Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madziu ja pilam kubusie ale maly mial przez dwa dni taka kolke ze wystraszylam sie ze od tego i teraz na samej wodzie jade no i ewentualnie soku jablkowym ale chyba spowrotem zaczne pic soki przecierowe bo nie wierze ze od nich cos malemu bylo :/
Gosia no ja mialam czekac jeszcze tydz a wczoraj tak niepozornie z niczego sie wzielo wrocilismy od rodzicow ja wzielam malego z samochodu i poszlam do gory a moj jechal szukac miejsca do parkowania bo u nas ood blokiem w niedziele wieczorem to nie uswiadczysz 😠 no i moj wazl po chwili przyszedl do pokoju malego i jakos tak od buzki do rycka doszlo a teraz trzasc portami bede ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh moj tez ma takie dni ze spi doslownie pare minut potem p[are godz marudzi i znow pare minut spi u nas egzamin zdaje jeszcze wibracja w lezaczku ale to tak mocno wibruje ze nie chce mu tego claly czas wlaczac zeby mu sie cos ie porobilo 😜 ale jak jest bardzo marudny albo go coas boli to nawet lezak z wibracjami i noszenie z podskakiwaniem jak kangur nie pomaga wczoraj konrad wymyslil mu samolocik to troche mu sie podobalo ale sie slinil przy tym jak buldog wogole on sie strasznie slini niekiedy twoj tez??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
a i nie przejmuj sie najwyzej bedzie Gol i brat albo siostra dla Alka 😁 😁 😁

wypluj to malpo jedna i to przez lewe ramie ale to juz 😠 😠 😜
a wczoraj siedzimy u moich rodzicow i mowie ze cos mi tak zabulgotalo w brzuchu jakby takie delikatne ruchy a mam do mnie ze co j w ciazy znowu heheheh i kurwa mac jak wykracze to udusze 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj tez banki robi uff uspokoilam sie ze Adrianek tez tak ma bo myslaama ze moj jakis slinotok ma 😁 😁 😁 aaa i osad mu sie na dziaslach zrobil bialy a za cholere nie da mi tam wjechac gazikiem cholernik jeden bo od razu palca zagruyza 🤢 a jak spi to mu nie bede pchac palucha do buzi i nie wiem co zrobic ahaah iii ta cholerna ciemieniucha mu nie chce zejc szczotkuje mu to oliwkuje wazelina probowalam rumiankiem i dalej mu sie luszczy ta skora na glowwce nie mocno ale jednak 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
wiesz on mowi ze zdazyl ale widzialam to jego przrazonko w oczach wiec nie do konca mu wierze hehehe zobaczymyu za tydz kupie test hahahahah i bede miala deja vu 😁 😁 😮

to za wczesnie jak by co podejdz do sprawy na luzie skoro stwierdził ze zdazył to mu zaufaj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podobno te krostki to normalne mojemu tez wylaza potem ich nie ma potem zno sa podejrzewam ze od wody poprostu sle nie zaognia mu sie to ani nic wiec mu buzke tylko rano przemywam i kremuje i wsio 🙂 fajnie ze ci sie udalo z ciemieniucha bo trudni sie pozbyc tego cholerstwa a z tym osadem no to wojna bedzie ale trudno musze mu jakos ten paluch tam wepchnac 🙃
kurde mniie tez cos boli brzuch jak n okres 😮 no i plamie bartdzo delikatnie od rana czyzby @??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...