Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
mój na boczku spi ale raz w nocy położyłam go na brzuchu co by beknął i zasnęłam 😮obudziałam sie po 3 godzinach a on śpiochał na brzuchu koło mnie 😁


im dziecko czesto śpi na brzuszku to sobie go masuje 🙂 mój też tak przesypia 3-4 godz. czasem to sprawdzam czy oddycha ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
w ogóle to mam tyle pokarmu ,że taka wstaje zalana przez niego ,że szok 😮i tylko z jednej piersi tak sie leje co młody mnie wydoi to za godz. już mam z powrotem pokarm aż w nadmiarze 😁 😉

to sie ciesz kobieto bo mnie przez temn miesiąc co karmiłam prawie wogóle samo mleko nie leciało 🤨budzi sie mój okruszek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha mnie to już w szpitalu tak się lało z tego cycka bo on w ogóle nie chciał z niego jeść 😉 w pewnym momencie to myślałam ,że on mi eksploduje masowałam robiłam okłady i nic nie pomogło dopiero mój Tomek mi laktator przywiózł to na raz sciągłam 80 ml. i jeszcze był cycek pełny 😁 ale młody już mógł go sobie chycić bez problemu 😁
Ja tam się cieszę ,że mam pokarm bo mam pewność ,że Kamilek jest najedzony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 😉
z cyckiem sprawa załatwiona 😉 Pomasowałam wieczorem, robiłam gorące okłady i wzięłam gorący prysznic 😉 o północy jak się Mati obudził dostał tylko bolącego cyca 😉 złościł się ale po jakimś czasie jak się przyssał to normalnie szok 😜 bolało jak cholera.. ale jak się przebudziłam to cyc znów był miękki bez tych grudek i normalnie z niego leciało 😉

Za to ze szwem lipa... niby go obcięłam... wydawało mi się przy samej skórze a dzisiaj patrzę znów jest.. 😮 W ogóle to dziwnie mi to wszystko tam wygląda:/ Jakby mnie nacięły a nie zszyły dokładnie..:/ Może się nie znam, może panikuję a wcześniej po prostu nie miałam powodu żeby się przyglądać ale boję się trochę co to z tego wyniknie..
Zobaczymy.. teraz będę brała te pieprzone leki i może co z tego będzie bo nie mam ochoty znów szpitala odwiedzać... w każdym razie teraz już wiem na pewno - nie chcę mieć więcej dzieci... Dwójka mi zdecydowanie wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski bylam na tym spacerze ale oczywiscie nie obylo sie bez ekscesow kumpela weszla ze swoim malym do mnie do chaty wziela alka a ja mialam wyniesc ta ciezka krowe(wozek) na 3 do indy i oczywiscie jak go wtaszczylam to mi kolko z przoduodpadlo wiec kleczalam i naprawialam to jebane kolko ale sie nie udalo i mialam juz isc wkurwiona do domu a kumpela mowi ze ma spacerowke od swojego to sie ja rozlozy na lezaco i bedzie git wiec musialam spowrotm to krowisko zniesc a wazy prawie 20 kg do tego klatka schodowa u mnie jest waska jak dupa i orawie polcialam na ryj razem z tym wozkiem 😁 😁 ojjj boziuu ja to mam zawsze jakies przygody a moj wrocil wsadzil jedno male gowno do wozka i kolko dziala 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia super ze cycek odpuscil bo mi mama gadala ze z moja siostra miala zastok to mowi ze porod przy tym to perfuma i normalnie mdlala z bolu jak jej polozna rozmasowywala piers mi sie zaczal robic zastoj jakalek mial dwa tyg ale tez dalo rade za cene snu ale unknelam tego na szczescie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czessc dziewczynki milego dzionka 🙂)
Ja sie musze pochwalic bo az mnie rozpiera dzis pierwszy raz spalam cala noc 🤪 🤪 🤪 🤪 maly zasnal juz twardo o 23 obudzil sie tylko o 2 na 5 minut karmienia i zasnal twardo az do 6 🤪 🤪 🤪 normalnie czuje sie jak nowo narodzona woow 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to obu nam sie w koncu udalo ospac ale sie ciesze 🙂 czujesz ogromny przyplyw energii?? bo ja jak mi maly bedzie spal w dzien to chyb aprzeroce chate do gory nogami hehehe bo na dworku sloneczko sie wylania ale jest minusowa tempka a maly troche kicha i pokasluje wiec wole nie ryzykowac tym bardziej ze 1 jedziemy do tego ustronia a 7 szczepienia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
ja wlasnie nie wiem co bym mu mogla podac bez niepotrzebnej konsultacji z lekarzem zeby go nie taszczyc w ta pogode a sama nie mam jak isc bodo poludnia jestem sama

woda morska oczyszcza nosek i ułatwia oddychanie sróbuj u mnie sie sprawdziła 🙂albo jak masz sol fizjologiczna wkrop do noska i wyciagnij gilki powinno mu byc lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wczoraj pod wieczor Alek przechodzil samego siebie normalie zaczal plakac mysle glodny bo dawno jadl zaczal jesc po chwili rzuca sie wierci ja go do gory beknal soobnie spowrotem na kolana karmie dalej i znow po 2 minutach ryk i tak chyba przez pol godz sie "bawilismy" w koncu dalam mu spokoj mysle beddzie glodny to zawola a on za jakis czas atak kolki ktory nie wiadomo kiedy przerodzil sie w placz z glodu konrad go nosil jak go kolka dorwala a ja mu herbatke koperkowa robilam uspokoil sie na minute dalam mu 125ml herbatkii wydoil cala i spokoj mowie ci normalnie wariat jakis 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...