROZPAKUJESZ BO STRZELIMY FOCHA JUTRO JUŻ OSTATNI A TY RUCH TAMUJESZ DALEJ 😜 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie;p ruchy żebyście listopada nie zblokowały 😁
a ja się pozbywam właśnie dużej części książek/gazet o tematyce szkolnej 😉 oddaję to siostrze - jej się przyda a ja potrzebuję wolne miejsce 😁
zrobiłam porządek w kilku szafkach i w ten cudowny sposób w 1 zmieściłam zawartość trzech 😁
a teraz muszę odgrzewać powoli obiadek dla męża i pewnie wyruszymy do mojej mamuśki 😉 Bo coś się martwi, że dawno o zdrowie ją nie pytam...
Jest wariatka;p jest rok starsza od naszej Maludy a zachowuje się czasem jak 90-letnia babunia;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
TAK JEST TY MUSISZ JUZ ISC RODZIC BO I TAK I TAK NIE SPISZ PO NOOCAHC TO CO SIE BEDZIESZ NUDZIC 😁 😁 A MY TU BIDNE OBOLALE LEDWO SIE TOCZYMY I CHCEMY JUZZZ A TY SIE WYGODNICKA OPIERDZIELASZ DOSC TEGO LENISTWA 😁 😁 😁

PS.MALUDZIU TO DO CIEBIE TAKA NASZA MAŁA PROŚBA ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiu taki mam zamiar bo od jutra pelna chata i wiecznie tesciowa bedzie za nami lazic pewno to trzeba sie dzis jeszcze wybzykac porzadnie 😁 😁 😁
Gosia druga ja dzis tak zrobilam z trzech zawalonych szuflad jedna zajeta a dwie dla tesciow na ciuszki jednak sie da jak sie popiesci to sie pomiesci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś ja też tak mówiłam jak z Kubem byłam w ciąży... jak już wiedziałam, że przed terminem nie urodzę to modliłam się byle w terminie.. bo wiadomo, upały, opuchlizna, dodatkowe 26 kg.. a Kub złośliwie pomimo wszelkich prognoz 10 dni dłużej siedział...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie wiem skąd on takie zachowania czerpie... Nikt mu nie pokazywał, że ma przeraźliwie wrzeszczeć jak czegoś nie dostanie, nikt mu nie kazał się tłuc łapką po główce jak coś zrobi źle.. A on nie wiedzieć czemu ma takie zagrania...
Nie wiem czy wyczaił z tv, czy zaobserwował u jakiegoś dziecka.. ale wystarczy, że zobaczy coś raz i zaczyna się masakra... a oduczyć trudno. ledwo go oduczyłam ,żeby nie łapał noży, nie podchodził do kuchenki, itd... bo wojny były okrutne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
gosiu nie strasz 🤨 moj tez sie w 42 tygodniu urodził 😞


NIe no absolutnie nie straszę 😉 Mówię tylko, że ja pomimo, że lekarz był w 100% przekonany, że urodzę wcześniej mylił się.. Teraz liczę że się uda;p w końcu rok po roku to mogłoby wyjść szybko i gładko;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde to jak on sie dostaje do nozy w wieku roczku co z agent no niezle 😮 Gosiu masz inteligentnego dobrze rozwijajacego sie chlopca i kazda najmniejsza sytuacja jest kodowana i zapamietywana dzieci sa jak gabki potrafia tyle zapamietac i tylke wychwycic chocby wlasnie z telewizji ze szok ja juz jestem przerazona jak moj bedzie taim manipulantem bo moja asertywnosc rowna sie zero 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...