Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

ale oczywiscie w tej zadupialej holandii jest inaczej w razie pytan lub problemow przyjmuja w poniedzialki od 13g a jak sie cos dzieje do mamy dzwonic do biura konsultacji a w nocy i weekendy do akuszerek. nic wiecej oczywiscie nie robia banda leniwych wiatrakow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie co moj księciunio to jest artysta nie z tej ziemi przeszkadza mu ze nie widzi komputera jak go odwracam to spokój jak zasłaniam to krzywienie sie 😁 😁 😁 mało tego jak krzycze na Adziulkę a potem go karmie to robi taką minę ,że aż się boję 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
wiecie co moj księciunio to jest artysta nie z tej ziemi przeszkadza mu ze nie widzi komputera jak go odwracam to spokój jak zasłaniam to krzywienie sie 😁 😁 😁 mało tego jak krzycze na Adziulkę a potem go karmie to robi taką minę ,że aż się boję 😁 😁 😁

moj tez nie raz jak krzycze na Kamila robi mine w podkówkę i płacze dopiero jak mu powiem ze to nie na niego to sie śmieje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
dla interesantow tylko w pn.a jak idziemy na kontrole to wczesniej oni wysylaja list kiedy i na ktora godzine i w jakim celu.


o boże ale dziwnie 😉ale przynajmniej jak sie idzie do przychodni to nie jest zawalona moherowymi beretami 😁 😁 😁 😁 tak jak u mnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie a gabinet jest pusty nie ma szafek z papierami kazdego pacjenta wszystko jest w komputerach ja poszlam z zapaleniem ucha a lekarka gratulowala mi dziecka heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
sweety napisał(a):
ja nie dzwonie bo oni mowia bardzo nie wyraznie wrecz mamrotaja pod nosem juz napisalam do mojego zeby zadzwonil na przerwie.

moze głupie pytanie ale po jakiemu oni mówią 😁


po holendersku i naprawde bardzo kopniety jezyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha ja sie z niemieckim musze zmagać ble jest okropny straszny i chyba nigdy sie go nie naucze 😠generalnie to tu w Wiedniu jeszcze po swojemu mówią nie typowym niemieckim wiec można pierd...a dostac 😁 mój ptyś sie budzi ale jeszcze oczka zamknął i kima 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...